Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
37.561
Cevap
375
Favori
1.081.697
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
Giriş
    167 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Saki3d

Merhaba,
    Apple'ın sitesinde yazan "iPhone 6 Plus Ekran Onarımı 520 TL"

https://support.apple.com/tr-tr/iphone/repair/service/pricing

Teşekkürler 😊
    |
    |

Evet hocam sıfir cihaz verecekler
    |
    |
    Riobolt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Memnun kaldiniz mi? Lydiadan illallah diyen biri olarak ipodu ve ipadi bireysele götürmek niyetindeyim
    |
    |

Orijinalden alıntı: ASSKIMM

battery life programına bakmayın hocam o program doğru bilgi vermiyor. ama cihazın sarjı bitmeden kapanması bir sorun ve pili değişim kapsamında olmasa dahi bu sorun nedeniyle cihazı servise verebilirsiniz. 16 gb yetmiyorsa da yapacak bir şeey yok serviste yeni cihaz verilirse satıp 32 veya 64 lük alabilirsiniz belki

Hocam tam olarak net göstermediğini bende biliyorum fakat gözle görülür düşüş var şarjda bana göre. Wifide orta parlaklıkta 7 7,5 saatleri görürken şimdi en fazla 5 5 buçuk saati görüyorum. Yolliycam sanırım , umarım değiştirirler de madur durumda kalmayız. Benim cihaz genpa garantili. Turkcellden alınma. Genpa da applea yollar herhalde

Orijinalden alıntı: alish_alish

Aynı sorun bende de oldu.-20 lerden sonra kapandi genelde

Sanırım bundan dolayi değişim yapmazlar.

-20 gibi bir soğukluk değil hocam. İzmir'de ikamet ediyorum en fazla -2 falandı geçen hafta hava sıcaklığı.
    -2 derecede bile kapanacaksa ne anladım ben bu işten ki geçen sene şubat ayında aldım ve geçen sene hiç sıkıntı yaşamamıştım.
    quote:

Orijinalden alıntı: yiğit39

quote:

Orijinalden alıntı: ASSKIMM

battery life programına bakmayın hocam o program doğru bilgi vermiyor. ama cihazın sarjı bitmeden kapanması bir sorun ve pili değişim kapsamında olmasa dahi bu sorun nedeniyle cihazı servise verebilirsiniz. 16 gb yetmiyorsa da yapacak bir şeey yok serviste yeni cihaz verilirse satıp 32 veya 64 lük alabilirsiniz belki

Hocam tam olarak net göstermediğini bende biliyorum fakat gözle görülür düşüş var şarjda bana göre. Wifide orta parlaklıkta 7 7,5 saatleri görürken şimdi en fazla 5 5 buçuk saati görüyorum. Yolliycam sanırım , umarım değiştirirler de madur durumda kalmayız. Benim cihaz genpa garantili. Turkcellden alınma. Genpa da applea yollar herhalde

nereden alınma olduğu önemli değil. apple servisleri listesinden şehrinizdeki servislere bakıp istediğiniz bir apple yetkili servisine gönderebilirsiniz. ankarada iseniz bireysel bilişimi tavsiye ederim.
    |
    |

• Binbaşı
    1180 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KGüneyli.

quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Orijinalden alıntı: KGüneyli.

6s plus 64gb kullanıyorum, telefon %20 lerde kapanmaya basladı. home tusuda arada sırada okumuyor. o arama sırasında ses gelen hoporlorun seside diğer cihazlara göre az ses geliyor. bugun bayrampasadan kargoya verdim mecidiyeköydeki ofis iletisime yolladım. Sonuc ne olur sizce? değişimmi yoksa onarımmı alır cihaz bilgisi olan varmı ?

Aynı sorunlarla zorlu da cihazım değişim oldu

Cevabınız için tesekkürler. Cihaz teslim olduktan sonra kaç gün içinde dönüs yapılır acaba ?

Ben de pazartesi günü aynı durumdan servise verdim bir sonraki gün değişim bekleniyor diye mesaj geldi aynı şekilde ve az önce sıfır cihazımı aldım bireysel bilişimden
    |
    |

• Binbaşı
    1180 Mesaj

ben ve kuzenim bireysele verdik pazartesi günü. kuzenim daha önce lydia ya da vermişti hiç memnun kalmamıştık fakat bireyselden çok memnun kaldık her ikimiz de. kesinlikle tavsiye ederim.
    |
    |
    nightsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende İstanbul'da kar yağarken -5,-10 derecelerde sadece dışarı çıktığımda kapanıyordu
    |
    |
    fofer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu an o sorun yok ama göndersem değişim olur mu bataryada?
    |
    |
    enevre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevabınız için teşekkür ederim hocam, içim rahatladı diyebilirim. İlk defa şans güldü. Tabi erkende konuşmamak lazım ne olur ne olmaz.

@nightsoldier

Hocam ilk defa vedim cihazı gayet ilgili davrandılar ve bana göre çok hızlı hareket ettiler. Dün verdim bugün sabah saatlerinde mesaj geldi. O açıdan bireysel bilişimi tavsiye ederim.
    |
    |
    Bahsedilenler: nightsoldier , Mhmt10602 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar 2 haftadır test ediyorum telefonu. Bu kapanmaların soğuktan olduğu kesinleşti benim telefonda. Evdeyken telefonu şarjı tamamen bitene kadar kullanıyorum, kapanmıyor. Dışarda hava -15 derece Karstayım, telefon %35-40 larda kapatıyor kendini. Telefonu kapananlar bu testi bi yapsın
    |
    |

Güle güle kullanim hocam 😊
    |
    |
    Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
  • Binbaşı
    1308 Mesaj

Onemli bilgi yoksa,
    aşağıdaki linkte anlatılanları yapın , iphonumu bul açık ise telefondaki icloud hesabı ile oturum açılmasını isteyecektir telefon buna dikkat edin.
    https://www.gevey.biz/iphone-temiz-bir-yazilim-yukleme/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 12 Ocak 2017; 17:22:50 >
    |
    |
    elonardo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Demirmkn

En yeni ios yükle gitsin, 6s gayet stabil. Satip İphone 7 alabilirsen ne ala,,,

iphone 7 iyi değil en iyi bence 6s hediye olan birşeyide satmak uygun değil bence yorum için teşekürler
    |
    |

CASİO EDİFİCE ERA-300DB
  • Yarbay
    2220 Mesaj

Tmm hocam umarım icloud şifresini biliyordur
    |
    |
    Saki3d kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
  • Çavuş
    80 Mesaj
    Evet izmirde kapanma sorunundan vermiştim cihazı mavibahçe pupa ya 1 ay a yakın bekledim ama bugün sıfır cihazım verildi
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
üniversite
haberler
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.