Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
38.144
Cevap
369
Favori
1.110.113
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
Giriş
    48 Mesaj
    Merhabalar. Telefonumun garantisi bitmişti bende pili normal telefoncuda değiştirttim. Şuan pili orjinali ile değiştirmek istedim ve artı ya götürdüm daha önceden yetkisiz serviste değiştirttim dedim bunlarda önceden müdahale olduğu için yapmıyorlarmış pil değişimi. Ulan parasıyla pil değiştirtecez neden yapmıyorlar ha önceden açılmış ha açılmamış telefon sonuçta garantisiz. Varmı bilgisi olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Burada mevzu önceden açılıp açılmaması değil aslında. Apple cihazlarında yapılacak en büyük hatalardan biri cihazı yetkili olmayan servislerde tamire vermektir. Yetkili bir serviste bu işlemi yaptırmış olsaydınız bu indirimden yararlanabilirdiniz ama artık bu mümkün görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 11 Mart 2018; 14:29:36 >
    |
    |
    scowek34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2632 Mesaj
    6S+ (16GB) telefonumu satıp 6S (64GB)’a geçtim telefonun büyüklüğünden şikayet ettiğimden dolayı.

Şimdi nasıl 4-4S’i elimize aldığımızda vay be diyorsak ilerde 6-6S’i mumla arayacağız gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: qmerzM

6S+ (16GB) telefonumu satıp 6S (64GB)’a geçtim telefonun büyüklüğünden şikayet ettiğimden dolayı.

Şimdi nasıl 4-4S’i elimize aldığımızda vay be diyorsak ilerde 6-6S’i mumla arayacağız gibi.

Plus lar kullanıssız dimi hocam? Bende de 6s var ama bazen plus'a gecsem mi diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Yarbay
    2632 Mesaj

Hocam benim şahsi fikrim kullanışsız tabii ki. Pantolonun cebine koyuyorsunuz eğilemiyorsunuz rahat hareket edemiyorsunuz en basit örnek.

Ha + yanları yok mu var ama 6S ile daha mutluyum. Önemli olanda bu zaten

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Angelica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    48 Mesaj

Pil pahalıydı önceden o yüzden gerek duymadım çok oldu yan sanayi pil takılalı. Deji batarya almayı düşünüyorum iyimi acaba

|
    |
    Mr. Jingles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: scowek34

Pil pahalıydı önceden o yüzden gerek duymadım çok oldu yan sanayi pil takılalı. Deji batarya almayı düşünüyorum iyimi acaba

Orjden şaşma 130 liraya düşmüşken 1 senede bozulur

|
    |
    Mesajlardan emin olamadım, Apple destek yazılımı ile randevu alabildiğimiz Pupa, Lydia gibi resmi servislerde pil değişim ücreti Apple Store ile aynı mı? (Apple web sitesinde değişiklik gösterebilir yazıyor)

Deji iyi markadır. Lakin uzun kullanımda yeniden değiştirmen gerekecektir.

|
    |
    scowek34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    3 martta kvk beşiktaş apple verdim iphone 6s cihazımı bazı sprunlarından dolayı 6 martta onarım merkezine kabul edilmiş ve o tarihten itşbaren halen servis sürüyor yazıyor bu kadar beklemem normalmidir bilgi verebilirmisiniz.

Normalde bir hafta içinde halledilecek bir şey. En fazla iki hafta uzar. Olmadı durumu anlat. KVK'ya vermek yerine başka bir servise verseydiniz keşke.

|
    |
    kadirkucuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj
    Herkese selamlar ikinci el aldıgım 6s plusum başta sıkıntısızdı fakst daha sonra şarjı çabuk bitmeye başladı bende yeni bir batarya taktırdım fakat hala su gibi emiyor şarjı sizce sorun nedir ?

2 saat 10 dk da yüzde 53 şarj hemde tasarruf modunda kalması normal
    simage/]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarciano -- 13 Mart 2018; 14:21:54 >

|
    |
    arkadaşlar işim gereği çok fazla podcast dinliyorum. apple'ın kendi kulaklıkları ses seviyesi olarak bana yetersiz geliyor. bazen gürültülü ortamda bi de orijinal ses düşükse en yükseğe çıkarsam da yetmiyor.. fiyat / performans olarak iphone kulaklığından biraz daha fazla ses verebilecek bir kulaklık tavsiyesi olan var mı?

Orjinal batarya degilse keske degistirmeseydiniz, baya dusuk bir deger vermis plusa gore.

|
    |
    rockymarciano kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar, bir tanıdığımdan dün 6S 32 GB Space Gray yurt dışı pasaport kayıtlı cihaz aldım. Cihaz çok temiz kullanılmış çizik bile yok. 6 aylık cihaz. Bugün fark ettim, sol üst köşede şebeke ibresinin orda arada bir belli olan cok hafif ve kucuk bir kararma var. Biraz araştırdım bazı kişilerinde başına gelmiş. Bunun sebebi nedir ?

1500/1715 mah %87 batarya durumu

Iyimi sizce bayadir ekran suresine bakmiyorum ne kadar olduguna

Onumuzdeki gunlerde kontrol edicegim

|
    |

Orijinalden alıntı: Pritt31

Arkadaşlar, bir tanıdığımdan dün 6S 32 GB Space Gray yurt dışı pasaport kayıtlı cihaz aldım. Cihaz çok temiz kullanılmış çizik bile yok. 6 aylık cihaz. Bugün fark ettim, sol üst köşede şebeke ibresinin orda arada bir belli olan cok hafif ve kucuk bir kararma var. Biraz araştırdım bazı kişilerinde başına gelmiş. Bunun sebebi nedir ?

Yardımcı olacak yokmu ?

Aynı sorun bende de vardı garantiye verdim ekrani degistirdiler.

|
    |
    Pritt31 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Golf.7

Aynı sorun bende de vardı garantiye verdim ekrani degistirdiler.

Böyle kullansak bi sorun olurmu. Uğraşmak istemiyorum garantiyle. Pek belli olmuyor zaten.

Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.