Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14881489149014911492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar arka kamera camında çok çok ince 2 tane kılcal var güneşte belli olan çekmeye engel değil hiç de sizde kontrol edermisiniz kılcal varmı sizdede.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Kasanın değişmesi güzel bir şey tabi. Şöylede birşey varki herşey telefonun dışının iyi durması demek değil.Sizden önceki sahibi acaba telefonu nasıl kullanıyordu.Benim telefonum 128 gb ama içinde birşey yok tertemiz şekilde.Değişime versem ve yerine aldığım telefonun önceki sahini 128 in 100 ünü sürekli kullansa sürekli işlemciyi yorsa ısındırsa ve ekranı kırıldığı için yeni telefonla para verip takas yapsa o da bana denk gelse ben yeni telefon aldım diye sevinirken o telefonun ömrü sizce ne olur ? Herşey şans işi elektronikte ve sizden bir önce sırada olana belki istediğiniz işlemcili mah lı telefonu verirlerken size en istemediğinizi verecekler.Bilemeyiz buna göz yumacaksınız değişim olursa.Sarı ekran sorununuz varmı yokmu anlayamadım şu an ki cihazınızda ama pil iyi gitmiyorsa pili değiştirtin olmuyorsa parayla değiştirin içiniz rahat olsun sizin olan sizde kalsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wasp`

Kasanın değişmesi güzel bir şey tabi. Şöylede birşey varki herşey telefonun dışının iyi durması demek değil.Sizden önceki sahibi acaba telefonu nasıl kullanıyordu.Benim telefonum 128 gb ama içinde birşey yok tertemiz şekilde.Değişime versem ve yerine aldığım telefonun önceki sahini 128 in 100 ünü sürekli kullansa sürekli işlemciyi yorsa ısındırsa ve ekranı kırıldığı için yeni telefonla para verip takas yapsa o da bana denk gelse ben yeni telefon aldım diye sevinirken o telefonun ömrü sizce ne olur ? Herşey şans işi elektronikte ve sizden bir önce sırada olana belki istediğiniz işlemcili mah lı telefonu verirlerken size en istemediğinizi verecekler.Bilemeyiz buna göz yumacaksınız değişim olursa.Sarı ekran sorununuz varmı yokmu anlayamadım şu an ki cihazınızda ama pil iyi gitmiyorsa pili değiştirtin olmuyorsa parayla değiştirin içiniz rahat olsun sizin olan sizde kalsın.

Hocam alın kullanın ya, ne hafıza doldurması ne işlemcisi? İster ful doldurun, ister boş kalsın, ne değişecek? Normal kullanımda çok mu fark edeceksiniz? Yapmayın allsh aşkına. Kullanın gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skydiver132 -- 22 Mart 2017; 20:30:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Cihazım 6S 16gb space gray Samsung işlemcili Aldığım ekran süresi 6 saatten aşağı düşmüyor full 3G açık wp yoğun kullanım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mosyu2810

Arkadaşlar Cihazım 6S 16gb space gray Samsung işlemcili Aldığım ekran süresi 6 saatten aşağı düşmüyor full 3G açık wp yoğun kullanım

Hangi sürümdesiniz ?

10.3 beta 7 deyim batarya durumum 87 olmasına rağmen şarj berbat. Hoş diğer betalarda böyle değildi finali beklemekteyim

• skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Tamamen kişisel tercihler,zevkler, takıntılıklar. Birde illaki gerçeklik payı var. Her ne kadar içine yeni sürüm kurulsa da ilk günkü gibi olmuyor öyle değil mi? Sıfır alınan bilgisayarın performansıyla 5 ay sonra sistemi yeniden kurulmuş bilgisayar aynı performansı gösteriyor mu? Belki ben fark etmem ama fark edecek insanlar vardır daha bilgili daha takıntılı. Bide ben gözümün gördüğü elimle aldığım malı sonuna kadar kullanmak isterim yoksa arkadaşlar sorunlu cihazlarını tabi ki değiştirebilir bu benim kendi düşüncem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wasp` -- 23 Mart 2017; 0:58:42 >
  • Arkadaşlar Lirum info Lite programından baktım first release 09/2015 yazıyor ve initial OS version ise iOS 9 olarak yazıyor. Ben telefonu 4 ay önce aldım ve aldığımda direk iOS 10 kuruluydu anlamadım şimdi eski ilk çıkan cihazlardan birini mi almışım bu 2015 mevzusu nedir yardımcı olur musunuz ?

• Mrtpcu kullanıcısına yanıt
    İos 10.2 sürümüm

• arkadaşlar güncelleme gelecek diyorlardı yalan mı oldu acaba bilgisi olan var mı
  • eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    bugünlerde gelir büyük ihtimalle hocam. bende beklemedeyim.
  • Arkadaşlar 1 ay öncesine kadar itools dan müzik resim belge vs aktarim yapabiliyordum. Şuan çalışmıyor telefonu okuyor , telefondan pc ye aktarabiliyorum ama pc den telefona aktarım olmuyor artık.

Itools muadili bildiğiniz program varmı?

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt

teşekkürler
  • Bi ay önce değişim yapılan 6s plus cihazımda wifi bozuldu wifi tuşu pasif halde bluetoothda çalşmıyor herşeyi sıfırladım ama çalşmadı donanımsal bir arıza muhtemelen.. bu sorundan dolayı yine değişim yaparlar mı? Pzartesiye randevum var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, app store'da bir sorun mu var uygulamalar wifiden neredeyse inmiyor, fakat lte ile indirebiliyorum hızlıca. şunu fark ettim, spotify'da hemen iniyor şarkılar wifi'de. Sizde durum nasıl?
  • Bu galerideki film rulosunu, yerleri nasıl silerim

• Bende bunun cozumunu arıyorum.ayrica fotoğraflar veya icloud driver kısmına şifre veya parmak izi koyabiliyor muyuz?

• Arkadaşlar telefon ekranı kirildı dokunmatiğinde 3dTouch da falan hic sorun yok sizce ne kadar tutar garantiye versem veya her hangi telefoncuya versem ? Ve garantiye verdimmi kaç gün sonra geri alabiliyorum telefonumu.
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba; Garantiye verirseniz daha orjinal olur. Her hangi bir telefoncuya verdiğiniz takdirde yan sanayi ürün takacağı için iler de telefonunuzda 3dTouch özelliği çalışmayabilir veya başka bir sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bence garantiye verin ben verdiğimde 1 hafta içinde teslim almıştım. 6s Plus ise 650 TL civarı olmuştu en son zam ile bidaha geldiyse bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: csuser

Arkadaşlar, app store'da bir sorun mu var uygulamalar wifiden neredeyse inmiyor, fakat lte ile indirebiliyorum hızlıca. şunu fark ettim, spotify'da hemen iniyor şarkılar wifi'de. Sizde durum nasıl?

bende lte yi kullaniyorum dowload yapacagim zaman

evdeki internetinizde akn dolmus hiz dusmus olabilir

• pil durumu nasil sabah 12 de full almistim. peek bseyde yapmadim gorusmeler whatsap instagram o kadar:/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 24 Mart 2017; 21:4:30 >
  • 
Sayfa: önceki 14881489149014911492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.