Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13821383138413851386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok iyiymis hocam 3g alsanız 2 gün bile gider o cihaz size. Ben eski cihazda 4g yi açamıyordum 3g de bile ediyordu şarjı yeni cihaz da bayağı fark edecek o zaman çok kullanmasam 2 günü bile çıkarır :) Ne zaman sonuçlanır hocam bugün İstanbula gitti cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

Çok iyiymis hocam 3g alsanız 2 gün bile gider o cihaz size. Ben eski cihazda 4g yi açamıyordum 3g de bile ediyordu şarjı yeni cihaz da bayağı fark edecek o zaman çok kullanmasam 2 günü bile çıkarır :) Ne zaman sonuçlanır hocam bugün İstanbula gitti cihaz.

Apple'a mı verdiniz yoksa yetkili teknik servise mi hocam?
  • Zombitch kullanıcısına yanıt
    Ben adanada yaşadığım için genpa ya verdim yetkili servisi onlar yolladılar

• quote:

https://www.youtube.com/watch?v=mXINo5A1tvs

Bu video mu hocam?

Bu değil ama benim dediğim video da bununla aynı içerik sayılır. Bu videoda anlatımları yapın. Buna benzer başka videolarda var onları da izleyin farklı bir şey bulursanız onu da uygulayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zombitch kullanıcısına yanıt
    Gelen cihaz da sıfırlanmış olarak geleceği için restoreye felan gerek yok değil mi hocam direk güncellesekte olur

• enevre kullanıcısına yanıt
    Direk güncelleyebilirsin tabi. Fakat sürüm geçişlerinde (iOS 8 den 9a, 9 dan 10 a) restore öneririm. Cihaz daha stabil oluyor.
  • quote:

Ben adanada yaşadığım için genpa ya verdim yetkili servisi onlar yolladılar

Hhocam bende batarya değişiğmi için adana pupaya verdim telefonu 10 günü geçti hala beklemedeyim. ondan öncede çizgi teknik servise verdim sadece ekranı değiştirmişler göndermişler kafayı yemek üzereyim. genpa nerede adanada hocam tam?
  • Hocam yine sıkıntı olursa İstanbul ataşehir Pupaya kargolayın orası çok iyi diyorlar bakalım

• Arkaşalar 6S 128GB servise verdim değişim çıktı değiştirdiler bugün yarın elime ulaşacak

Üst model gelme şansı diye bişey varmı sizce
  • Bir iki sorum olacaktı arkadaşlar. Öncelikle telefonumu garantiye gönderdim değişim oldu geldi. Garantimin bitimi 26 mayıs 2017 idi. Ama şu an ki telefonumu sorgulattığımda 26 aralık 2018 yazıyo. Bu cihazdan yeniden başlamış oldu garanti yani. Değişiklik olurum sizce ? Birde şuan gelen telefonda Battery level programında bataryayı 1800 mah olarak gösteriyor. Diğeri 1715 mah idi. Bu nasıl oluyor ?

• ibos51 kullanıcısına yanıt
    Hangi şehirde hangi garantiye yollamıştınız cihazı

• pastperfect kullanıcısına yanıt
    Atilla altıkatın orda gizerler var hocam orada işte kime sorsanız orda gösterirler yeri çok basit. Keşke oraya verseydiniz onlar iyi baya ilgililerde benim cihazın 1 günde sonucunu söylediler bekletmediler.
    1800 mah yeni serilerde kullanıldığı için normal hocam iyi hatta az da olsa pilimiz artıyor.7 üretildikten sonra böyle oldu. Yalnız garanti işinide bende anlamadım eğer 1 yıl daha uzarsa oda iyidir tabiki ancak bilen biri cevap verse daha iyi olacak olması servisi arar onlar sana bilgi verir ben genelde ararım bilgi alırım.
  • Yine 128 gelir hocam hiç umutlanmayın bence hayal kırıklığı olmasın zaten 128 de çok iyi
    Bu uygulama hangisi acaba. Bulamadım ben. Tam ismini veya linkini yollayabilir misiniz?

• Pis@gor kullanıcısına yanıt
    https://itunes.apple.com/tr/app/battery-life-your-battery/id1166884133?l=tr&mt=8

• Beyler benim telefon sorunlu seriden değil. Fakat programda %18 wear level gösteriyor. Yollasam batarya değişimi olur mu acaba buna rağmen ücretsiz şekilde ?
    Kardeşim garantiye aldanma güncellenecek o 5 kez başıma geldi

• Ahmtca kullanıcısına yanıt
    Umarım değişmez

Değişimden 1 hafta önce aldım cihazı ilk açtığımda direk garantiye baktım 2 sene görünüyor 1 2 gün sonra güncellenmiş

• 
Sayfa: önceki 13821383138413851386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.