Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1741. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17391740174117421743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    adana
  • quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

adana
    Kadıköy deki değiştiriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyrime2828

Kadıköy deki değiştiriyor

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim telefonu servisten aldım sorunsuz kullanıyorum , zaten garantisine çok az kaldı. servise gönderip Bir daha telefonsuz kalmak istemiyorum.
  • quote:

teşekkür ederim telefonu servisten aldım sorunsuz kullanıyorum , zaten garantisine çok az kaldı. servise gönderip Bir daha telefonsuz kalmak istemiyorum.

Alıntıları Göster
    Pil sağlığınız kaçtayken pilinizi değiştirdiler?

• Merhaba arkadaşlar, telefon almayı planıyorum bu ay içinde, aklımda iphone yoktu aslında ama bir arkadaşım tavsiye edince bütçeme uygun olarak araştırmak istedim. 6s hala alınıp 2-3 yıl rahat kullanılabilir mi acaba? Güncelleme durumu nedir, ios sürümlerinizle kaç saat kullanım süresi alıyorsunuz?
  • Gunde iki uc kere sarja takiyorum pil sagligi yuzde 82 gosteriyor , pili degistirsemmi acaba ? Nerden degistirilir ? Garantisi devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardLoveBaby

Gunde iki uc kere sarja takiyorum pil sagligi yuzde 82 gosteriyor , pili degistirsemmi acaba ? Nerden degistirilir ? Garantisi devam ediyor
    zorludan randevu alırsanız yıl basına kadar 139tl ye değişiyorlar..
  • 6s dokunmatik sorunu yaşayan var mı? İos 10 dan 11.3 e geçtiğimden beri herhangi bir işlemde 1 kere dokununca ekran algılamaz oldu.3-4 kere basınca ancak algılayabiliyor.ios 10 da böyle bir sıkıntım yoktu.11.4 e geçmeli mi? Düzelir mi bu? Sinirden telefonu kıracam artık.

• PantheraPardus kullanıcısına yanıt
    bende de var . telefon bozuldu sanırım diye servise verdim bakalım ne diyecekler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZevkiSefa

bende de var . telefon bozuldu sanırım diye servise verdim bakalım ne diyecekler ?
    Bende vermeyi düşünüyorum ama telefonu istanbula kadar götürmeye üşeniyorum.Bursada yaşıyorum burda apple yetkili servis yok sanırım.Pilinde değişmesi gerekiyor benim

• PantheraPardus kullanıcısına yanıt
    bursa da ipoint var premium apple servis oraya verdim ben de . pupa da var sanırım bursa da .
  • 7 ayda bir telefonun bataryası %13 nasıl kayıp verebilir bu cihaza Noldu böyle arkadaşlar performans acayip düştü şarj dayanmıyor

• Ön+arka ekran jelatini taktıran var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marjinal7140

7 ayda bir telefonun bataryası %13 nasıl kayıp verebilir bu cihaza Noldu böyle arkadaşlar performans acayip düştü şarj dayanmıyor
    2 hafta önce aldım sıfır pil sağlığı %99 a düştü. İki senede nokacak bakalım.

• Bende de 11 aylık batarya var, 6s 64 gb modeli.%15 kayıp var şaka gibi.İlk aldığımda telefonu Ios 9 yüklüydü 6 saat civarı kullanım süresi alıyordum, batarya değişimi yapmıştım 11 ay önce onunla birlikte güncellendi ve şu an 11.3 sürümündeyim 4 saat dahi kullanım süresi alamıyorum...

• Batarya değişimi için servise verince versiyonu güncelliyolar mı arkadaşlar?

• skyrime2828 kullanıcısına yanıt
    hatırladığım kadarıyla %80 iken pili değiştirmişler. ayrıca ben pil seviyesi %10-20 arasında olmadan fişe takmıyorum, fişe taktığımda da %100 olmadan fişten çekmiyorum. İnanın böyle kullanımda pil ömrü uzun oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dentisttry

Ön+arka ekran jelatini taktıran var mı?
    Wrapsol var. İyi uygulandığı vakit kalkmıyor. Köşelere kadar koruyor fakat 70-80₺ vermeye değmez.

• quote:

hatırladığım kadarıyla %80 iken pili değiştirmişler. ayrıca ben pil seviyesi %10-20 arasında olmadan fişe takmıyorum, fişe taktığımda da %100 olmadan fişten çekmiyorum. İnanın böyle kullanımda pil ömrü uzun oluyor.
    Anladım. Ücret istemediler değil mi? Apple storelarda ücretli pil değişimi yapılıyormuş 139₺ ye. Yanlışım varsa düzeltin

• Ne zamana kadar indirimliydi pil değişimi

• 
Sayfa: önceki 17391740174117421743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.