Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1771. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17691770177117721773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    blacksss kullanıcısına yanıt
    geri sayfalarda birkaç kişi bu deji nin 2 3 ay da ciddi anlamda batarya süresinin kısaldığından bahsediyordu, umarım sorun yaşamazsınız bende almayı düşünüyorum ama açıkçası bu durum endişelendiriyor durduk yere telefondan da olmak istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbk58

geri sayfalarda birkaç kişi bu deji nin 2 3 ay da ciddi anlamda batarya süresinin kısaldığından bahsediyordu, umarım sorun yaşamazsınız bende almayı düşünüyorum ama açıkçası bu durum endişelendiriyor durduk yere telefondan da olmak istemem.
    Bu sabah geldi taktım telefona şarj ettim kullanayım biraz ona göre yorum yaparım bu arada batarya sağlığında yüzdesi gözükmüyor deji yi aradım iOS 12 sen sonra böyle oldu dedi bakalım hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni ios 12.1 yükledim pil sağlığı gözükmüyor neden acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank H. Netter

Arkadaşlar yeni ios 12.1 yükledim pil sağlığı gözükmüyor neden acaba
    Pilini değiştirdin mi daha önce ?

• Merhaba. 6s 10.2 kullanıyorum jbli ve şarj %30 civarındayken kapanma dışında bir problemim yok. Sizce macera arayıp ios 12ye geçmeli miyim? Edit: Ios 10.2den mi kaynaklı bilmiyorum ama bir sorunum daha twitterda video izlerken internetten bağımsız bir şekilde donuyor yani ses devam ediyor ancak görüntü sabit kalıyor. Bunun ayrıca bir çözümü varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Judgement13 -- 16 Ekim 2018; 0:14:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judgement13

Merhaba. 6s 10.2 kullanıyorum jbli ve şarj %30 civarındayken kapanma dışında bir problemim yok. Sizce macera arayıp ios 12ye geçmeli miyim? Edit: Ios 10.2den mi kaynaklı bilmiyorum ama bir sorunum daha twitterda video izlerken internetten bağımsız bir şekilde donuyor yani ses devam ediyor ancak görüntü sabit kalıyor. Bunun ayrıca bir çözümü varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
    Uygulamayı silip tekrar yüklediniz mi? Her uygulamada yoksa böyle bir sorun Twitter’dan kaynaklı olabilir 10.2 güzel sürüm iOS 12.0.1 de hızlı güzel bir sürüm seçim sizin:)

• quote:

Merhaba. 6s 10.2 kullanıyorum jbli ve şarj %30 civarındayken kapanma dışında bir problemim yok. Sizce macera arayıp ios 12ye geçmeli miyim? Edit: Ios 10.2den mi kaynaklı bilmiyorum ama bir sorunum daha twitterda video izlerken internetten bağımsız bir şekilde donuyor yani ses devam ediyor ancak görüntü sabit kalıyor. Bunun ayrıca bir çözümü varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
    %30 civarındayken kapanma oluyorsa pilin hatalı seriden olabilir ücretsiz pil değişimden faydalan bence alttaki linkte seri no nu gir pil değişim programına dahilse ücretsiz değişimi yapılır.
    https://www.apple.com/tr/support/iphone6s-unexpectedshutdown/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 16 Ekim 2018; 1:15:2 >

• eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Hocam silip yükledim hesabımdan çıkış yapıp girdim ancak düzelmedi. Jb büyük rahatlık ama olmasa da olur modundayım bu twitterdaki problem ve şarjın 30% civarlarında kapanması problemi çözülecekse geçeyim dedim bir de ios 11den geçenler çok memnun ancak ios 10dan geçenler de memnun mu onu öğrenmek istemiştim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

%30 civarındayken kapanma oluyorsa pilin hatalı seriden olabilir ücretsiz pil değişimden faydalan bence alttaki linkte seri no nu gir pil değişim programına dahilse ücretsiz değişimi yapılır.
    https://www.apple.com/tr/support/iphone6s-unexpectedshutdown/

Alıntıları Göster
    Buna da baktım ama sorunlu seriden değilmiş

• Judgement13 J kullanıcısına yanıt
    ilginç o zaman çünkü %30 da kapanma normal değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 16 Ekim 2018; 1:48:1 >
  • quote:

10.3ten geçtim memnunum. Twitter videoları 10da donuyor maalesef çözümü yok. Telefonu güncelleyince düzeldi bende de.

• Arkadaşlar son güncellemeyi 2016'da yapmıştım fakat telefonun kamerası felan baya kötü çekiyor, sizce güncelleme yapmalımıyım ?
  • delimavii67 kullanıcısına yanıt
    Son çıkan amiral gemiler bırak 2 kamerayı 3 e geçmişken biz tek kameralı iphone xr alıyoruz hemde aynı fiyata. Bana tek kamera yeter ama daha ucuza çift kameralı s9 plus var, tahminimce xr fiyatına gelecek olan 3 kameralı mate 20 var. Öte yandan ekran çözünürlüğü 6 inç bir telefona göre gerçekten yetersiz. 720p ile 1080p arasında kalan bir çözünürlük. Ama bu batarya ve oyun performansı olarak bize geri yansıyacak.

Xr nin vurucu noktaları batarya süresi, oyun performansı ve tam kararında boyutlara sahip olması. Yazılım konusunda zaten Apple uzun süre destek sunuyor. Ama bence bu sene telefonları 1000 dolarlara çıkardılar gerek note 9 gerek xs ve xsmax. Hiçbiri 1000 doları haketmiyor.

Dolar kuru 5.8 iken xr 750 dolardan 4350 lira yapıyor. Üzerine vergi bindirince 5499 liradan satışa çıkması muhtemel. 8 pluslara 500 indirim yaparlar şuanki 8 plus fiyatından satarlar. 1000 dolarlık note 9 6500 lira iken biz xr yi bu fiyata alabiliriz

• Judgement13 J kullanıcısına yanıt
    Hocam valla ios 10u çok arıyordum ios 11de şuan ios 12 hızlı memnun ediyor fakat bataryanız ölmüş sanırım &30 da kapanıyorsa batarya değiştirin apple bir kampanya başlattı yıl sonuna kadar 219 tl ücretli değişiminde cogu zaman ücretsiz değişiyor ama verirseniz de mecburen sürümü yükseltirler
  • blacksss kullanıcısına yanıt
    Pili değiştirip 12.1 yükledim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ona bakarsan samsung 4 kameralı modele geçti bence kamera sayısı önemli değil isterlerse telefonun arka kasasını tamamen kamera ile doldursunlar, bakın gogle pixel 2 tek kamerayala neler yapabiliyor, ayrıca bence xr tek kamerası ile harikalar yapamasada tatminkar sonuçlar elde edilecektir. boyut olarak dediğiniz gibi tam olması gereken boyut olmuş. sizin fiyat çok iyimser bir tahmin olmuş ben 6000 aşağısında olacağını pek sanmıyorum.
  • Frank H. Netter kullanıcısına yanıt
    Pilini siz mi değiştirdiniz yoksa apple yetkili servisi mi? siz değiştirdiyseniz taktıgınız pilden kaynaklıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraya44

Pilini siz mi değiştirdiniz yoksa apple yetkili servisi mi? siz değiştirdiyseniz taktıgınız pilden kaynaklıdır
    iOS 12 de olan bir durum çok şükür onu da yasaklamışlar başka batarya da % de gözükmüyor adamlar bataryayı benden alsınlar diye yapılan bir hamledir. Ben 2 gündür deji nin 3300 mah bataryasını taktım kullanıyorum abartmadan söylüyorum telefonun şarjı 2 kat arttı belki de daha fazla kullanım süresini göremediğim için rakamsal bir yorum yapamıyorum

• Frank H. Netter kullanıcısına yanıt
    Pilini değiştirdin mi daha önce
  • blacksss kullanıcısına yanıt
    Merhaba şarjdan aldıktan sonra ki kullanımlarınızı toplayın örneğin sabah 08.00 de şarjdan aldınız o saatten itibaren kullandıkca saat saat açık ekranları toplayın kaç saat gittigine bakın :)
  • 
Sayfa: önceki 17691770177117721773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.