Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17221723172417251726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hayatibebek

https://tr.aliexpress.com/item/Baseus-Charger-Case-For-iPhone-7-6-6s-Plus-2500-3650mAh-Power-Bank-Case-Ultra-Slim/32797954254.html?aff_platform=aaf&cpt=1522780375850&sk=6mia6uv&aff_trace_key=c0a4908a50f9424986f428e4c9e59ebb-1522780375850-07853-6mia6uv&terminal_id=adc6349d97d2434eb0ccfa5db3182cf4

ben bu üründen aldım ve kullanıyorum oldukça iyi lakin o orjinal bataryalı kılıftan ince mi bilemedim.

resim ekleme şansın var mı acaba ?

ürün feedbacklerinde 1-2 ay içinde parçalandığını ve tam oturmadığını belirtiyor. Teşekkürler gerek kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shawshang -- 4 Nisan 2018; 9:51:44 >

• Arkadaşlar yaklaşık 6 ay önce değişimi yapılan 6s plusta aldıktan bir süre sonra tam şebeke çizgilerinin orada küçük siyah/gri şeklinde bir nokta belirdi. Ancak ben ekran koruyucuyu çıkarmamak adına bakmamıştım. Şimdi ekran koruyucuyu çıkarayım diyorum ama kafama takıldı. Bu şey toz mudur yoksa ölü piksel mi? Ekran koruyucuya ışıkta bakınca bir şey görünmüyor toz gibi ama emin değilim.

Eğer ölü piksel ise bir şey yapılabilir mi? Rahatsız edici yerde değil ama büyürse diye çekiniyorum. Garantisi bitti cihazın ocak ayında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    ben baseus marka olanı kullanıyorum telefonu 1,5 kez dolduruyor memnunum şarz bakımından ama kaba mı diye sorarsan orta diyeyim alıştıım için rahatsız olmuyorum artık pek te görüntü olarak belli etmiyor kendini zaten.
  • İphone 6s 14 aydır kullanığım 9.2.1 sürümü 11.3 yükseltim zorunda kaldım diye bilirim telefonu sıfırladım etkinleştirmede takıldı apple müsteri hizmetleriyle görüştüm sürümünüz çok eski o yüzden etkinleştirmiyor çihazı dedi sürümü yüksetmiş bulundum sanki yeni telefon almış gibi oldum herşey değişmiş yalnız pil sağlı 14 ayda 81 düşmüş ne zaman değiştirmeme gerekiyor pili garantisi var ücretsiz değiştirirler mi?
  • Değiştirirler. Ne zaman bataryanız sorun çıkarmaya basladı.

* 31 Aralık 2018'e kadar, uygun olan tüm iPhone 6 ve sonraki modeller için garanti kapsamı dışında kalan pil servisi ücreti 129 TL'dir. 129 TL karşılığında sunulan pil servisi her iPhone aygıtı için yalnızca bir onarım ile sınırlandırılabilir.

Yıl sonuna kadar 129TL'ye sadece 1 kere değişim hakkınız var.
  • abzurtmen kullanıcısına yanıt
    Ben garanti bitimine 10 gün kala yolladım servise kapanma yok şarj çabuk bitiyor diye pili değiştirip yolladılar 5 günde

• quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

Ben garanti bitimine 10 gün kala yolladım servise kapanma yok şarj çabuk bitiyor diye pili değiştirip yolladılar 5 günde

Dongu sayisi 500 un ustundemiydi hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Evet hocam artı ekranıda yenilenmiş baştan kızdım ama sıfır ekranı kullanınca iyi olmuş dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

Evet hocam artı ekranıda yenilenmiş baştan kızdım ama sıfır ekranı kullanınca iyi olmuş dedim

Super hocam hangi servise verdiniz?

Bir de batarya yipranma orani ne kadardi acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Troy
    Yıpranma %72

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryalp -- 4 Nisan 2018; 23:49:45 >
  • Merhabalar, önceden Sony Xperia M5 kullanıyordum ana kartı ölmüş telefon çöp oldu ben de Turkcell den faturaya ek iPhone 6s 32gb aldım ama 24 ay vade olduğu için telefon bana 3500₺ ye mâl oldu. Dün iOS 11.3 güncellemesini de yükledim pil %100 diyor, çok memnunum kafam rahat en azından 2 yaşında ama canavar gibi valla 😊 henüz alışma safhasındayım sadece ön kamera daha iyi olabilirmiş diyorum onun dışında son derece güzel şık kibar bir telefon. Performansı filan olsun çok iyi.

• real_king kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 2 hafta kadar önce aldım size biraz pahalıya patlamış ama değer 2 haftalık deneyimim mükemmel bir cihaz bataryası küçük ama şarjı gm5plus höre kat kat iyi gidiyor ios farkı 😂😂 bu arada hayırlı olsun

• ryalp kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkür ederim hocam. benim 4 gün oldu vereli hala testte görünüyor cihaz anlamadım gitti.

umarım değiştirirler. :) ben pupa bursaya teslim ettim.
  • abzurtmen kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, benimde ilk 4 gün aynı şekilde görünüyordu

• Merhaba garanti süresi ne kadar ve ustundeki kirilmaz cami sokuyorlar mi verirken kirilmaz cam vardi ustunde

• celotpl kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum

• Batarya sağlığı %90 görünüyor ancak 11.3 sürümüne geçince 3-4 saat arası dayanmaya başladı. Eskiden 5-6 olurdu
  • First Premolar kullanıcısına yanıt
    Uygulamadan atması tamamen güncel olmayan işletim sistemi ile alakalı. Ben de çok sık yaşıyordum ve sinir bozucuydu ama bir süre sonra kendiliğinden düzeldi. Garip garip şeyler oluyordu.

Temiz kurulum yaparak ios 11.3 kurdum. Salı akşamından beri kullanıyorum. Son şarjımdan bu yana yaklaşık 5 saatlik bir kullanım aldım. Kalan şarj %19. 5 saatin içinde 1 saati geçkin Clash Royale oynamam var. Bence çok iyi bir değer ve daha iyiye gideceğini düşünüyorum. Pil sağlığım %80 olarak gözüküyor. 11.3 akıcı ve seri olmuş. Tabi ios 10 nasıldı bilmiyorum fakat ios 9’a göre pozitif bir farklılık olduğu bariz. Herhangi bir sorun yaşamadım şu ana kadar. Ne 3d touch ne de takılma vs.. Sorun yaşayanların genelde ip7 kullanıcıları olduğunu görüyoruz. Zaten o seri bana göre apple’ın sorunlu bir serisi. Güncelleme yaparken biraz fazla şarj yiyor, tek soru işaretim bu.

Ios 11.3 tavsiye ederim lakin temiz kurulum yapınız. Itunes ile bilgisayara yedek almıştım ama tekrar yüklemeye çalışınca bozuk hatası aldım. Neyse ki itools imdada yetişti ve manuel olarak veri kaybını önledim. Icloudda yer kalmamıştı.

Genel izlenimim bu. 6s plus aldığım için çok memnunum ayrıca. 11.3 ile bir kez daha emin oldum

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İtunese güven olmaz gerçekten. İtools olmasa benim de yedeğim yanmıştı.

• smyrna kullanıcısına yanıt
    Ben telefonda oyun oynamıyorum fakat 10.3.3 ile 6.5-7.5 saat civarlarında ekran süresi alıyorum, Plus ile aldığınız süreler az değil mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17221723172417251726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.