Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1779. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17771778177917801781
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    büyük ihtimal arıza var
  • Leon kullanıcısına yanıt
    Takipsiz kargo sıkıntı yaratmasın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • smyrna kullanıcısına yanıt
    Ben takipli kargoyla alıyorum takipsiz kargo sıkıntılı maalesef. PTT takipsiz kargoları kapıya kadar getirmiyor apartmanın posta kutusuna koyuyor veya kapının önüne bırakıyor sonra çalınıyor veya kayboluyor. Fiyat biraz artıyor ama takipli en güvenlisi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazın artık vadesi doldurduğunu ve Apple'ın son yıllardaki vahşi tutumundan rahatsız olduğum için mi8 se ye geçiş yaptım. Bilgi olsun diye söylüyorum 1700 liraya 64gblığı sattım. Android ciddi olarak düzeltmiş kendini mi8 se güzel telefonmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iPhone 6s Plus cihazımın pil sağlığı 82% iken ekran süresi 5,5 saati görmüyordu. 199 tlye değiştirdim ve aynı yoğunlukta kullanımla 8,5 saatleri görmeye başladı. Aslında orantısal olarak beklediğimden çok daha fazla.

Şuan telefonu basit şeyler için (sosyal medya, tarayıcı, mail, içerik okuma vb) için kullanıyorum. Ve bu istediklerimi 2 yıldır rahatça yapabiliyor. Pili de değiştirdiğime göre en az 1 yıl daha kullanırım bu cihazı diye düşünüyorum.

Size de cihazdan vazgeçmeden önce pil değiştirmenizi tavsiye ederim. Performans açısından da ios 12 büyük gelişme oldu eskiden klavye bile uzun süre takılırdı. Arada bir oyun (PUBG) açıp oynadığım da oluyor teklemiyor cihaz düşük ayarlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smyrna kullanıcısına yanıt
    Wrapsol 360 kaplama oneririm. 5 aydir kullaniyorum. Duvara firlatip yere dusurdum. Ne bir iz ne bir cizik yok cok sukur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whypicture

Bu mesaj silindi.
    aynen beni dinle pişman olmayacaksın.
  • Arkadaşlar ben 12.1’e geçtim fakat geçtiğimden beri telefonu yüzde 1 iken şarja takıyorum anında yüzde 4 oluyor ve normalde geceleri kapatmam telefonu mesela yüzde 10 şarjla koyarım sabaha hala açık olur ama artık öyle değil direkt sabaha kapanıyor telefon. Sorun nedir açana bilen var mı?

• Arkadaşlar bu deji batarya aldım 1 senedir kullanıyorum galiba Apple 200 lira ya değişim varmış 2018 den sonra fiyat artacakmış değişime gerek var mı kullanım sonuçlarım fotoda ki şekilde
    Telefonum 6s 10.3.3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whypicture -- 15 Kasım 2018; 11:39:10 >

• whypicture W kullanıcısına yanıt
    Cihazda yetkisiz müdahale olduğu için applenın kampanyasından yararlanamazsınız malesef ama kullanım değerleriniz güzel :)
  • iPhone 6s Plus tekno marketlerde satışı yok galiba doğru mu?
  • Merhaba arkadaşlar,

6s telefon %50 şarj seviyelerindeyken aniden kapandı. Tekrar açtığımda şarj %10 göründü ve tekrar kapandı. Açmaya çalıştığımda şarja takın ibaresi gözüktü. 20 dakika sonra telefonu tekrar açtım ve şarj %50 seviyelerinde, herşey normale döndü. Cihaz 5 aylık, pil sağlığım %95 IOS 12 sürümünü kullanıyorum. Fikri ve tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

Merhaba arkadaşlar,

6s telefon %50 şarj seviyelerindeyken aniden kapandı. Tekrar açtığımda şarj %10 göründü ve tekrar kapandı. Açmaya çalıştığımda şarja takın ibaresi gözüktü. 20 dakika sonra telefonu tekrar açtım ve şarj %50 seviyelerinde, herşey normale döndü. Cihaz 5 aylık, pil sağlığım %95 IOS 12 sürümünü kullanıyorum. Fikri ve tavsiyesi olan var mı?
    Pil sağlığı kısmında birşey yazıyor mu? O sayfanın resmini atar mısınız?

• bende iphone 6S almak istiyorum şu anda 3000 civarında bu ayki black friday de ne kadar düşer sizce fiyatı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

bende iphone 6S almak istiyorum şu anda 3000 civarında bu ayki black friday de ne kadar düşer sizce fiyatı?
    düşer de öyle aman aman olmaz bu saatten sonra .
  • Peki şimdi siz yorumlarda ios 12 yi yüklemeyin diyorsunuz ben bu telefonu alsam yüklememelimiyim? Üzerindeki yazılım eski bir yazılım değilmidir?

• iPhone 6s dfu modu ile temiz kurulum yaparak direk iOS 12.1 e geçtim . Şu an batarya konusunda hiç bir eksiği yok . Geçecek olanlara söylemek istedim . Direk 11 in üzerine güncellemiştim bataryayı içiyordu . İmzalar kapanmadan 11 e geri dönmüştüm . İki gün önce can sıkıntısından temiz kurulum ile geçtim telefon Harika durumda bilginiz olsun .

• Temiz kurulum nasıl yapılır?

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    https://pchocasi.com.tr/iphonelarda-dfu-mod-ile-temiz-kurulum-nasil-yapilir/

buradaki adımları uyguladım.
  • 
Sayfa: önceki 17771778177917801781
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.