Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.507
Cevap
310
Favori
1.290.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17521753175417551756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ronaldo0709 R kullanıcısına yanıt
    54oguz75 kullanıcısına yanıt
    9 aylık Deji 2200 mah batarya hala %100 sağlıkta, orijinale göre sanki daha dayanıklı ama ben yinede nolur nolmaz diye 139 TL olduğu için orijinal tercih ederdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dagnomels kullanıcısına yanıt
    Olabilir bende garanti vs yok zaten o yüzden kendim taktım bir de. Genel olarak kullananlar memnun bide biz deneyelim dedik 😂

• arkadaşlar batarya sağlığının kötü olması telefonun ısınmasına neden olurmu ?
  • 6S iOS 9 zamanlarına döndü diyorlardı, vallahi doğru galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: dagnomels

9 aylık Deji 2200 mah batarya hala %100 sağlıkta, orijinale göre sanki daha dayanıklı ama ben yinede nolur nolmaz diye 139 TL olduğu için orijinal tercih ederdim.

İos 12'mi kullanıyorsunuz ? orjinal bataryaya göre kullanım süreniz nasıl ?
  • iOS 10 kullanırken 8,30 saatleri falan görüyordum, o nedenle hep %30-40’larda şarja takmışlığım var. Bataryanın 2. veya 3. ayında iOS 11’e geçtim kullanım sürem anında 7 saatlere düştü. iOS 12’de de durum hemen hemen aynı, iOS 10 kadar iyi değil yani. Yalnız cihazda hiçbir zaman kapanma sorunu falan yaşamadım.

• arkadaşlar yukarda yazdım cevap verilmedi.batarya sağlığı %84 olması ısınmayı etkilermi ?
  • dagnomels kullanıcısına yanıt
    Her beta döneminde aynı şeyler söyleniyor ama ne zaman final çıksa millet çemkiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum iyice emin olmak icin :)
    6s cihazım var bu cihazın bataryası ani şarj düşüşünden kaynaklı temmuz ayında değişti şimdi bu cihazı gece bıraktığımda şarj düşüşü oluyor %10 şarj düşüyor her seferinde yazılımı sıfırladık yeni bir iphone olarak yine nafile sorun devam ediyor her türlü apple kıdemli departmanla görüşüyorum mühendislere aktardılar konuyu cihazdan bilgisayar yoluyla dosya halinde veri aldı incelemek için incelemişler bu düşme için normal oldugunu söylemiş sözde eski bataryam icinde aynı şekil sorun yok demişlerdi kendilerinin yaptıgı testten geçse de onarım merkezinin yaptıgı testten geçememişti şimdi sizce &10 düsüs normal mi servise götürmeli miyim yine de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraya44

Arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum iyice emin olmak icin :)
    6s cihazım var bu cihazın bataryası ani şarj düşüşünden kaynaklı temmuz ayında değişti şimdi bu cihazı gece bıraktığımda şarj düşüşü oluyor %10 şarj düşüyor her seferinde yazılımı sıfırladık yeni bir iphone olarak yine nafile sorun devam ediyor her türlü apple kıdemli departmanla görüşüyorum mühendislere aktardılar konuyu cihazdan bilgisayar yoluyla dosya halinde veri aldı incelemek için incelemişler bu düşme için normal oldugunu söylemiş sözde eski bataryam icinde aynı şekil sorun yok demişlerdi kendilerinin yaptıgı testten geçse de onarım merkezinin yaptıgı testten geçememişti şimdi sizce &10 düsüs normal mi servise götürmeli miyim yine de?
    Geri götür sorunun devam ettiğinden bahset. Baktılar ayak diretiyorlar. Para iadesi istiyorum seçimlilik hakkımı yerine getirmek zorundasınız. Kutudan çıkan evrağınızda bile yazıyor de. Bakalım ne diyecekler. Bana yüzde 10kapanmayla swap cihaz vermişlerdi 5S. Kadıköydeki yetkili bir serviste. Sonra onda ekran yanığı oluştu bende para iadesi aldım THH aracılığıyla, 2 ay sürmüştü. Bu süre zarfında cihazı kullammaya devam ettim. Garantinin bitmesine 1gün kala bile başvuru yapsan itiraz edemezler. Sadece faturan olsun yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyrime2828 -- 24 Ağustos 2018; 12:39:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyrime2828

Geri götür sorunun devam ettiğinden bahset. Baktılar ayak diretiyorlar. Para iadesi istiyorum seçimlilik hakkımı yerine getirmek zorundasınız. Kutudan çıkan evrağınızda bile yazıyor de. Bakalım ne diyecekler. Bana yüzde 10kapanmayla swap cihaz vermişlerdi 5S. Kadıköydeki yetkili bir serviste. Sonra onda ekran yanığı oluştu bende para iadesi aldım THH aracılığıyla, 2 ay sürmüştü. Bu süre zarfında cihazı kullammaya devam ettim. Garantinin bitmesine 1gün kala bile başvuru yapsan itiraz edemezler. Sadece faturan olsun yeter

Alıntıları Göster
    Merhaba apple kıdemli departman ile görüştüğümden götürmedim onlar ilk mühendislere aktardılar ona da sorun yok dosyayı ben kapatıyorum dedi servise verebilirmisim en kötü yine bataryası değişirmiş falan zaten 2 kez ani düşüşten değişti bu sefer dediğiniz gibi mahkemeye vericem en son

• Arkadaşlar İphone 6s 16 GB kullanıyorum Ayarlar>Genel>İphone saklama alanından baktığımda en altta sistem 7.79 Gb yer kaplıyor bu normal değil sanırım 6S kullananlar bakıp yazabilirmi kendilerinde kaç çıkıyor??

• Arkadaşlar merhabalar telefonu garantiye gönderecemde birkaç gün önce telefon elimden düştü fotoğraftaki hasar oluştu garanti dışı bırakır mı telefonu bu hasar?

birde bulunduğum ilde başarı teknik servisi var oraya götürmeyi düşünüyorum önerirmisiniz veya kargoyla gönderebileceğim önerebileceğiniz bir servis varmıdır?
  • konusurken ses ciddi az geliyor. ayni sorunu yasayan var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannicus

Arkadaşlar merhabalar telefonu garantiye gönderecemde birkaç gün önce telefon elimden düştü fotoğraftaki hasar oluştu garanti dışı bırakır mı telefonu bu hasar?

birde bulunduğum ilde başarı teknik servisi var oraya götürmeyi düşünüyorum önerirmisiniz veya kargoyla gönderebileceğim önerebileceğiniz bir servis varmıdır?
    hocam iphone yeni aldım ama samsung garantisi sıkıntı yaratıyordu.bende kendi servisi yerine başarıma götürmüştüm.siz bi şansınızı deneyin olmadı sizde bunu denersiniz.
  • Dostlar selamlar, halihazırda android 7.0 Samsung Galaxy Note 5 kullanıcısıyım. Hayatımda hiç apple telefon kullanmadım fakat şuanki telefonumdaki sıkıntılar sebebiyle bana en uygun gördüğüm 6s plus almayı düşünüyorum. Apple bu telefona desteği kesti mi çok mu eski kaldı? Sizce hâlâ alıp kullanmalı mıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Boyle bir soru soruyorsan iphone alma. 7 yasinda cocuk bile kucuk bir google arastirmasiyla 5s e bile guncelleme geldigini ogrenebilir. Bu kadar hazirci olmayin arkadaslar

• Arkadaşlar bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum son iki haftadır telefonum kasmaya ve pili absürt şekilde düşmeye başladı sizler de yaşıyor musunuz? Pilimin kapasitesi %84

• quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Boyle bir soru soruyorsan iphone alma. 7 yasinda cocuk bile kucuk bir google arastirmasiyla 5s e bile guncelleme geldigini ogrenebilir. Bu kadar hazirci olmayin arkadaslar
    5s güncelleme geliyordu 5s kullanan arkadaşlarımın hiçbiri güncellemiyor.güncellemenin nasıl geldiğide önemli.arkadaş bunu sormak istemiş hemen bu şekilde cevap vermenize gerek yoktu.
  • 
Sayfa: önceki 17521753175417551756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.