Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazılımsal hata olabilir. Servise götürün derim sık sık yaşanırsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. SE den oyunlarda 6s performansi alir miyim acaba? Oyun gecislerinde, takilma,donma vs hizi 6s ile karsilastirinca nasil bir sonuç alabiliriz?

• günaydın arkadaşlar

telefonu sürekli aukey şarj aleti ile şarj ediyordum şarjından çok memnundum. sonra adaptörü kız arkadaşıma verip A1400 kendi adaptörü ile şarj etmeye başladım. Sonuç hüsran akşamı görmüyor. Adaptör bu kadar etkiler mi şarjı ?

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: momenty

quote:

Orijinalden alıntı: Kararsizkalanadam

Koyulukla ilgili fotoğraf atma sansiniz var mi?

sol alt ve sağ üst koyu gibi
    Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Varmı başka koyuluk yaşayan

• Merhaba, dün itibari ile karşıdan gelen kişinin sesi hem tiz hemde az gelmeye başladı. app destekden telefonla yardım aldım. telefondaki ses kaydetme özelliğini çalıştırdılar burada kayıt edilen sesin iç kulaklığa ve dış kulaklığa olan seviyesini kontrol ettirdiler normal. sorunun yazılımsam olacağını söylediler. itunes den yazılım atalım dediler. bağlandılar ekrana. itunes bağlı tlf nu görüyor ancak yazılım güncelleme yapmıyor. apple servere bağlanırken hata alıyorum sürekli. başka bilgisayardan denedik orada da aynı sorun oldu. ne önerirsiniz?
  • JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    Hocam dun aksam sifirladim telefonu tamamen yedekten geri yukledim uzerine 10.1.1 guncellemesini yaptim. 10.0.2 sorunlu diyorlardi yazilim icin guncelledik bakalim ne olucak.

Bana da yazilimsal gibi geliyor cunku ram cpu kullanimi cok guzel 3d touch ekranda vs de sorun yok anakarttada bisi olacagini zannetmiyorum telefon neredeyse hic isinmiyorda cok memnunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W O M B A T -- 25 Kasım 2016; 10:31:24 >
  • momenty kullanıcısına yanıt
    Dostum şu sekmeleri nasıl kısayol yaptın? Bende gözükmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 6s %30 da kapanma sorunu vardı servise verdim güncelleme atılmış yazıyor.. Pil değişimi olmamış ne yapmalıyım

• Herkese merhaba..Fikri olan elbet deneyimli arkadaşlar vardır.Gece %33 ile bıraktığım telefonu sabah elime aldım %20 sadece wifi aktif onun haricinde ne konum ne mail senkronizasyonu ne bilim hiç bişeyim aktif değil.Cihaz 1 yıllık normal mi sizce nedir yorumunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Dostum şu sekmeleri nasıl kısayol yaptın? Bende gözükmüyor.

Açtığın sayfayı favorilere ekle diyorsun dostum.

• portrey P kullanıcısına yanıt
    Apple pil değişimi yapılacağını açıkladı bu adamlar ne yapıyor böyle?

• Bende 6s i %30larda sarj sorunu ile 22 sinde servise verdim hala bekliyorum bi karar verilmemis henuz

• Tarayıcıda bazı sitelerde sorun çıkıyor. Ama sadece safaride oluyor bu sorun. Misal siteye gireceğim ama ardı ardına sayfalar açılıp duruyor sürekli. En sonunda da App Store'a yönlendiriyor. Başka bir tarayıcıda olmuyor. Sebebini anlayamadım. Vatan Bilgisayar'ın sitesinde oluyordu ilginç bir şekilde şimdi olmuyor. Bir başka sorun da GSMArena sitesinde oluyordu. Siteyi yarım açıyordu tam yüklenmiyordu. Sayfanın yarısı görünmüyordu. Opera'dan girince hiçbir sorun olmadan açılıyor. Şimdi kontrol ettim sorun yok. Ara ara Safari böyle saçmalıyor sebebi nedir?

• Saçma sapan yerlerden gelen mesajlar eskiden engelle deyince engelleniyordur şimdi engellenmiyor.
    Bu mesajlarda numara yok isim var. Engelle diyoruz yine geliyor. Ios10 dan sonra böyle oldu. Çözüm var mı engellemenin.

• ezicioyuncu kullanıcısına yanıt
    bende aynı sebepten verdim 22'sinde. henüz geri dönüş sağlanmadı. acaba istanbul'a gönderilip, yenisiyle mi değiştirilecek cihazlar?
  • cruel35 kullanıcısına yanıt
    Bende verdim kvk antalya şubesine güncelleme atmışlar kargoya vermişler alıp hemen deneyeceğim. .pili degistirmemisler

onların inisiyatifinde olan bi durum değil ki. neye dayanarak güncelleme yapmışlar. sorun pilden kaynaklı olmasa apple neden değişim başlatsın. bence kabul etmeyin.
    Benim cihaz 9.3.5'te en iyisi servise vermeden önce iOS 10'a güncellemek. Diğer türlü güncelleyip cihazı geri gönderiyorlar. Salla parti iş yapılıyor belliki. Hiçbir anlamı kalmıyor o kadar beklemenin.

• cruel35 kullanıcısına yanıt
    Sinir oldum apple ı kandırıyor herhalde bunlar .pil değiştirdik diye adamlar günceltekmeyle cozemedilerki pil değişimi başlattılar. Mağdur ediyorlar insanı

apple destek ile görüşüp durumu anlatın. telefonu da teslim almayın. onlar gerekli uyarıyı yetkili servise yaparlar. merak etmeyin.
  • 
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.