Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18111812181318141815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara Ankamall Gürgençlere pil değişimi için telefonumu götürmek istiyorum daha önce bu servisten pil değişimi yaptıran oldu mu? İşlem ne kadar sürüyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crypto81 kullanıcısına yanıt
    İos13 6s serisine gelecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uygun fiyattan parça niyetine telefonunu satan varmı arkadaşlar.Anakart hariç diğer parçaları
    arka kamera ,titreşim motoru, flex kablolar vs pmden ulasabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperkurucu

İos13 6s serisine gelecek
    Ben çok beklemiyordum ama inşallah dediğiniz gibi olur.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Eğer dokunmatik çalışıyorsa sadece öndeki camı değiştirtin. Ben öyle yapmıştım. Hiçbir özellik bozulmuyor

• Eylül 2017 de kapyanyadan 130 tl ye pili değiştirdim. Kasım 2018 de %75 e düştü batarya Sağlığı. Orjinalnolması bişe ifade etmiyor. Deji mucize batarya aldım. 2200 mah kafam rahat bence bi düşünün

• weyis kullanıcısına yanıt
    Servise verseydin ücretsiz değişim yapılırdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-sqL

Arkadaşlar merhaba, 6S Plus 64 ün ekranını tuz hale getirdim çok şükür 😅 ekran değişimi yapacağım, bu vesileyle bitik vaziyette olan pilimi de değiştireceğim Deji nin 3300 mAH lık bataryasını kullanan var mı hiç aramızda, Deji batarya nasıldır tavsiye edermisiniz ?
    Eşim 6s plus 64gb kullanıyor. Telefonu değiştirmek istemediği için deji batarya aldım. Eylül 2018'de taktım halen memnun bir şekilde kullanıyor.İhtiyaç olursa tekrar deji ile yola devam olacak.
  • mehmet_75 kullanıcısına yanıt
    Hocam siz mi taktınız bataryayı. Eğer siz taktıysanız nasıl bir işlem zor yanları var mı? Çünkü ben de almayı düşünüyorum ama bir sorun çıkartırım diye çekiniyorum.

• sirtayfun kullanıcısına yanıt
    ifixit.com da tarifi mevcut, youtube da örnek videolar da var. Aliexpress'ten ekran kasa arasına konulan sızdırmazlık lastiğini sipariş verdim. N11 den batarya altına yapıştırılan yapışkanları sipariş verdim. Malzemeler tamam olunca da batarya değişimini yaptım.
    https://urun.n11.com/diger-yedek-parca/jiafa-jf-8160-11-parca-iphone-6s-plus-icin-batarya-tamir-seti-P253427163

Bu kiti alarak batarya değişimine hazır olursunuz tüm lazım olan malzemeler var içinde. Geriye batarya almak kalıyor. Elimden geldiği için kendim yaptım, anlamam derseniz dışarıda yaptıracak bir yer bakacaksınız o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_75 -- 24 Mart 2019; 18:3:37 >

• Arkadaslar 6s sarj yuzdesi 86 apple yuzde kaca gelince degisim yapiyordu? 90 yada 80 diye hatirliyorum ama emin degilim

• kykyky kullanıcısına yanıt
    80

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucretsiz degisim diye bir batarya degisimi yok, bunu kim uyduruyor? Indirimli fiyattan degisim var

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

80
    Saolasin hocam

• Beyler simdi 6s plus 16 gb gold cihazı 2 senelik temiz cihaz satmaya kalksam ederi nedir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Beyler simdi 6s plus 16 gb gold cihazı 2 senelik temiz cihaz satmaya kalksam ederi nedir acaba
    1600-1700 ₺

• Pritt31 kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman soruyu şöyle sorsam ben bunu satıp iphone x almayı düşünüyorum ilana iphone x takaslı yazsam üstüne ne kadar isterler

• quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Hocam o zaman soruyu şöyle sorsam ben bunu satıp iphone x almayı düşünüyorum ilana iphone x takaslı yazsam üstüne ne kadar isterler
    Alacağın telefonun durumuna göre değişir. Ama üzerine 3500₺ civarı bir para koyman gerekir, garantili temiz bir X almak için.

• Pritt31 kullanıcısına yanıt
    Yurtıdısı temiz kutulu bi cihaz bakıyorum acıkcası garantililerin fiyatı cok fazla yazıyorlar duruma göre bakıcaz artık hocam

• 
Sayfa: önceki 18111812181318141815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.