Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13241325132613271328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkisi de aynı değil beyaz olan tam ekran kaplayan(şu an benim kullandığım)diğeri ise yeni çıktı içinden 3 tane çıkıyor tam kaplayan değil.ben ikisini de aldım 5 dolarda kargo parası verdim ama ben dolar 3.25 ilken aldım.full ekran olanın tr fiyatı 90 lira idi ben 40 liraya aldım ama sen gene de Spigenin tr sitesine bak çok fiyat farkı yok ise tr den alabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

Ben iphone nin ekraninin cozunurlugunden degil teknolojisinden muzdaribim.renkleri guzel vermiyor parlaklik cok iyi degil ve beyazlar sari gibi. Bunu en iyi yanina baska cihaz koyunca anliyorsun plus modellerininde bu konuda farki yok. Mevcut apple telefonlarinin en zatif yeri ekranlari bence l. Nekadar ios renk gamutu androidten daha iyi olsada yazilim bir yerekadar

Hocam o dedğniz iphonedan kaynaklanmıyor samsungun renkleri fazla canlı gösteren amoled ekranına alışmaktan kaynaklanıyor, ben de şu anda 6 plusın doğal renk skalasına alıştığım için samsung ekranları gözümü yorup rahatsız edicek derecede yapay canlı geliyor. Uzun süre note4 kullandıktan sonra 6 plusa geçince de başta biraz sönük gelmişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrOguzhan M kullanıcısına yanıt
    Ben en son samsung s2 kullanmistim çıktığı zamanlar. Soylediginde haklisin ama yinede ip nun ekrani sahsen hosuma gitmiyor. Arayuz ikonlari kaliteli neyseki en azindan cok siritmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

Ben en son samsung s2 kullanmistim çıktığı zamanlar. Soylediginde haklisin ama yinede ip nun ekrani sahsen hosuma gitmiyor. Arayuz ikonlari kaliteli neyseki en azindan cok siritmiyor

Aynen hocam bi de normalde amoledler daha sarı oluyor geçen gün ekran sarılığından şikayet edilen iphone 7 sayfasında ekranı sarı olan iphone 7 veya plusla yanyana note 5 paylaşmıştı sarı denilen iphone 7nin yanında note5i görünce sarınında sarısı varmış dediler...😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda şu lanet 6s pil probleminden kurtuldum. 1 ay önce genius bar'a bu problemden ötürü gittiğimde apple'ın problemle ilgilendiği, yazılım güncellemesini beklemem gerektiği söylenmişti ama yazılımla çözülmedi. apple'ın yeni açıklamasını görünce hemen randevu aldım. zorlu center'a bugün cihazı götürdüm. bugün bir de cihazımın garantisinin son günüydü. "bataryayı değişebiliriz ama sonrasında başka problem çıkabilir bu sebeble size yeni cihaz veriyoruz + 90 gün garantiyi uzatıyoruz dediler. yeni cihazımı aldım:)
  • LastShip L kullanıcısına yanıt
    Sağolun sonunda halden anlayan biri bende 6s plusla 7 arasında kaldım plus aldım dediğiniz gibi gece çekimler için diyafram aralığı biraz fazla plus ın zamana göre ama o kadar kusur kadı kızındada olur filmimi oyunumu keyifle oynuyorum herkese sorunsuz cihaz kullanmak nasip olur inşallah

• Arkadaşlar sizde de sarj sıkıntılı mi ben 8 saati zor görüyorum 3g acik degil ve performans gerektiren oyun oynamiyorum

• Guncel kullanim bu sekildedir

• İos 10.1.1 gelişme varmı suan ios 9.3.5surumunu kullaniyorum apple her sene oldugu gibi telefonun anasini aglatiyo ustune gelen guncellemede iphone 6s kullaniyoryum durum nedir kullanan arkadaşlar

• 16kasimda bimeks com.tr den bir adet iphone 6s 32gb siparişi verdim, hala kargo yapılmadı ve karttan ücreti kesildi, teknosa ya falan benzemiyor, bimeksten internet alış verişi yapmayın tavsiye etmiyorum, bugün aradım cumaya kadar kargo olur diyorlar, geçen haftada aynısını demişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Sağolun sonunda halden anlayan biri bende 6s plusla 7 arasında kaldım plus aldım dediğiniz gibi gece çekimler için diyafram aralığı biraz fazla plus ın zamana göre ama o kadar kusur kadı kızındada olur filmimi oyunumu keyifle oynuyorum herkese sorunsuz cihaz kullanmak nasip olur inşallah

Hersey kamera ozelligi demek degil ki zaten samsungun kamerasi kendiliginden keskinlik basiyor fotograftan anlamayan adamda net saniyor iyi cekiyor saniyor :)

Ben aynisini photoshopta da yaparim onun tamamen goz boyama.

Bunlari 6s plusla cektim.

Orda burda note bilmem kac daha iyi cekiyo s bilmem kac daha iyi cekiyoand diyenler at bi fotoda gorelim diyince attiklari cicek bocek yada gun batimindan baska birsey degil :)

Buyursunlar fotograf gorsunler

• quote:

Orijinalden alıntı: emrelegrand

bildirimden mesaj yanıtlarken klavye kasıla kasıla ekrana geliyo wpden ses kaydı dinliycek olduğumuz zaman hopörlerden ses gelmiyo 6s harbi dandikleşti ya

ios 9 rocks
  • arkadaslar benwww.1tıkla2kazan.com sitesınden iphone 6 16gb siyah renk almısım yanlıslıkla beyaz alacakken aradım bana beyaz gönderın dedım.donus yapanda olmadı.. satıcı telefonu yolladım bende herhalde beyaz dedim jelatını açtım ama telefonu alktıf edıp sım kart takmadım bunu apple turkıye beyazı ıle degıstırmı ?
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    allah kahretsin );
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrOguzhan

quote:

Orijinalden alıntı: hkn87

Çok teşekkür ederim cevap için çok aydınlatıcı oldu. Ekranımın güzel olduğunu zaten biliyorum ama farkın sizin dediğiniz kadar büyük olabileceğini tahmin etmedim. Aslında dediğiniz doğru. Karşılaştırma yapmam lazım bir teknoloji markette. Teşekkür ederim tekrar

Hocam note 5ten geçecekseniz hem note5 ekranını aratmayacak hem de bataryada neredeyse 2 katı kullanım alacağınız 6s plusı tavsiye ederim. Anladığım kadarıyla kalemde vazgeçilmeziniz değil ve onun yerine force touch da gayet pratik kullanımlar sunuyor. Ama ben şahsen 6s ve 6s plus için sıfır tavsiye etmem, 2000-2200 bandında nokta çiziksiz Tr kutu garantili 6s plus cihazlar var tavsiye ederim.

Sizede cevabınız için çok teşekkür ederim. Ben aslında n5 ten memnunum fakat benim sıkıntım 8-12 ay arasında sıkılmak ve yeni arayışlar içine girmek. Hastalık gibi sanırım. Değişikliği seviyorum. Birde 2600 tl yi görünce ve 7 deki sıkıntıları okuyunca 6s dedim. Aslında kalemden vazgçmek hiç kolay değil ama 6s bana f/p telefonu gibi geliyor. Birde özellikle şu hassas günlerde 2.el telefona pek sıcak bakamıyorum

• Merhaba arkadaşlar 6s imle demin sağanak yağmurda kaldım elimdeydi bi müddet sonrA cebe koydum. Eve geldim arkadaşa ses kaydı attım bi sorunu yoktu sonra telefon görüşmesi yaptım sesim gitmiyor hiçbir şekilde karşıya.
    Ses kaydı yapıyorum sesim çıkmıyor telefonda karşıya ses gitmiyor bana da gelmiyor ayrıca telefonumu başkası aradığında müzik çalıyor ama kendi müziğimi listemden açınca çalmıyor.

Öyle gözle görülür bi ıslanma da olmamıştı telefonun ama ben sırılsıklam oldum telefon da ıslandı kesin. Ne önerirsiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: paytak pire

Merhaba arkadaşlar 6s imle demin sağanak yağmurda kaldım elimdeydi bi müddet sonrA cebe koydum. Eve geldim arkadaşa ses kaydı attım bi sorunu yoktu sonra telefon görüşmesi yaptım sesim gitmiyor hiçbir şekilde karşıya.
    Ses kaydı yapıyorum sesim çıkmıyor telefonda karşıya ses gitmiyor bana da gelmiyor ayrıca telefonumu başkası aradığında müzik çalıyor ama kendi müziğimi listemden açınca çalmıyor.

Öyle gözle görülür bi ıslanma da olmamıştı telefonun ama ben sırılsıklam oldum telefon da ıslandı kesin. Ne önerirsiniz ?

Bir kavanoz pirinç içine telefonunuzu bırakıp sabaha kadar bekleyin

• blacksss kullanıcısına yanıt
    Onu bi yarım saat denedim çıkardım sonuç değişmedi hatta kırık bir pirinç kulaklık yerine girmiş zor çıkardım tekrar deneyeyim teşekkürler :)

• LastShip L kullanıcısına yanıt
    Hocam ofis fotosundaki ışık hüzmesi çok güzel yakalanmış 7 ile kamera farkı sadece gece hissedilir bence oda benim için sorun değil film çekmiyorum

• Arkadaşlar Facebook ve onun bağlı olduğu messenger uygulamasını sildim. En az 7 saat kullanım süresi alıyorum. Önceden 6 saat zor alıyordum. Bayağı farketti...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13241325132613271328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.