Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
37.573
Cevap
375
Favori
1.082.343
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
Giriş
    265 Mesaj
    Telefona güncelleme geldi diye sürekli uyarı yada ayarlarda 1 yazmasini görmek istemeyen arkadaslarim varsa hikay.github.io/app/NOOTA.mobileconfig bu profili yükleyip telefonu yeniden baslatsin artık güncelleme gözükmez ve yazılımınız güncel der

merhaba 6s plus kullanıyorum sonunda benim gibi bir sorun yaşayan buldum bende :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    serefsiz yapraklar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mhmt10602

Telefona güncelleme geldi diye sürekli uyarı yada ayarlarda 1 yazmasini görmek istemeyen arkadaslarim varsa hikay.github.io/app/NOOTA.mobileconfig bu profili yükleyip telefonu yeniden baslatsin artık güncelleme gözükmez ve yazılımınız güncel der

Bu Profili nasıl yukleyecegiz. Jailbreak olması gerekiyor mu

• Yaklaşık 6 aydır 6s 64 gb kullanıcısıyım son zamanlarda batarya %40 lardayken kapanma sıkıntısı yaşıyorum ve gözlemlediğim kadarıyla soğuk havalarda bu sorun ortaya çıkıyor . Cihazın seri numarısı sorunlu olan serilerden değil herhangi bir çözümü var mı yoksa cihazı servise mi vermeliyiliz . Seri numarası hatalı gruba dahil olmadığı için ücret alma durumları var mı 1.5 yıl garantisi var hala cıhazın ?
    Bu arada dün pilin daha verimli çalışmasına yönelik telefonda yaptığım ayarlar neticesinde benim için gayet makul denebilecek bir veriler elde ettim. Bu haliyle bu telefon kullanılabilir oldu benim için. Telefonda şimdilik herhangi bir arıza yok. Bütün donanım ve programlar sorunsuz çalışıyor. 6s 32 gb modeli kullanıyorum. Cihazı sıfır olarak 4 gün önce aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swes -- 28 Aralık 2016; 21:26:2 >

• Yarbay
    2612 Mesaj

Bu piller soğukta kötü çalışıyor bu bilimsel kanıtlanmış bir şey zaten, lisede kimya görenler az çok bilir ama sizin durum harbi sıkıntıymış. Daha 1,5 yıl garanti var diyorsunuz 150 cycle filandır pil ölmesi imkansız apple büyük ihtimal değişim yapar

|
    |
    Nova Avil Yapın Gönderin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok hocam gerek yok jailbreak e bu adresi kopyalayin safariye yapistirin git deyin gelen profili yükleyin cihazi yeniden baslatin

hikay.github.io/app/NOOTA.mobileconfig

|
    |
    swes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mhmt10602

Yok hocam gerek yok jailbreak e bu adresi kopyalayin safariye yapistirin git deyin gelen profili yükleyin cihazi yeniden baslatin

hikay.github.io/app/NOOTA.mobileconfig

Bunu yuklersek problem yapamayız inşallah hocam. Kurduktan sonra tekrar kaldirabiliyormuyuz. Güvenilir bir profil değil mi?

Arkadaşlar cihazım iPhone 6S. Son zamanlarda %20-25 lerde cihaz kendiliğinden kapanıyordu. Açmaya çalıştığımda batarya bitik uyarısı veriyor ardından 1-2dk sonra tekrar denediğimde açılıyordu. Batarya değişim programında değildi. Daha önceden aldığım randevuya dün gittim (randevusuz değişim programında değilsen bakmıyorlar). Durumumu anlattım hatta son olarak %56 de kapanmıştı ve şansıma arkadaş yanımdaydı bunu videoya çektim. Dün Genius bar görevlisine durumu izah edip videoyu gösterdim. Kısa bir inceleme sonrası cihazım yenisi ile değiştirildi. Benim gibi problem yaşayıp değişim programında olmayanlar mutlaka randevu alıp apple a göstersinler.

Düzenleme: Yeni cihazın bataryası 1800mah. Eski cihazımın 1715mah idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zombitch -- 27 Aralık 2016; 22:5:44 >

Tüm aksesuarlar garanti kapsamında. Kullanıcı hatası olsa dahi değiştiriyorlar.
    |
    |
    Franz Schubert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefonu pil değişim listesinde olupta gözle görülür bir problem yaşamayan bir ben miyim arkadaşlar ???

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    377 Mesaj

Aynı sorunu ben de yaşıyorum cihaz onarım kapsamında değil. Apple destekle görüştüm dfu modda temiz yazılım yükleyin dedi.Yaptım bugün 4. gün şu ana kadar sorun yok cihazda. Zaten hafta 1 yapıyordu bu sorunu. Düzeleceğini sanmıyorum aslında. Beklemeye devam aynı şekilde yaparsa servise vericem artık. İzmir'de oturuyorum işim gereği şu an telefonsuz da kalamam. Sorun yaşamamak için apple alıyorum. Can sıkıcı bi durum. Gelişme olursa yazarsan sevinirim hocam.
    |
    |
    Nova Avil Yapın Gönderin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Sümbülzade Vehbi

Aynı sorunu ben de yaşıyorum cihaz onarım kapsamında değil. Apple destekle görüştüm dfu modda temiz yazılım yükleyin dedi.Yaptım bugün 4. gün şu ana kadar sorun yok cihazda. Zaten hafta 1 yapıyordu bu sorunu. Düzeleceğini sanmıyorum aslında. Beklemeye devam aynı şekilde yaparsa servise vericem artık. İzmir'de oturuyorum işim gereği şu an telefonsuz da kalamam. Sorun yaşamamak için apple alıyorum. Can sıkıcı bi durum. Gelişme olursa yazarsan sevinirim hocam.

Hocam bende izmirde yaşıyorum yarın öğlen telefonla apple destekle görüşücem muhtemelen bana da aynı işlemi yapmamı söylecekler eğer sorun devam ederse yılbaşından sonra servise veririm herhalde sizide gelişmelerden haberdar ederim.
    |
    |

Hocam bu appe ın profili sorun olmaz kaldırabilirsiniz ayarlar genel profil den silebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmt10602 -- 27 Aralık 2016; 22:36:22 >
    |
    |
    swes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    pin giriyoruz ya o ekran ile karsılasıyorum yani telefonu normal atıyorum cebe kendiliğinden bu ekran cıkıyor
    sebebini bilen var mı
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    beyler bugun 3 aylik iphone 6 verip 15 gunluk iPhone 6S aldim 2018 aralik ortasina kadar garantili 300 lirada fark verdim iyi mi sizce verdigim cihazda 16 aldigimda 16 gonul isterdi 64 almak ama butce yetmedi

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanedantr -- 27 Aralık 2016; 22:55:38 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: @[email protected]

Bununla ilgili apple, 6s cihazlara pil değişim programı uyguluyor,
    bu değişim programına dahil olan seri numaralar var.Plusların dahil olup olmadıklarını bilmiyorum.
    siz zaten randevunuzu almışsınız,gösterin bakalım ne dicekler.

Cihazım bu programa dahilmiş. Kargo ile değişim sağlıyorlar mı yoksa elden mi teslim etmemiz gerekiyor. Bir de son tarihi var mı acaba bunun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 27 Aralık 2016; 23:04:09 >
    |
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Yüzbaşı
    422 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

Arkadaşlar cihazım iPhone 6S. Son zamanlarda %20-25 lerde cihaz kendiliğinden kapanıyordu. Açmaya çalıştığımda batarya bitik uyarısı veriyor ardından 1-2dk sonra tekrar denediğimde açılıyordu. Batarya değişim programında değildi. Daha önceden aldığım randevuya dün gittim (randevusuz değişim programında değilsen bakmıyorlar). Durumumu anlattım hatta son olarak %56 de kapanmıştı ve şansıma arkadaş yanımdaydı bunu videoya çektim. Dün Genius bar görevlisine durumu izah edip videoyu gösterdim. Kısa bir inceleme sonrası cihazım yenisi ile değiştirildi. Benim gibi problem yaşayıp değişim programında olmayanlar mutlaka randevu alıp apple a göstersinler.

Düzenleme: Yeni cihazın bataryası 1800mah. Eski cihazımın 1715mah idi.

Aynı sıkıntıdan muzdaripim. Telefonu hor bir şekilde kullanmadım. Nisan ayının sonunda almıştım. Şuanda şarj ilk zamanlara göre baya bi kötü gidiyor. Son birkaç haftadır şarj olduğu halde kapanma ve aradan zaman geçince açılma gibi şeyler Benim de başıma geldi. Cihaz timden alınma Apple store garantili. En kısa sürede yolluyorum hocam garantiye , içimi rahatlattınız

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
SEO
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.