Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1728. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17261727172817291730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6s telefonumun ekran ışığı arızası vardı 200 liraya yaptırdım, şuan hersey gayet normal telefonda ios 10da, ancak tuhaf bir durum var oda pil sayacı tutarsızlık gösteriyor, telefonu öğlen saat 12 civarı teslim aldım, aldığımda şarj %1 di, 15 dakika sarja taktım %55 oldu ve aniden yine %1 oldu. ve hala daha suan %1 de, bataryayı bitirmek için yapmadığım şey kalmadı, ekran parlaklığı tam açık şekilde saatlerde beklettim otomatik kilidi devre dışı bırakıp kamera açık durumda tuttum ve şuan hala daha açık ama bitmiyor kapanmıyor telefon:)))) bu konuyla alakası bilgisi olan varmı ne yapmak lazım?
  • delimavii67 kullanıcısına yanıt
    vallahi hocam aynısı benimde başıma geldi,pil sağlığı %82 idi 1 senelik cihaz,günde bir kere şarj ederdim. neyse pupaya verdim sorun yok diye geri gönderdiler,ani kapanmalar ve ani düşüşler oluyordu cihazda bu arada. daha sonra ipoint'e verdim cumartesi günü. pilini değiştirmişler yarın teslim alacağım.
  • Yeni surumle benimde sarj kullanim zamanim azaldi bir onceki surum daha iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abzurtmen

vallahi hocam aynısı benimde başıma geldi,pil sağlığı %82 idi 1 senelik cihaz,günde bir kere şarj ederdim. neyse pupaya verdim sorun yok diye geri gönderdiler,ani kapanmalar ve ani düşüşler oluyordu cihazda bu arada. daha sonra ipoint'e verdim cumartesi günü. pilini değiştirmişler yarın teslim alacağım.
    benim pil iyi durumda, zaten pil değişim kampanyasından serviste pili değişmişti, ayrıca kapanma falan olmuyor, sadece pil göstergesi %1 de takılı kaldı, yani öğleden beri şimdi ancak pilini bitirebildim, şuan fişe taktım normal bişekilde doluyor bakalım, düzelmezse mecbur güncelleme yapıp ios 11e geçecem...
  • Arkadaşlar pilde ani düsüsler yaşıyormusunuz? %20 iken %17 e düsmesi gibi aynı anda bugün apple destek ile konuştum böyle söyledi servise götürmemi istedi genel bi problem mi merak ediyorum ona göre götürüyüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim pil düzeldi çok şükür, pili telefon kapanana kadar bitirdim sıfırdan 100e kadar şarjda bıraktım dolduktan 2 saat sonra fişten şektim dün gece %100 bıraktım sabah kalktığımda %100 olarak gördüm, akşama kadar kurcaladım şuan ise %83, ama sim kart takılı değil, takılı olsa %50 civarı olurdu sanırım. ios 11e güncellememe gerek kalmadı ios 10 ile yola devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delimavii67 -- 18 Nisan 2018; 22:42:43 >
  • Arkadaslar merhaba. Iphone 6s plus alacagim. Cihaz y.disi gelmis pasaport kaydi var. Cihazin icinde vodafone uk sim ksrt varken aktivasyon yaptik ve kendi kartimi taktigimda cihaz calismadi sim geverli degil uyarisi verdi. Ne yapmam gerekiyor bunun icin ? Acaba cihaz sim kilitli midir yoksa aktivasyonu uk kart ile yaptigim icin mi oyle oldu ? Detayli imei sorgulama bulamadim internette yardimci olur musunuz gevey ile kullanmak istemiyorum telefoni

• borsa uygulamasında sorun yaşayan var mı birkaç gündür?

euro ve gbp 1.000 olarak gözükmeye başladı. dolar için bir sıkıntı yok.

kaynak olan yahoo kaynaklı bir durum mu acaba sorun yaşayan başka var mı merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jugador07

borsa uygulamasında sorun yaşayan var mı birkaç gündür?

euro ve gbp 1.000 olarak gözükmeye başladı. dolar için bir sıkıntı yok.

kaynak olan yahoo kaynaklı bir durum mu acaba sorun yaşayan başka var mı merak ettim.
    Aynen evet, aynı sıkıntı bende de var.
  • Arkadaşlar Windows 7 pc de iTunes boşta iken sorunsuz çalışmasına rağmen cihazı pc ye bağladığım gibi donup kalıyor iTunes, bu sorunun nedenini ve çözümünü bilen varsa beni aydınlatabilir mi ?

• R-sqL R kullanıcısına yanıt
    programi kaldirip pc yi yeniden baslatin ve programi yeniden indirip kurun bide o sekilde deneyin 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem05

Arkadaslar merhaba. Iphone 6s plus alacagim. Cihaz y.disi gelmis pasaport kaydi var. Cihazin icinde vodafone uk sim ksrt varken aktivasyon yaptik ve kendi kartimi taktigimda cihaz calismadi sim geverli degil uyarisi verdi. Ne yapmam gerekiyor bunun icin ? Acaba cihaz sim kilitli midir yoksa aktivasyonu uk kart ile yaptigim icin mi oyle oldu ? Detayli imei sorgulama bulamadim internette yardimci olur musunuz gevey ile kullanmak istemiyorum telefoni
    Yüksek ihtimal sim kart kilitlidir.Ayrıca geveyli telefon almayın derim uğraşırsınız her güncelleme yayınlandığında. Kaça alıyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatros86 -- 19 Nisan 2018; 22:58:1 >
  • cngishan kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam bir türlü düzeltemedim. iTunes boş açık iken sıkıntı olmuyor USB yi bağladığım gibi donup kalıyor program

• eraya44 E kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende ve bir kaç kişide daha var..
  • ios 9.3.5 genel kullanım süresi 6.5 - 7 saat

ios 11.3 genel kullanım süresi 3.5 - 4 saat

Yuh yani arada çok fark var. Eski sürümde kalan öyle kullansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: transverse

ios 9.3.5 genel kullanım süresi 6.5 - 7 saat

ios 11.3 genel kullanım süresi 3.5 - 4 saat

Yuh yani arada çok fark var. Eski sürümde kalan öyle kullansın.
    aynen benim de böyle :(
  • biraz basit olucak ama kablo kaynaklidaa olabilirmi belkide. vala bilmedim acikcasi yada yanlis anlamadiysam itunes donuyir degil mi itunesin ozelliklerinde uyumluluk olayi olmasi lazimm die biliyorum onu xp yapsan bide iyne deneeen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cngishan -- 20 Nisan 2018; 16:23:14 >
  • 6s'im iOS 10'dayken ve jailbreakliyken çok seviyordum ama jbsizlik ve iOS 11 bıktırdı ve sattım. Şu an eski 5s'i kullanıyorum. Bi daha kolay kolay Apple ürünü de almam. Bıktırdı kısıtlamaları.
  • transverse T kullanıcısına yanıt
    çok haklısınız, çıkan her yeni sürüm yeni telefonlar için olduğundan eskileri mahvediyor, güya apple 4 yıllık telefonlara güncelleme veriyor, alakası yok, applenin yaptığı yeni model almaya yöneltmek, ben eski tecrübelerime dayanarak güncelleme yapmadım, ve uygulama desteği kesilene kadarda yapmayacağım, şuan ios 10 dayım pil durumu gayet iyi, telefon hala yağ gibi akıyor daha ne olsun. huawei aldım ama 10 yıldır iphone kullanan biri olarak alışamadım. kullanım alışkanlıkları...
  • albatros86 A kullanıcısına yanıt
    Hocam 1400 dedi 1300e alirim ing vodafone basvuru yapildi acacaklarmis cihazi

• 
Sayfa: önceki 17261727172817291730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.