Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
38.027
Cevap
371
Favori
1.102.792
Tıklama
Popüler Konular listesinde 69. Sırada  bugün en iyi #26
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
Giriş
    7913 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: celotpl

Telefon kutudan 11.2.5 ile çıktı sırasıyla 11.2.6 ve 11.3 e yükselttim ama telefona format felan atmadım bir sorun olur mu
    Bir sikinti olmaz. Ana surum gecisi haric gereksiz bir sey format temiz kurulum filan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam bende geçenlerde geçtim telefonu sıfırlayınca ios 9 aktif etmedi mecburen güncelledim aslında güncellemek için sıfırladım temiz kurulum yaptım açıkçası telefon hızlandı yeni almış gibi oldum ben bu sürümü çok beğendim ios7 den sonra en iyi sürüm bu diyebilirim telefonu hava kaldırınca ekranı uyandırması çok güzel olmuş benimde pil sağlığı 81 durumda ios 9 sürümünde olanlara ben tavsiye ederim 11.3 sürümüne güncelesin bence
    |
    |
    smyrna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

CASİO EDİFİCE ERA-300DB
  • Yüzbaşı
    682 Mesaj

Tamam hocam sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Greggs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba. Wifi nin whatsapp uygulamasına internet vermesini kesebilirmiyim ? Yani bana mesaj geldiğinde iki tik değil de tek tik gözüksün karşı tarafta istiyorum. Hücresel verininkini kestim. Wifi için nasıl yaparım ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

bazen çağrı gelince ekran açılmıyor bazen de ekran açılmasına rağmen çağrıyı cevaplayamıyorum dokunmatik çalışmıyor. neden olabilir?
    Bu sorunu çözen mühendis kör oldu daha da çözülemedi

Zorlu Center'a götürdüm sıfırı ile değişim oldu.1 ay sonra verdikleri telefonda da aynısı oldu
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar kullanmakta olduğum 6s Plus 64gb satmaya karar verdim. 2. El kısmında ilan vardır. Formdan almak isteyen arkadaşlar önceliğimdir. Fiyatta pazarlığımız olur.

İyi günler.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4470 Mesaj
    6s plus cihazımda ahizeden konuşurken hoparlöre geçince ses 1-2 saniye sonra geliyor. Başka bir 6s de denediğimde de aynı sorunu gördüm.

Ayrıca outlook uygulamasında varsayılan sesde hoparlörden tuhaf ses geliyor. Yazılım kaynaklı diyorum. Sizde böyle sorunlar var mı arkadaşlar?
    |
    |
    | AMD Ryzen 5 1600X 3,6GHz@4,1GHz | MSI B450M Mortar Max | Sunbeam Core-Contact Freezer | Adata XPG Gammix D10 16 GB DDR4 (2x8GB) 3000MHz@3200MHz | SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 580 4GB@1,41GHz-8,0GHz |
    | Philips 27" 273E3LHSB/00 1ms | Corsair Carbide Spec-05 550w | Philips MMS460 5+1 | Ocz Vertex 3 60GB SSD (560-505)-Crucial M500 120GB|
  • Teğmen
    146 Mesaj
    Arkadaşlar cihaz 6s ios10.3.1 yüklü telefonla görüşürken sesim karşıya gitmiyor ya da karşının sesi bana gelmiyor hoparlörü açıp kapatınca düzeliyor, kulaklığı takınca başta müzik sesi gelmiyor çıkarıp takınca düzeliyor, telefonla konuşurken karşının sesi cızırtılı geliyor, bazen video kayıtlarımda videoyu çektikten sonra bakıyorum videoda ses yok kaydetmemiş henüz 8 aylık bir ürün garantiye versem değişim alır mıyım?

bir servis maceramı paylaşıp nasıl bir yol izleyeceğim hakkında bilgi edinmek istiyorum arkadaşlar :)

Geçen hafta pupa servise telefonun şarjı az gittiği ve kapanmalardan dolayı servise verim,bir sorun yok dediler geri gönderdiler. telefonu geri aldıktan sonra 2 kere daha açılıp kapandı ve y%47 den 17 ye düştü bugün bir anda. kapanmadan sonra da performans düşüklüğünü devreye soktu telefon ama kapattım tabi. şimdi tekrar servise vermeyi düşünüyorum fakat harici bir durum izlemek gerekir mi? yoksa düz ücretini ödeyip pil değişimi mi talep etmeliyim?
    |
    |

• Yarbay
    17279 Mesaj

Apple in kendi urunlerine ozgu bir girisi var. Usb c olmaz mfi kablo almaniz lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 9 Nisan 2018; 21:55:9 >
    |
    |
    neyseneya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Apple in kendi urunlerine ozgu bir girisi var. Usb c olmaz mfi kablo almaniz lazim.
    sağolasın.
    |
    |
    Asus P8H67-V / i5 2400 3.1 / 8gb Corsair 1600 XMS3 Dual / Asus 1050ti oc edition / Kingston 120Gb Hyperx SSD / 1 TB WD 32/7200 Cavier Black / Cooler Master GX 650W / Samsung 27" Curved --- İphone 6s 16 GB - İpad Pro 12.9 2017 64 GB
  • Binbaşı
    1321 Mesaj

https://www.hepsiburada.com/iphone-kablolari-c-80314033

bahsettiğiniz kablo tipi budur değil mi? powerline, powerline+, powewrline II bunların hangisi 6s uyumlu iyice kafam karıştı ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyseneya -- 9 Nisan 2018; 22:18:17 >
    |
    |
    Angelica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus P8H67-V / i5 2400 3.1 / 8gb Corsair 1600 XMS3 Dual / Asus 1050ti oc edition / Kingston 120Gb Hyperx SSD / 1 TB WD 32/7200 Cavier Black / Cooler Master GX 650W / Samsung 27" Curved --- İphone 6s 16 GB - İpad Pro 12.9 2017 64 GB
  • Yarbay
    17279 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: neyseneya

https://www.hepsiburada.com/iphone-kablolari-c-80314033

bahsettiğiniz kablo tipi budur değil mi? powerline, powerline+, powewrline II bunların hangisi 6s uyumlu iyice kafam karıştı ya...
    Mfi sertifikasi olan hepsi uyumlu ama Anker almayin bence soketteki metal kismi kopuyor. Spigen alabilirsiniz hb uzerinden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Yarbay
    2283 Mesaj
    Batarya %kaça inince ücretsiz pil değişimi oluyor?

80 altına inince diye biliyorum. Zaten açıklaması da değişiyor pil bölümünde.

|
    |
    K4TL14M kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Mfi sertifikasi olan hepsi uyumlu ama Anker almayin bence soketteki metal kismi kopuyor. Spigen alabilirsiniz hb uzerinden.

Alıntıları Göster
    çok sağol her şey için. Aldım spigen.
  • Yarbay
    17279 Mesaj

Rica ederim hocam. Evde iste aynısını kullaniyorum

|
    |
    neyseneya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    272 Mesaj
    arkadaşlar geçen hafta çarşamba günü ekran karardı sonra da beyaz fon, siyah elma geldi takılı kaldı.

uğraşlarım sonucu telefonu recovery moda soksam da hiç bir şey yapamadım.

sirkecide akyol elektroniğe götürdüm, nand yazılım atıldı telefon kendine geldi ve şuana kadar kullandım (6 gün)

ama demin yine beyaz ekrana düştü...

tabi geçen hafta apple'ı aradım geri yükleme esnasında 4015 vb kodlar çıkıp yarıda kalıyordu.

şimdi ne yapmalıyım? sabaha kadar düşünücem eğer çözümü yoksa gidip yeni telefon alıcam.

akıl fikir verin lütfen

Orijinalden alıntı: karotcuabi

arkadaşlar geçen hafta çarşamba günü ekran karardı sonra da beyaz fon, siyah elma geldi takılı kaldı.

uğraşlarım sonucu telefonu recovery moda soksam da hiç bir şey yapamadım.

sirkecide akyol elektroniğe götürdüm, nand yazılım atıldı telefon kendine geldi ve şuana kadar kullandım (6 gün)

ama demin yine beyaz ekrana düştü...

tabi geçen hafta apple'ı aradım geri yükleme esnasında 4015 vb kodlar çıkıp yarıda kalıyordu.

şimdi ne yapmalıyım? sabaha kadar düşünücem eğer çözümü yoksa gidip yeni telefon alıcam.

akıl fikir verin lütfen
    Kardeş bu aklı fikri ancak müşteri hizmetleri verir.Şimdi sana bir bilgi versek belkide yanlış yönlendirmiş oluruz.
    |
    |

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,692
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.