Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13471348134913501351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • degisiklik gosterir ama ne kadar olur bilmiyorum. kullanim seklinize gore degisir. pil daha yeni. bekleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzde 20'nin altına düşmeden şarja koy. 1'e kadar indirmek sağlıklı değil. Pil ömrünü kısaltır.

• rhaegar6a R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. İOS 9 kullanıyorum. Cihaz yeni, bir kaç ay sonra denerim. Daha sağlıklı olur. ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Geçen gün telefonum bir günü bile zar zor idare etti, telefon kapanmaya yakın ekran süresine baktım 5 saat 10 dakika falandı bekleme süreside 10 saat bile değildi.normalde telefonum 6 buçuk 7 saatten aşağı kapanmamıştır. Sonra Battery Life uygulamasında batarya kaybımın %6.9 olduğunu gördüm aynı şekilde iBackupbot programındada böyle gösteriyordu. 2-3 gündür telefonu %100'den kapanana kadar kullandım ve şu an yine aynı programdan batarya kaybına bakıyorum %0,9'a inmiş durumda. Şu anda şarjım %11 6 saat kullanım bekleme süreside 21 saat ve telefonum ilk günki gibi. Kısaca dediğim bence bu şekilde şarj etmek daha sağlıklı diye düşünüyorum.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• MertLIVE kullanıcısına yanıt
    Bataryada ölü kısımlar yenilenip iyileşmez. Lityum iyum pillerde tam deşarj ve şarj öneriliyor ama lityum polimer pillerde bu durum geçerli değil. Burada bir arkadaş da yazmıştı. Ben de dediğin gibi yapıyordum ama daha sonra bu kullanımdan vazgeçtim.

• Saki3d kullanıcısına yanıt
    Edit yapmam gerekti , bugün başarıdan mesaj geldi bende hemen imei ile arıza takipten baktım cihazımın pili değiştirilmiş yani kesinlikle daha önceden de dediğim gibi pil değişimi yapılması gerekir.

Tespitler ve Yapılan İşlemler : Aksesuar değişimi yapıldı | Yazılım Yükleme
    Değişen Parça Kodu : BATTERY KIT IPHONE 6S 661-02909
  • Arkadaşlar istanbulda 1500tlye pasaport kaydı yapılmamış a1633 kodlu 6s buldum cihaz şimdilik temiz görünüyor almamı tavsiye eder misiniz? Apple garanti Tr de geçmiyor ama 4.5g de sorun olmaz di mi? Bir de bi arıza çıkarsa kendi paramızla da apple trde tamir yaptıramıyor muyuz? İlla şehrin en güvenilir telefoncusuna mı kalıcaz bi arıza çıkarsa...😀😀😀

• Abim'de 6S var Pil değişim kampanyasına tutuyor ancak imei kayıtlı değil şu anda, Apple yine de değişim yaparmı bataryayı?
  • 6s plus kullaniyorum ve ios surumum 9.3.2.

bu surumu kaybetmeden DFU moddan sifirdan kurulum nasil yaparim?
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    İmzalar kapandığı için temiz kurulum yapamazsın.

• bune arkadaş ya. ben cihaz değişimi istedim adamlar bana telefonu geri al diyolar. allah belasını versin GENPANIN.yapacağınız işe tüküreyim ben sizin.. bi daha size gönderirsem 2 olsun. mağdur ettiniz beni resmen ya. eğerki ben o telefonu teslim aldığımda ekranda kasasında 1 çizik göreyim dava açmassam namerdim. izmir genpaya gönderirseniz ne olacağını işte görün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haribo21 -- 10 Aralık 2016; 9:43:50 >

• haribo21 kullanıcısına yanıt
    Niye apple a göndermedin ? Cihazın sorunu neydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Niye apple a göndermedin ? Cihazın sorunu neydi

hep kapanıyodu
    İyi de ortada mağduriyet yok. Apple sorunlu seriye sahip kullanıcılar için ücretsiz pil değişimi yapılacağını açıkladı. Cihaz değişimi yapılacak diye bir şey demedi. Sizinki biraz kurnazlık oluyor. Pil sorunlu diye yeni cihaz verilmez. Değiştirenler var dersen onlar erken davranmalarının avantajını kullandılar. Çünkü sorun hakkında teknik servislerin pek bir bilgisi olmadığı için doğrudan değişim yapıldı ama artık Apple tüm teknik servisleri bu konuyla ilgili bilgilendirdiği için bu saatten sonra gidenler sadece pil değişimi yapabilecekler.

Bende kapanma sorunu yok ama sorunlu seriye ait cihazım var. Uzun vadede avantajını kullanmayı düşünüyorum. Pili iyice eskitip seneye yenisini taktırıp sıfır batarya ile cihazın ömrünü uzatacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

İyi de ortada mağduriyet yok. Apple sorunlu seriye sahip kullanıcılar için ücretsiz pil değişimi yapılacağını açıkladı. Cihaz değişimi yapılacak diye bir şey demedi. Sizinki biraz kurnazlık oluyor. Pil sorunlu diye yeni cihaz verilmez. Değiştirenler var dersen onlar erken davranmalarının avantajını kullandılar. Çünkü sorun hakkında teknik servislerin pek bir bilgisi olmadığı için doğrudan değişim yapıldı ama artık Apple tüm teknik servisleri bu konuyla ilgili bilgilendirdiği için bu saatten sonra gidenler sadece pil değişimi yapabilecekler.

Bende kapanma sorunu yok ama sorunlu seriye ait cihazım var. Uzun vadede avantajını kullanmayı düşünüyorum. Pili iyice eskitip seneye yenisini taktırıp sıfır batarya ile cihazın ömrünü uzatacağım.

5 aralıktan sonra bana apple dedi ürünü gönder yurt içi kargoya ver sonra bana mail at dedi bende öyle yaptım ama şimdi beni ocağa attılar.. ben illa değişim yapsınlar demedim. 1 tane batarya değişircekler alt tarafı. apple ın aayıbı bu.bana 5 aralıkta batarya değşimi olcak dendi yoksa ben salakmıydım gönderecek kadar.şimdide ocağa atıyolar.

• paldov P kullanıcısına yanıt
    En fazla telefon üzerinden tüm içerikler ve ayarlar sıfırlanabilir. Başka bir şey yapılamaz.

Apple store acıldıktan sonra genpa kvk felan deme direk apple ile görüş muhattap olma onlarla

O zaman haklısın. Keşke bulunduğun şehirdeki bir yetkili servise vereydin en azından cihazını teslim alırdın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

O zaman haklısın. Keşke bulunduğun şehirdeki bir yetkili servise vereydin en azından cihazını teslim alırdın.

öyle perişan ettiki beni genpa allahından bulsunlar.salak gibi gönderdim telefonsuz kaldım.sanki ben bozdum telefonu.
  • 
Sayfa: önceki 13471348134913501351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.