Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    Kendim değiştirdim dün gece ben garanti bitmişti deji batarya aldım. tabi değiştirirken sakarlıkla titreşim motorunun filmini koparmışım telefon titremiyor :) sipariş ettim oda gelecek değişimi kendi dikkatli bir şekilde yaparsan sıkıntı çıkmaz.
    3300 mAh lık bataryayı taktım ilk sarjı 5 küsür saat sürdü 0 dan 100 e bu vakit düşmezse çok sıkıntı olacak gibi bakalım :)
  • fifacı23 F kullanıcısına yanıt
    Su an ios 12 beta en son surum kullaniyorum sanirim beta 8 oldu ve kesinlikle oneririm. Gecen gun de pili degistirdim 130 tl ye ve su an 2 yil onceki hizda kullaniyorum. Cok memnunum su anki hizindan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • s7 edgeden bu telefona geçilirmi ön kamerası nasıl ?
  • Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    On kamerasi icin alacaksaniz uzak durun. Iki kisi yanyana bile kadraja girmez

• Sanırım telefon kafayı yedi 5-6 aylık cihaz bugün hotspot açıktı bir oyuna girdim 5 dk maximum oynadım %50küsürdü şarj ya da %60 larda birde %26 ya düştü oyundan çıkınca kapatıp açtım 40 oldu sonra düştü tekrar kapatıp açtım vs derken kısacası durum bu pil sağlığı %95 ne yapmam lazım cihazı horda kullanmıyorum oyun çok oynamıyorum İnstagram facebook vs takılıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s plustan mi a2 ye geçilir mi arkadaşlar sizce?

• celotpl kullanıcısına yanıt
    Hocam eger telefondaki ilk ve orjinal pili kullaniyorsaniz bu cok normal cunku bu serilerin hemen hemen cogunda belli bir donemden sonra batarya hata vermeye ve cabuk bitmeye basliyor. Bu sikinti ara ara olacaktir kafaya takmayin kullanin

• 6s plus kullananlara bir sorum olacak. Asphalt 9'u kurup denediniz mi kasma var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konum ve sistem servislerine bir bak. Bazı uygulamaların konum ayarları her zaman açık seçeneğinde olduğu için kullanmasan bile sürekli GPS bağlantısı kullandığı için şarja olumsuz etkisi olabiliyor.

@EnderGelişenOsasunaAtağı aşağıdaki linkten uygulamayı kur ve bir yetkili ile görüş. Ne yapman gerektiği konusunda yönlendireceklerdir.

https://itunes.apple.com/tr/app/apple-destek/id1130498044?l=tr&mt=8

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    uygulama kurmak için ios11 yükleyin diyor maalesef

• EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    iOS 11 yüklü bir iPhone'dan konuşma imkânın varsa dene ya da Apple desteği ara konuş.

• arkadadaşlar telefonu yeni değiştirdim.telefonun parlaıklığı %60 dan sonra artmıyor nedeni ne olabilir ?
  • Batarya sağlığını nasıl öğrenebilirim. 6s iOS 10.2 kullanıyorum.

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Apple destek indiremediğiniz için ögrenmenin bi yolu var bilgisayardan apple destek kısmına girip seri numarayla sohbete bağlanıp
    test yaptırarak ögrenebilirsiniz başka türlü ögrenemezsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Batarya sağlığını nasıl öğrenebilirim. 6s iOS 10.2 kullanıyorum.
    3. parti programlarla.
  • silveraction kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam bugün tekrar denedim kapatıp açtım vs düşme olmadı pil değişimi gelene kadar idare ederim artık

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Hocam çoğu uygulamada konum sadece uygulama açıkken seçili diğerlerinde asla seçili zaten gerek medikçe konumu açmıyorum ki konum açık olsa bile dediğim gidi şarj 50 den 20 ye 5 dakikada inmesi mantıksız olur

• celotpl kullanıcısına yanıt
    Ben telefonu inanilmaz fazla kullanan biri olarak %75 e kadar kullandim pili ,sonra degistirdim ve tahminim en az 1.5 sene daha kullanirim. Bu telefonda pil sagligi iyi olduktan sonra sonuna kadar kullanmak lazim son fiyatlarla. Su an x bile alsam hayatimda hicbirsey degismez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveraction -- 19 Ağustos 2018; 12:39:43 >
  • Telefonu Apple Store pil değişimine verince iOS sürümünü de güncelliyorlar mı ? Güncellensin istemiyorum iOS 10 dayım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parn

Telefonu Apple Store pil değişimine verince iOS sürümünü de güncelliyorlar mı ? Güncellensin istemiyorum iOS 10 dayım da
    Direk telefonu güncelleyerek teslim alıyorlar servise

• 
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.