Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
37.801
Cevap
377
Favori
1.091.834
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
Giriş
    362 Mesaj

Donanım haberdeki 6s şarj haberinde eylül ekim 2015 uretimli olanlarda varmış yani sen yeni 32 gb lik ten alırsan sorun olmaz
    |
    |
    musty26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Değişimden gelen 6s plus da bataryada sıkıntı vardı.geceleri hersey kapalı beklemede %10-12 şarj yiyordu gece 12 den sabah 9 a kadar götürdüm bireysel iletişime bir şey yok demişler servis raporunda.yani son guncelemede mi sıkıntı var telefonda mı anlamadım.telefon ile hiç bir şey yapmadan beklemede %12 şarj yemesi çok skıntı gerçekten.arızalı degısen 6s plusım bile bu kadar yemiyordu beklemede şarjı
    quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Değişimden gelen 6s plus da bataryada sıkıntı vardı.geceleri hersey kapalı beklemede %10-12 şarj yiyordu gece 12 den sabah 9 a kadar götürdüm bireysel iletişime bir şey yok demişler servis raporunda.yani son guncelemede mi sıkıntı var telefonda mı anlamadım.telefon ile hiç bir şey yapmadan beklemede %12 şarj yemesi çok skıntı gerçekten.arızalı degısen 6s plusım bile bu kadar yemiyordu beklemede şarjı

Ozellıkle son surumde yasayan var mı bu sorunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    104 Mesaj
    Bende şuan 6s var bunu arkadaşıma verip yerine 6s plus mı almak mantıklı 7 mi siz olsanız hangisini alırdınız?
  • Binbaşı
    1803 Mesaj

6s den 7 ye sadece plus için geçilir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dmnlburak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam aynı durum bende de var hatta daha fazla gidiyor benim telefon(6s plus 64gb) sabah 7de şarjdan çekerim 5de işten gelirken yüzde30 kalmış oluyor 3g kapalı 3-5 defa 5 dklık konuşma yapıyorum..

1)çözüm için servisi aradım itunnesten güncelle,yeni iphone olarak ayarla düzelir teldeki raporda hiç birşey yok dediler(yine aynı)
    2) forma yazmaya karar verdim sağolsun cevap verdiler dfu moda alarak md5 kontrollü indir güncelle dediler yaptım (yine aynı)
    3) konyada yetkili servise gitmeye karar verdim bakılacak 10 iş günü kadar sürer dediler güvenip vermedim teli (sizce ne yapmalıyım)
    |
    |
    eneshatipoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: dmnlburak

Fiyat farkı olmasa bende öyle düşünüyorum ama 6s plusla 7 nin fiyatı hemen hemen aynı o yüzden kararsız kaldım
    quote:

Orijinalden alıntı: dmnlburak

Fiyat farkı olmasa bende öyle düşünüyorum ama 6s plusla 7 nin fiyatı hemen hemen aynı o yüzden kararsız kaldım

Hocam appleın son yıllarda ne yapacağı belli olmuyor 6 plus kullanan biri olarak söylüyorum daha uzun süre kullanırım diyosan iphone 7 al ama seneye az daha ekleyip 2.el temiz 7 plus alırım diyorsan da şimdi 6s plus al mükemmel şarjla daha büyük ve iyi ekranın keyfini çıkar...

|
    |

Servise götürdüm dediğim gibi hiç bir sorun görmemişler güncelleme yapıp tekrar verdiler bende herhalde son sürüm güncelllemeden kaynaklanıyor diye tahmin ediyorum.yapamacağım bir şey kalmadı güncelleme bekleyeceğim artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    muratmfk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

apple destek ile görüştüm telefonu teslim aldıktan sonra bir süre daha inceleyin aynı sorunu tekrar yaparsa önce bizimle irtibata geçin dediler ve . apple 6s lerin kapanma durumunu takip ettiğini söyledi göndediğiniz servise biz müdahale edebiliriz dediler ..biraz rahatladım.. ama 6s siz geçirdiğim süre uzuyor buda beni rahatsız ediyor(takoz bir telefon idareten kullanıyorum)
    |
    |
    cruel35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fiyatı 6s plustan makul olduğunu için bunu almayı düşünüyorum hem Türkiye garantili fiyat iyi değil mi sizce de

|
    |

100 lira daha verip aplein saticisindan alsan daha mantikli

|
    |
    Arkadaş bu nedir ya, 5 yıl android kullandıktan sonra Iphone 7 ile IOS'a geçelim dedik. Iphone 7'de bir dolu kronik sorun çıktı. Neyse ozaman 6S alayım dedim bu foruma geldim, burda da batarya değişim programı olayı var.

3 yıllık HTC One M8'imin pili hala taş gibi. Bozulsa da değiştirsem diyorum, bozulmuyor da. Sıkıldığımdan değiştirecektim ama kalacaz gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IbraKadabrA -- 25 Kasım 2016; 23:29:27 >
    |
    |

- MSI GT72 2QD Dominator Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX970M 6GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Teğmen
    104 Mesaj
    Aynı senin nickin gibiyim şuan 6s plus almak daha mantıklı gibi zaten şuan 6s var ekran küçük gibi geliyor bana😄

- MSI GT72 2QD Dominator Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX970M 6GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Yarbay
    2433 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IbraKadabrA

Iphone alma arefesinde biri olarak soruyorum. 6s Plus'larda da var mı aynı batarya problemleri?.
    quote:

Orijinalden alıntı: IbraKadabrA

Iphone alma arefesinde biri olarak soruyorum. 6s Plus'larda da var mı aynı batarya problemleri?.

Vallahi ne deseniz haklısınız. 3 senedir g2 ile sorunsuz birlikteliğimi 6s plus ile bozdum sorunlardan bıktım.ekran heryeri farklı ton değişime yollayacağım salı günü

|
    |

guzel hatirlattiniz hocam sagolun. 32gb lik yeni versiyon oldgunu unutmustum.
    |
    |
    portrey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Teşekkürler şimdiden

Ben 3000 e nakit apple premium saticisi troydan aldim 42 gb

|
    |
    |
    |
kolayoto.com
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.