Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1723. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17211722172317241725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Düzgün kullanmışsınız. Yüzde 20’yi görmeden şarja takmak gerekiyor. Ayrıca %90-%100 arası şarjdan alınmaması gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smyrna kullanıcısına yanıt
    9.3.2 yi gittiği yere kadar götür hocam bence 😒😊👍

• WinKy kullanıcısına yanıt
    PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ouz1806 kullanıcısına yanıt
    Ben pek bilmiyordum bu meseleyi sonradan ögrendim. Ben hep şarj bitip kendiliğinden kapanınca veya %1-2 iken şarja takıyordum.

Ben de 10.3.3'teyim. Yalnız herkes pil süresinin azalmasından şikayetçi, ben o yüzden bekliyorum biraz bakalım, işime yarayan bir şey yok 11.3'te ama herkes çok akıcı diye konuşup aklımı çeliyor :)

• First Premolar kullanıcısına yanıt
    * 31 Aralık 2018'e kadar, uygun olan tüm iPhone 6 ve sonraki modeller için garanti kapsamı dışında kalan pil servisi ücreti 129 TL'dir. 129 TL karşılığında sunulan pil servisi her iPhone aygıtı için yalnızca bir onarım ile sınırlandırılabilir.

Yıl sonuna kadar 129TL'ye sadece 1 kere değişim hakkınız var.
  • 6s cihazim var.14 aylik cihaz. Aldigimda 10.1.1 yuklu idi ve hala ayni surumdeyim. Bu sekilde gittigi yere kadar devam. Guncelemeler ya pilden yada perfonmastan götürüyor. Bu kadar para verilen bir cihazin 3-4 yil problemsiz kullanilmasi lazim. Bunun için de sanırım guncellemelerden biraz uzak durmak lazim.

• Arkadaşlar Telefonum 6s 32 gb bu pil sağlığı ne kadar güvenilir beta seviyesinde şu an ama iki gün önce %100 olan pil seviyesi %98 olmuş bu nasıl bir durumdur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben bu DEJI marka pil takanların ki ne alemde onu merak ediyorum, hatalı mı gösteriyor hiç mi göstermiyor ? 6s için 2200 mAh kapasiteli bataryası vardı, tabi ne kadar gerçek bilemiyorum ama :)
    Hocam bende ios 9.3.2 deyim arada uygulamalardan kullanırken atıyor (facebook, whatsapp ve oyunlar) yazılımda sorun var sıfırladım yine aynı 11.3 kurduysan memnunsan bende kurmak istiyorum 9.3.2 geçmeye değer mi? Tavsiye ve yorumlarını paylaşırsan sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73C1F08D1 -- 3 Nisan 2018; 9:23:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

ben bu DEJI marka pil takanların ki ne alemde onu merak ediyorum, hatalı mı gösteriyor hiç mi göstermiyor ? 6s için 2200 mAh kapasiteli bataryası vardı, tabi ne kadar gerçek bilemiyorum ama :)

6s plus deji kullaniyorum 3300mah %100 gösteriyor

• 6S 2200mah Deji takılı bende, 4.aya girdim %100 gösteriyor.

• albatros86 A kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanımda hız anlamında hiç sıkıntı yaşadınız mı? ve gerçekden orginal (2750Mah) bataryaya nazaran deji (3300Mah) uzun kullanım sunuyor mu? Delikanlı gibi dürüstçe cevap istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Hocam kullanımda hız anlamında hiç sıkıntı yaşadınız mı? ve gerçekden orginal (2750Mah) bataryaya nazaran deji (3300Mah) uzun kullanım sunuyor mu? Delikanlı gibi dürüstçe cevap istiyorum.

Valla hocam herhangi bir sıkıntı yaşamadım, günde 2 kere kesin sarj ederdim telefonu artık o ihtiyacım kalmadı tüm gün rahat gidiyor. Hız olarak da bir sıkıntı yaşamadım. Ama 80 liraya deji alıcağınıza 129a orjinal alın derim daha uzun ömürlü olur. Ben 80/20 gittigidiyor çeki vardı öyle aldim memnunum. 1 seneye bozulur eski pilin haline doner diyorlar. Gorecegiz bakalım.

Ek olarak uzun kullanım sunuyor mu demişsiniz .3300 yazdığına aldanmayın normal 2750nin sıfır haliyle ayni performansı veriyor ne uzun ne kısa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• albatros86 A kullanıcısına yanıt
    o zaman 3300Mah yazısı şişirme yazılmış. Normal şartlarda orginal batarya mah'na göre biraz daha uzun gitmesi gerekiyor fakat siz bi fark olmadığını dile getirmişsiniz. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

o zaman 3300Mah yazısı şişirme yazılmış. Normal şartlarda orginal batarya mah'na göre biraz daha uzun gitmesi gerekiyor fakat siz bi fark olmadığını dile getirmişsiniz. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Tabiki bu benim şahsi görüşüm.Eğer batarya düşünüyorsanız hazır ucuzken orjinal alın derim.Ancak kupon vs ucuza getirirseniz 50-60a alınabilir dahası değmez
  • 6s için şarjlı kılıf kullanan var mı, orjinali çok kaba duruyor. Hangi markayı tercih edersiniz?

• herkese merhaba,

Pazar günü telefonumu pupa bilişim'e teslim ettim,bir iki kere yüzde 30-40larda kapanma meydana geldiği ve şarj hızlı bittiği için.

öncesinde apple destek ile görüşüp konuştum geçen ay 1 sene oldu cihazı alalı ve pil sağlığım %82 idi. yıpranmanın fazla olduğunu söyleyip servise yönlendirdiler.

Sonuç ne olur sizce? ve daha önce servis denemyimi yaşayan var mıdır? cihaz ne zaman elime geçer.
  • 6s güzel telefon ama 6s’e 2000+verilecekse kesinlikle iPhone 7 alınır , her ne kadar fark az dense de bence aralarında ciddi farklar var ,şöyle ki 6s deki sensörler vs 7 de daha kararlı çalışıyor ,suya dayanıklılık önemli çay döküldü 7 nin üzerine bişey olmadı hatta 2-3 defa da Çeşme’min altında yıkamışlığım vardır , batarya kesinlikle çok fark ediyor 7 de 10 saat ekran süresi alıyordum , bir de jet Black haricinde kasa malzemesi kesinlikle daha dayanıklı 7 de , video ve resim kalitesi de daha iyi yani iki telefonu da kullanınca 7 nin daha kullanışlı olduğunu anlamak çok zor değil , 1 yıl 7 şu anda da 6s kullanıyorum en kısa sürede tekrar 7 ye geçmeyi düşünüyorum .

• 
Sayfa: önceki 17211722172317241725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.