Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1772. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17701771177217731774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Judgement13

Merhaba. 6s 10.2 kullanıyorum jbli ve şarj %30 civarındayken kapanma dışında bir problemim yok. Sizce macera arayıp ios 12ye geçmeli miyim? Edit: Ios 10.2den mi kaynaklı bilmiyorum ama bir sorunum daha twitterda video izlerken internetten bağımsız bir şekilde donuyor yani ses devam ediyor ancak görüntü sabit kalıyor. Bunun ayrıca bir çözümü varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
    Kapanma oluyorsa garanti de varsa yine de değiştiriyorlar pili . Servise götürün benim de yüzde 15lerde oluyordu değiştirdiler .iphone nun kronik sorunu bu sanırım batarya illa bir süre sonra bu soruna neden oluyor . Yenilenen seriden olsa bile . Batarya değişse de bir bir buçuk yıl sonra tekrar olacağını düşünüyorum bakalım . Ama imkan varken yeniletmekte fayda var .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eraya44

Merhaba şarjdan aldıktan sonra ki kullanımlarınızı toplayın örneğin sabah 08.00 de şarjdan aldınız o saatten itibaren kullandıkca saat saat açık ekranları toplayın kaç saat gittigine bakın :)
    Merhaba sabah şarjdan çıkardım telefonu yanlış hesaplamadıysam 148 dk ekran süresi oldu şarjım hala %82 de

• quote:

Orijinalden alıntı: ZevkiSefa

Kapanma oluyorsa garanti de varsa yine de değiştiriyorlar pili . Servise götürün benim de yüzde 15lerde oluyordu değiştirdiler .iphone nun kronik sorunu bu sanırım batarya illa bir süre sonra bu soruna neden oluyor . Yenilenen seriden olsa bile . Batarya değişse de bir bir buçuk yıl sonra tekrar olacağını düşünüyorum bakalım . Ama imkan varken yeniletmekte fayda var .

Alıntıları Göster
    Hocam garanti yok malesef 2016 martta yurtdışından almıştım. Ücret ödeyerek değiştirmeyi düşünüyorum ama bataryayı. Ahizeden de ses çok düşük geliyor diş fırçasıyla defalarca temizledim ancak ben mi beceremedim yoksa başka bir sıkıntı mı var anlamadım

• Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var.

Telefon almam gerek hızlı bir şekilde. Ve bugün 3 adet telefon denk geldi alabileceğim.

Samsung galaxy a5 2017 15 ay garantili 800 tl

İphone 6 32 gb 15 ay garantili 1200 tl

İphone 6s 32 gb 15 ay garantili 1400 tl

Gönlüm en başta iphone dan yana idi fakat bütçemi zorlamak istemedim pek öğrenciyim. Telefonu sadece birkaç temel uygulama ve arada fotoğraf çekmek için kullanıyorum.

A5 2017 yeterli olur mu benim için ?

Sizin tercihiniz hangisi olurdu ?

• iustumExtract İ kullanıcısına yanıt
    Bence iphone 6s alın hem garantili hem suan ios 12 ile bile ilk hızında benim önerim 6s olur 6s kullanan biri olarak
  • eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Fiyatı iyi bulduğum için acele ediyorum biraz.

Dediğim gibi öğrenciyim paramı bitirmek de istemiyorum aslında :/

Ben samsung a7 2017 bir kaç kez elime aldım arka kamerası iyi sanırım ama ön kamerasıyla karşılaştırdıgımda iphone 6s daha güzel gösteriyordu yan yana a7 2017de efektliydi beğenmedim hiç ön kamerasını
  • eraya44 E kullanıcısına yanıt
    İphone 6 64 gb nasıl hocam 1000 tl ye 6 ay garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iustumExtract -- 17 Ekim 2018; 13:1:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iustumExtract

İphone 6 64 gb nasıl hocam 1000 tl ye 6 ay garantili
    Hemen al

• blacksss kullanıcısına yanıt
    Hocam 6s 32 gb 15 ay garantili mi 1400 e

Yoksa iphone 6 64 gb mı 6 ay garantili 1000e

Çok kararsız kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: iustumExtract

Hocam 6s 32 gb 15 ay garantili mi 1400 e

Yoksa iphone 6 64 gb mı 6 ay garantili 1000e

Çok kararsız kaldım
    6s den devam
  • Judgement13 J kullanıcısına yanıt
    ahize sorununu bilmiyorum ama imkan varsa bataryayı değiştirmekte fayda var .
    bu saatten sonra 6 alınmaz, 6s ile devam edin, 6 ile 6s arasında çok donanım farkı var
    Hocam iyi sayılır fakat 15 ay garantili 1.400 tl olan 6s daha iyi seçim olucaktır 6 ve 6s arasında hız farkı kesinlikle var 6s seçmeniz yararınıza olur:) hem 15 ay garantili hem daha hızlı 6dan
  • Evet arkadaşlar bugün deji 3300 mah batarya takalı 3 gün oldu batarya ile ilgili yorumlarımı ve verilerini sizinle paylaşmak istedim. Öncelikle daha telefonumu ikinci el aldım garantisi 2 ay önce bitmiş telefonum 6s plus batarya sağlığı % 80 gözüküyordu ve çok çabuk bitiyordu günde en az 3 defa şarja takmak zorunda kalıyordum. Telefonumda iOS 12.1 yüklü telefonum garantisi bittiği için ücretsiz batarya değiştiremezdim servis 220 tl istiyor bu rakam bana çok geldi ve yedekte telefonum olmadığı için servise de bırakmak istemedim. İnternette araştırırken deji 3300 mah olduğu için dikkatimi çekti ve yorumları da genelde olumlu olduğu için aldım YouTube den batarya değiştirme videolarını izleyerek kendim değiştirdim. Bugün sabah 7 30 da şarjdan çıkardım 16 saattir ful 4 g ile kullandım 11 saat ekran süresi aldım bu süre bence muazzam ve artısı olarak telefonum çok hızlandı şiddetle tavsiye ederim.
    Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksss -- 17 Ekim 2018; 23:33:17 >

• Beyler benim garanti 30 kasımda bitiyor.Cihaz da kılıf leke yaptı nokta nokta şeklinde.Ben bunu nasıl değiştirtebilirim acaba ?

• Slm arkadaslar bende 5s telefona batarya taktim batarya cok isiniyor ve telefonun mikrofonu calismiyor baska mikrofon taktim yine ayni bataryadanmidir

• Merhaba apple bunu kullanıcı hatası olarak görüyor. Ücretli değişim yapabilirsiniz sadece isterseniz onun dışında cihazda arıza olması lazım cihazın değişimi için o zaman kasasında oluşan lekeler sorun olmaz tabi garantisi bitmeden olmalı bunun dışında servis cihazı size iade edicektir servise verirseniz:)
  • huawei p10 var 6s ile değişeyim mi ?
  • strong mind strong body S kullanıcısına yanıt
    P10 güzel ve güncel bir cihaz değiştirmek isteme sebebiniz nedir ?

• 
Sayfa: önceki 17701771177217731774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.