Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1713. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chronicmaniac

Bende Ankara'da Lydia hakkında yorum bekliyorum. Telefonla sordum 15 gün falan dediler çok uzun geldi.

Arıza yüzünden ben de lydia ya bıraktım. daha önce ipod touch bırakmıştım, memnun kalmıştım. Hatasız bir onarım yapmışlardı. Ama cihazın teknik servisteki son durumunu öğrenmek için yaptıkları teknik servis cihaz sorgulama sayfası rezalet. Hiçbir bilgi verilmiyor, sadece işlemler devam etmektedir diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • titreşim bozulmuştu yaptırdım. 2 ay kadar oldu şimdi yine bozuldu.

• Geçmişte lydia ile ilgili çok şikayet okudum o yüzden çekiniyorum biraz. Bir de farklı marka pil takmadıkladını nerden bileceğiz mesela? Sonuçta pili göremiyoruz

• chronicmaniac kullanıcısına yanıt
    yetkili apple teknik servisi. Teknik servis hakında bir sorun olursa, muhattabınız bellidir. ellerindeki parçalar apple onaylı olmak zorunda zaten. O dediğiniz şey, merdiven altı telefoncularda olur ancak.

• Geçen yıl aldığım Spigen GLAS.tR SLIM model kırılmaz cam askerdeyken düşürmem sonucu kenardan çatladı. Telefonda hiçbir şey yok. Şu an çatlak ama 10 ay sonra pil değişimi yaptıracağım için mecburen çıkarmam gerekiyor. Yine aynısından alacağım fakat geçen hafta HB üzerinden aldım ve ürün 7/8 için uyumlu çıktı geri gönderdim. N11'den şansımı denedim aynı şekilde onda da yanlış ürün gönderildi. Spigen genel merkezini aradım ve 7/8 modelleri için uyumlu olanları 6/6s için de satıyorlarmış. Normalde ürün kabı üzerinde iPhone 7 yazıyor ama ekran boyutları aynı diye aşağıdaki resimde yazan iPhone 7 yazan yere iPhone 6/6s yazan beyaz bir etiket yapıştırıyorlar. Zaten ekranın üzerine hizalayınca ahizenin daha geniş kaldığı farkediliyor. 6s için uyumlu olan modeli satan bir yer var mı?

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• merhabalar.1 yıl garantisi kalmış 32 gb 6s ne kadar eder arkadaşlar çizik vs en ufak problem yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mateach M kullanıcısına yanıt
    Düz modelse 2100-2200 civarlarından gider plus ise 2500-2600 civarı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    düz model.teşekkür ederim.son güncelleme keyfimizi kaçırdı olmadı elden çıkarma düşüncem var

iOS 11 çok sorunlu bir sistem ama acele etmemeni öneririm. 11.3'ü bekle zaten çıkmasına az kaldı. En azından 11.3'ü bir gör ona göre karar ver deriö. iOS 9'dan beri hep böyle. Üçüncü versiyona kadar hep sorunlu oluyor. 11.3 ile ciddi bir iyileşme olacağını düşünüyorum. 9 ve 10'da böyle olmuştu. Ben 10.3.3'te bekliyorum. 11.3 iyi olursa geçeceğim. Olmadı 11.3'ün final sürümünü bekleyip öyle geçeceğim.

• inşallah düşündüğümüz gibi olur.son sürümde düzelmezse hanımdaki iphone 7 ile devam edip hanıma nokia 8 almayı planlıyorum.teşekkür ederim ilgin için

Pil değişimi için verdim lydia servise 3 günde karar çıktı aonra 10 gün daha bekledim 13 günün sonunda teslim aldım yeni bataryalı telefonumu. Servisleri baya ilgili sağolsunlar

• eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    Cepaya mı verdiniz hocam?

Evet cepaya

11.2.6 iki telefon arasında bu kadar farklı mı? 7 kullanıcıları da çok muzdarip. Bu arada olur da düzelmezse Nokia 8 yerine Nokia 7 Plus öneririm. İşlemci olarak 8 iyi ama 7P Android One destekli ve diyaframı daha geniş olduğu için gece çekimlerinde tahminimce daha iyi.

• iphone 7 cok daha akıcı benim telefona göre.nokia sebebim saf androidle gelmesi ama söylediğinizi araştırcam teşekkürler

• Telefonu alalı 7 ay geçmiş. %7 batarya yıpranma seviyesi gözüküyor. Böyle olması normal midir acaba

• 6s kullanıcısıyım günaşırı uygulama güncellemeleri geliyor.daha dün güncellediğim ıygulamalara bugün tekrar güncelleme geliyor.saçma bir durum değil mi bu?telin hafızası dolacak bu durumdan dolayı az kaldı.32 gb hafızam vardı 8gb kalmış.telimde ahım şahım foto ve uygulamada yok hani

• Temiz kurulum yaparak geçin ve öyle deneyin. Telefon üzerinden güncelleme yapıldıkça zamanla sorun çıkabiliyor.

@Luc4sHood uygulamalar yakın tahminlerde bulunuyor pilin doluluk oranına göre değişebiliyor. Ama normal sayılır. Genelde doluyken daha doğru tahmin ediyorlar. En doğrusu Apple Destek uygulamasından bir teknisyen ile görüşüp doğru sonucu öğrenmen olacaktır. Zaten 11.3 sonrasında bu yıpranma oranını uygulamalara gerek kalmadan doğrudan pil menüsünden görebileceğiz. Apple Destek yoksahttps://itunes.apple.com/tr/app/apple-store/id375380948?l=tr&mt=8 adresinden indirebilirsin.

@jacko_aj_s güncellemeler normal bir durum. Bellek içinde zamanla birikmeler oluyor. Belleği gereksiz dosyalardan temizlemek içinhttps://itunes.apple.com/tr/app/magic-phone-cleaner/id1176756975?l=tr&mt=8 adresindeki uygulamayı kurup temizleme işlemi yapabilirsin.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Hocam gidip tekrar kontrol ettim aynı uygulamadan. Bu sefer %24 gösteriyordu saçmaladığı ortada. Fakat destek bölümüyle ilgili bir problemim var.

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Bunun anlamı nedir acaba

• Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    Cihazı alalı iki yılı geçti mi?

• 
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.