Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.507
Cevap
310
Favori
1.290.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14141415141614171418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 6splus i kaça sattiniz?
  • Arkadaşlar telefonun ram ine bakacağımız bir uygulama varmıdir kaç gb ram kaldigina bakmak istiyorumda
  • Arkadaşlar hayırlı geceler ben 6s kullanıcısıyım telefonum 1 aylık şikayetim şarj . Kullanım süresi 6 saat alıyorum bu normal mi arkadaşlar sizde durum nedir lütfen yardımcı olur musunuz çok kafam karıştı düşük güç modunda kullanıyorum çoğu zaman
  • aygngcr A kullanıcısına yanıt
    bu cok normal artik ios10.2 ile bir sorun yok tel kac gb?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AveNTuriN_

Arkadaşlar 6s plus 16 gb 10.2 sürümünde olanlar rica etsem telefonlarının tanımlanmış hafızalarını yazabilirler mi? Birkaç telefona baktım hepsinde farklı görünüyor hafıza miktarı. Benimki mesela 11.85 gb, aynı sürümde başka cihazlarda 11.92 11.80 11.65 gibi rakamlar gördüm. Neden böyle farklılık oluyor, hepsi aynı sürümde sonuçta.

Yok mu bakabilecek arkadaşlar?
  • Mosyu2810 M kullanıcısına yanıt
    Telefon 32 gb hocam su an 10.1.1 kullanıyorum 10.2 ye geçince ne gibi değişiklikler geldi yardımcı olur musunuz rica etsem çünkü bu şarj sorununu çok takıyorum kafama gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: aymina_55

Arkadaşlar telefonun ram ine bakacağımız bir uygulama varmıdir kaç gb ram kaldigina bakmak istiyorumda

RAM azalıyor mu ki bakacaksınız?
  • eymengokhan kullanıcısına yanıt
    normal,sogukta iphone lar geç şarj olur daha soguk olursa hiçte sarj olmayabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32gb Yeni 6s lerin bataryası 1715mah mi 1800mah mi arkadaşlar
  • Arkadaşlar 6s imde bir tane ölü piksel var değişim olurmu ve Ankara'da hangi servise vermeliyim.şimdiden sağolun
  • Demirmkn D kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı 64 gb 2350
  • Arkadaşlar mesaj gitmiş olmasına rağmen mesaj gönderilemedi diyor bazen, iOS 9'dan beridir var bu dorun sebebi nedir ?
  • Merhaba arkadaşlar. Batarya sonucumu paylaşacaktım.
    - Öncelikle batarya daha sıfır garantide değiştirildi daha 2. şarj edişim.
    - Bu aşağıda ki değerleri günlük kullanımda tabiki alamayız ben biraz zorladım aslında uzun gitmesi için bir seferlik deneyeyim dedim.
    - Telefonda hiç oyun oynanmadı sadece kim milyoner olmak ister diye bir uygulama var indirdim 10 dk onu oynadım.
    - Parlaklık yüzde 50 yi geçmedi, genelde %20-30 civarında kullanıldı.
    - Güç tasarrufu modu hep açıktı.
    - Güç tasarrufu açık olduğundan ''hey siri'' ve arka plan da uygulama yenileme kapandı ve pilin uzun gitmesinde bunun etkisi olduğunu düşünüyorum.
    - Hiç şarja takmadım 2 gün gitti normal günlük işler yapıldı çoğu zaman whatsapp instagram donanım haber ekşi teknoseyir twitter haberler bakıldı.
    - 1 kerelik bu kadar gittiğini görmüş olduk en azından ama bataryanın yeni olmasından dolayı herhalde 1 günü çok çok rahat çıkarıyor zaten cihaz fazla oynansa bile.
    - Edit: Eklemeyi unuttum intenet kullanımım genelde lte modunda kullanıyorum da wifi çok yavaş olduğundan gerektiğinde bazen kapatıyordum özellikle gece kapalı kaldı tabi.

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enevre -- 15 Ocak 2017; 10:39:29 >
  • Cihaz 6s plus mu?

• $U$PeCT RoCKerS kullanıcısına yanıt
    Yok hocam facede birisiydi. Ekran görüntüsünü almıştım numaranızı özelden yazın whatsapptan yollayım ekran görüntüsünü
  • mburak32 kullanıcısına yanıt
    Bireysel bilişim kesinlikle tavsiye ederim. Birkaç sayfa öncesinde attığım mesajları okuyabilirsiniz
  • Anıl59 A kullanıcısına yanıt
    İos 9 mu 10 mu? 9 ise itunes storedan film kiralamaya çalışın. Alan yok diye uyarı verecek. Uygulamaların çöp verilerini teöizleyecek. Bir kaç kez aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 1.5gb yer açtığımı hatırlıyorum böylelikle.
  • 1800

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam 10.1.1 versiyon yüklü. 10.2 yüklemek istiyorum. nasıl bir kurulum tavsiye edersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 14141415141614171418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.