Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14131414141514161417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler iyi gunler benim telefonumda bi alan problemi varda bakar misiniz bos alan 94 mb olarak gozukuyor ama imkansiz tum uygulamalari toplasak bu kadar etmez max 7-8 gb eder o da belki battery doctor kullanil arayuzu temizlememe ragmen 94 mb siz dusunun artik nolur yardimci olun biktim su sorundan

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: _DarthVader_

Şarj sorunu için çözüm paylaşmışlar

http://www.applefoni.com/iphonelarda-yasanan-sarj-sorunu-pil-omru-icin-cozum-onerisi/

Alıntıdır

Zaten bunu denedikten sonra şarjı çok çabuk bitmeye başladı. Kapanma sorunu da çözülmedi..
  • Arkadaşlar Ankara da hangi servisten değişim yaptınız? Memnun musunuz? Kaç gün sürdü? Saygılar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygtatli

Arkadaşlar Ankara da hangi servisten değişim yaptınız? Memnun musunuz? Kaç gün sürdü? Saygılar...

bireysel bilişime verdim. çok memnun kaldım. pazartesi günü verdim salı günü değişim çıktı perşembe günü cihazı teslim aldım. çok hızlı ve çok kaliteli kesinlikle tavsiye ederim.
  • ASSKIMM kullanıcısına yanıt
    Hocam klasik pil değişimi değil mi ? Değişim dediğiniz pil mi telefon mu?

• Arkadaşlar pil değişimi için ankara maltepe bireysel bilişime cihazımı çarşamba günü vermiştim ve değişim kararı çıkmış bugün 0 cihazımı aldım. Jelatinini ben açtım batarya 1800 mAH gelmiş, işlemci samsung.

https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/

linkteki siteden garantiyi kontrol ettiğimde de tarihi yenilemişler. 12 Ocak 2019 a kadar destek vardır yazıyor.
  • ygtatli kullanıcısına yanıt
    Benim bataryam değişim kapsamındaydı bu sorun için gittim ve bir kaç şikayetim daha vardı onları da söyledim cihaz değişimi yaptılar
  • Riobolt R kullanıcısına yanıt
    Bende aynı yerden aynı şekilde değişim aldım hocam ben de garantiyi öyle görünce heveslenmiştim ama 2 gün sonra düzeliyor 😁
  • Arkadaşlar bir şeyi merak ediyorum. Mesela değişim cihazı çıktı diyelim. Benim cihazım silver fakat değişim cihazını örneğin Space Gray olarak isteyebiliyor muyum?
  • Hayır
  • Hayır sizin cihazınız ne renkse aynısını veriyolar

• Yetkisiz müdahale edilmiş bir cihazım var ve cihazım batarya değişim programına uygun. Yani bataryam üretim hatalı. Ancak apple yetkisiz müdahale gördüğü icin cihazımın bataryasını değiştirmiyor. Bu durumu yaşayan oldu mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayır
  • dün akşam telefonu cebimden çıkardım, durduk yere "Apple hesabı şifrenizi girin" penceresi çıktı. şifremi girdikten sonra "hesabınız kilitlendi" uyarısı çıktı ve beni şifre sıfırlamaya yönlendirdi. Şifremi değiştirdikten sonra düzeldi fakat biraz önce tuş kilidini açtım tekrardan "Apple hesabı şifrenizi girin" uyarısı çıktı tekrardan girdim bu sefer kabul etti. Neden böyle uyarılar alıyorum? yıllardır internet kullanıcısıyım şifre nasıl korunur vs. haberdarım hiç kimse şifremi bulup hesabıma girmemişti. Herhangi bir şifre çalınma durumu olabilir mi ya da biri hesabıma girmeye mi uğraşıyor? ne yapmalıyım şifre değişikliğinden başka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 14 Ocak 2017; 22:0:12 >
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    2 faktörlü girişi açın icloud ayarlarından
  • $U$PeCT RoCKerS kullanıcısına yanıt
    Aynı durumda olup batarya değişimi yaptıran birisini görmüştüm. Uğraşmanızı tavsiye ederim
    Teşekkür ederim, konuyu arayıp o kişiyi bulmaya çalışacağım. Bu konuda miydi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 6s plus telefonumu satarak 7 plus a geçiş yaptım. Orjinal apple kılıf mevcut elimde. Hiç kullanılmadı sıfır kutusunda. 2 adet almıştım mavi olanı kullandığım için telefonla beraber sattım kırmızı olanı hiç kullanmadım kutusunda

http://www.apple.com/tr/shop/product/MKXM2ZM/A/iphone-6-plus-6s-plus-için-silikon-kılıf-productred?fnode=99

İsteyen arkadaşlar özelden irtibata geçebilir

Çok uygun fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonaykut -- 15 Ocak 2017; 9:23:5 >

• Ya hiç mi Telefonunu Gürgençlere teslim eden yok bu forumda?

• 
Sayfa: önceki 14131414141514161417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.