Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17101711171217131714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android deneyiminiz ve xperia deneyiminiz yok ise uzak durun.
  • Revenge_ kullanıcısına yanıt
    Cami degistireceklerini sanmiyorum muhtemelen ucretli degisim yaparlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android alacaksanız en azından S7 S8 bakın. Sony kadar saçma fiyatt politikası izleyen ve sinsi sinsi telefonu öldüren marka daha yok.
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    hocam dün iphone 6s imi sony xz premium ile takasladım çok memnunum
  • Takası birebir şeklinde yaptıysan avantajın olur ama üstüne verdiyseniz çok alınası bir cihaz değil
    birebir yaptım hocam teknosadan alınma 7 aylık bir cihaz donanımsal hiç bir sıkıntısı yok sadece arka kapağında 1mm civarı bir açıklık var onuda adamla konustum servise vericem yarın sıkıntı olursa adama istediğim zaman götürüp geri verebilirim. ama bu şekilde bile kullanmaya razıyım uzak mekiği mübarek okadar hızlı ki anlatamam süper bişey
  • 10.2.1 sürümündeyim beyler son sürüme guncelleyeyimmi ? Apple in yavaslatma itirafindan sonra stabil bir sürüm çıktımı?

Hocam ben 6S cihazımda 4-5 gün önce iOS 10.3.3'ten iOS 11.2.6'ya geçtim. Benim cihazın temiz kuruluma ihtiyacı vardı hep OTA üzerinden yüklemiştim iOS 10 güncellemelerini o nedenle midir bilmem ama iOS 11'de cihaz baya akıcı çalışıyor ve iOS 10'da olan bazı hatalardan kurtuldum. iOS 11'de öyle ahım şahım büyük bir hataya da rastlamadım. Ancak Pilim daha 2-3 aylık yeni değiştirmiştim iOS 10.3.3'te 8 saatleri görürken, iOS 11.2.6'da %1'de anca 7 saati görüyorum. Yani pil 1 saat kadar az gidiyor, haberiniz olsun. Umarım 11.3'te tekrar 8 saatleri görürüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayberkatakan95

birebir yaptım hocam teknosadan alınma 7 aylık bir cihaz donanımsal hiç bir sıkıntısı yok sadece arka kapağında 1mm civarı bir açıklık var onuda adamla konustum servise vericem yarın sıkıntı olursa adama istediğim zaman götürüp geri verebilirim. ama bu şekilde bile kullanmaya razıyım uzak mekiği mübarek okadar hızlı ki anlatamam süper bişey

ekran kalitesi nasıl peki biraz anlatırsan seviniriz.

• hocam gayet başarılı bir ekranı var normal kullanımda 4k aktif değil resim,video izlerken veya çekerken yada 4k film izlerken aktif oluyor parlaklık seviyesi yeterli gündüz kullanımda ekran rahatlıkla görülebiliyor telefonu aldığımda üzerinde herhangi bir koruyucu film yada kılıf yoktu ön ekranda herhangi bir çizik göremedim. servisten gelmesini bekliyorum ayın 5 inde yolladım tel dileğim arkadaki açıklığı kapatıp yollasınlar :)

Sony Samsung'tan daha iyi. Samsung bir güncelleme verecek bekle Allah bekle. Sony'nin arayüzü de güncelleme hızı da Samsung'dan daha iyi. Android ile bir isim yaptılar ki millet en iyi telefonu Samsung sanıyor. Bana göre geçen yılın iyi telefonları U11 ve V30'du.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s te ios 11.2.6 güncellemesi ile durumlar nasıl arkadaşlar memnun olan olmayan?
    2 yılı geçti benim cihaz pili hızlı bitiyor artık öneriniz nedir
    serviste mi pil değiştiriyim
    yoksa bu deji batarya değiştirme seti var n11 de filan 2200mah deniyor onlara mı yönelsem alıp tkan kullanan varsa anlatırsa memnun olurum.

• yakamoz40 kullanıcısına yanıt
    Dostum pil fiyatları 129 liraya indi. Servise götür orjinal pil taktır.

Cihazınızı jailbreak yapmayacaksanız ios 11 final sürümünü bekleyin.

• yakamoz40 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle serviste orjinal pilini taktırın. Yıl sonuna kadar indirimde pil değişimi kaçırmayın.

• Pil kampanyası ne zamana kadar devam ediyor, 2018 sonu ise çok iyi değiştirip 2 yıl daha çatır çatır kullanırım.

• Arkadaşlar, İzmir'deki yetkili servise pil değişimi için götürsem İstanbul'a mı yollarlar, kendileri birkaç saat içinde takarlar mı? Genel uygulama nasıl?

• crazymafya C kullanıcısına yanıt
    Ben Pupa'ya vermiştim ve bir hafta sonra aldım. Bildiğim kadarıyla kendi servislerinde yapıyorlar.

• Bende Ankara'da Lydia hakkında yorum bekliyorum. Telefonla sordum 15 gün falan dediler çok uzun geldi.

• chronicmaniac kullanıcısına yanıt
    Banada 15 gun demislerdi. 28 Subatta verdim 7 Mart ta aldim.

1 hafta sürdü yani toplam.

(Pupa ya vermiştim)

• 
Sayfa: önceki 17101711171217131714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.