Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13831384138513861387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesekkurler. Benim de telefonum komple değişti. Bende 1739 mah görünüyor. 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibos51 kullanıcısına yanıt
    Bu ilk şarjın 😊
    1 hafta sonra yeniden paylaşırmısın kayıpları o zaman görelim.

• enevre kullanıcısına yanıt
    Değişim için telefonda ne tür arızalar olduğunu söylediniz bende değişime göndermek istiyorum

• değişim için ne gibi şeyler söyledinlz servise acaba bende değişme göndermek istiyorum

• Beyler bende 64 lük 6S var yaklaşık 2-3 ay önce telefon ısınıyor şarj tutmuyor rehberden numara siliyor ve donma oluyor gibi seçeneklerle İstanbul a yolladım telefonu Apple'daki arkadaşlar söylediklerine göre telefondan bir parça veya çip değişmişler ve artık numara silmeyecek demişler fakat benim tek problemim bu değil değişim istedim değişimi onaylamadılar benim telefonum pasaport kayıtlı bu yüzden mi değiştirmiyorlar acaba ve apple da para karşılığı oradaki çalışanların değişime onay verdiğini duydum telefonumun değişmesi için bunlara ne gibi arızalar söylemem gerekir yardımcı olursanız sevinirim forumdaşlarım 😊
  • -ŞARJI ÇOK ÇABUK BİTİYOR.
    -UYKU MODUNDA DAHİ ANİ DÜŞÜŞ OLUYOR.
    -ORJINAL KULAKLIKTAN SES AZ GELİYOR.(Aslında ben kulaklık çıkışı demiştim.)
    -% 30 DA CİHAZ KAPANIYOR.
    -BİLİDİRM PANELİ BAZEN GELMİYOR DOKUNMATIK ÇALIŞMIYOR.
  • yurt dışından 6s plus almayı planlıyorum da, nelere dikkat etmem lazım, yardımcı olabilir misiniz?

örneğimn şu ürün; Apple iPhone 6 Plus a1522 16GB Space Gray Unlocked
    https://www.amazon.com/Apple-iPhone-a1522-Space-Unlocked/dp/B01DO926DW/ref=sr_1_151?s=wireless&ie=UTF8&qid=1483014897&sr=1-151&refinements=p_89%3AApple%2Cp_n_condition-type%3A6503240011

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 28 Aralık 2016; 14:38:25 >

• Bataryasının erken bittiğini 20de kapandığını söyledim

Bir umuttur yaşamak hocam 😄

• Ben telefonun ekranında ki mikrofonu temizlerken ıslak mendilin suyu kaçtı sonra Siri çalışmamaya başladı. Hey Siri çalışmıyor, aniden kapanma sorunu ve ekranın sol üst köşesine toz kaçtı olarak belirttiğimde değişim sağladılar.

eyvallah hocam bakalım 12 gündür pupada hala parça bekleniyor yazıyor batarya için
  • pastperfect kullanıcısına yanıt
    Bende pupayı biliyordum hatta başarı teknik serviste var ama herkes genpayı önerdi direk oraya verdim. Bir daha olursa sizde oraya verirsiniz.
  • pastperfect kullanıcısına yanıt
    Bu değişim şans işi galiba çünkü bende bir hafta önce verdim swap gelecek dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: AraftakiAdam

Bu değişim şans işi galiba çünkü bende bir hafta önce verdim swap gelecek dediler

swap ne demek ki sıfır değil mi yani cihaz
  • Sıfır demek

• Arkadaşlar son zamanlar da şarjım iyice kötü gitmeye başladı 6 s plus kullanıyorum 5 saat ekran süresi nedir ya bu 10.2 şarjı beter etti bin pişman oldum telefonu güncelledigime bunun çözümü yok mu Yen'i güncelleme ne zaman gelecek bu pil mevzusu çok can sıkıcı.
  • Telefonumu garanti kapsamında değiştirmek istiyorum, sizce hangi firmaya göndermeliyim?
    Genpa, Başarı vs.

Elden vermek mi mantıklı yoksa internetten mi başvurmalıyım? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibos51

Ben telefonun ekranında ki mikrofonu temizlerken ıslak mendilin suyu kaçtı sonra Siri çalışmamaya başladı. Hey Siri çalışmıyor, aniden kapanma sorunu ve ekranın sol üst köşesine toz kaçtı olarak belirttiğimde değişim sağladılar.

Hocam hangi firmadan değişim sağladınız? Ben İzmir'deyim, hangi firmaya vermeliyim sizce?
  • fofer kullanıcısına yanıt
    Gürgençler Yetkili servisi.
  • beyler 6s icin ekrani tam kapayan koruyucu tavsiye edermisiniz illa cam olmasina gerek yok normal tam kapatan jelatin yokmu bu telefona ?

suan cam koruyucu var kenarlarda hava yapiyo igrenc gozukuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanVincenzo -- 28 Aralık 2016; 20:15:19 >
  • 
Sayfa: önceki 13831384138513861387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.