Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
40.507
Cevap
310
Favori
1.290.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13191320132113221323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı senin nickin gibiyim şuan 6s plus almak daha mantıklı gibi zaten şuan 6s var ekran küçük gibi geliyor bana😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone alma arefesinde biri olarak soruyorum. 6s Plus'larda da var mı aynı batarya problemleri?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IbraKadabrA

Iphone alma arefesinde biri olarak soruyorum. 6s Plus'larda da var mı aynı batarya problemleri?.

Vallahi ne deseniz haklısınız. 3 senedir g2 ile sorunsuz birlikteliğimi 6s plus ile bozdum sorunlardan bıktım.ekran heryeri farklı ton değişime yollayacağım salı günü

• portrey P kullanıcısına yanıt
    guzel hatirlattiniz hocam sagolun. 32gb lik yeni versiyon oldgunu unutmustum.
  • En etkili kalibrasyon şekli nasıl arkadaşlar ? Nasıl kalibre edebilirim pilimi ?
    Teşekkürler şimdiden

• Ben 3000 e nakit apple premium saticisi troydan aldim 42 gb

• Duvar kağıdını parallax efektli yapınca hafif takılma yaşayan var mı ? ios 10.1
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Durmazmı be taş gibi tek çizik yok
    Senden haber gelsin bende vereyim bunu n8 kullanmaya devam

• 6s 32 gb almak mı mantıklı 7 32 gb mı? yurtdışından alınacak... aralarında çok performans farkı veya birbirlerinden üstün oldukları noktalar var mı?
  • Kararsizkalanadam K kullanıcısına yanıt
    Troyu aradım peşin fiyata indirim var mı diye o bizde yok siteden havale yapınca oluyor dedi 3149 gibi bi fiyat bicti

• Arkadaşlar aliexpressten 6s plus için telefona zarar vermeyecek kabalaştırmadan koruyacak güzel bir kılıf önerisi olan var mı? 4 aydır addisonun şeffaf silikonunu kullanıyorum sorun yok. Ama sanki biraz eskimeye başladı gibi. Elimin altında bir tane yedek olsun istiyorum.

• Pili tam olarak bitir yani telefon kapansın. Daha sonra kapalı olarak şarj et. Şarja taktıktan bir süre sonra açılacaktır ama tekrar kapat. 3 saat sürer aşağı yukarı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Pili tam olarak bitir yani telefon kapansın. Daha sonra kapalı olarak şarj et. Şarja taktıktan bir süre sonra açılacaktır ama tekrar kapat. 3 saat sürer aşağı yukarı.

Teşekkür ediyorum hocam.Eyvallah deneyeceğim.Gece %33 ile bıraktığım teli sabah %20 alınca şok oldum ki herşey kapalı sadece wifi bağlı idi.ne bir bildirim ne mail senkronizasyonu ne bilim şarj yiyebileceği bişe yoktu.Var mı sizin bir fikriniz ?

• Kafayı yiyeceğim artık 6S kullanıyorum 1 ay önce sürekli kapanıyordu %50 lerde sonra apple ı aradım telefonda tarif etti sıfırlama yaptık düzeldi sanmıştım bugün %65 te kapandı telefon 3 defa napayım bilemiyorum gidip iphone 7 alıp bunu garantiyemi yollasam arkadaşlar?
  • Arkadaşlar benim enteresan bir problemim var, telefonu pcye bağlıyorum itunes açılıyor ve 10.1.1 güncellemesi var telefona indirilip yüklensin mi diyor. Telefon zaten 10.1.1 yüklü, ayrıca cihaz üzerinden yazılım kontrol ettiğimde de görünmüyor yazılım bug mudur nedir bu? Acaba bu ipswme sitesindeki 2 tane 10.1.1 den ikincisini mi buluyor itunes, ne deersiniz?

• Ben izmitteki magazadan pesin indirimli almıştım ve sen 7 demissin ben 6s plus anladim kusura bakma ben 6s plusi 3000e nakit almıştım

• mihmancan kullanıcısına yanıt
    Bende de aynisi vardi apple destek yuklemeye gerek yok dedi

• Arkadaslar merhaba.

Arkadasta Iphone6s mevcut.Biliyorsunuz,Eylul-Ekim 2015 arasinda uretilmis cihazlarda batarya problemi mevcutmus.Bizde kutu yok,seri numarasi ile ogrenmeye calisiyoruz ancak bu Apple in sitesinde seri numarasi ile kontrol ettigimizde sadece garantisinin mevcut oldugunu ve garantisinin bitis tarihini gorebiliyoruz.Buna nerden bakacagiz,ana sayfaya baktim bir sey goremedim.

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Snppdeh.info gibi bi siteydi google aratin cikar

• Kararsizkalanadam K kullanıcısına yanıt
    Apple in resmi bir kanalindan ogrenilemiyor mu?Resmi siteden yani?

Ogrenilemiyorsa cok sacma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13191320132113221323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.