Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Kapanma sorunu 2 aydır var yani ios 10 ilk çıktığından beri

Saçma sapan konuşup adamın sinirini bozmayın 14 aydır kullandığım telefonu mu öğreticeksin, insan gibi tekrar yazayım o zaman, forumu takip edin,

http://www.teknokulis.com/haberler/mobil/2016/02/01/iphone-6ste-aniden-kapanma-sorunu-mu-var

• Bak bu verdiğin linkten de 9.3 ile çözülmesi gerekiyor denmiş yani sorun tamamen yazılımsal bu zamana kadar çözülmemiş olması ayrı bir sorun tabii. Bu arada bende 14 aydır 6s kullanıyorum son 2 aydır bu sorunu yaşıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Bak bu verdiğin linkten de 9.3 ile çözülmesi gerekiyor denmiş yani sorun tamamen yazılımsal bu zamana kadar çözülmemiş olması ayrı bir sorun tabii. Bu arada bende 14 aydır 6s kullanıyorum son 2 aydır bu sorunu yaşıyorum.

ios 10 ile aşırı artmış olduğu doğru çünkü hem tüketimi daha fazla hem de bataryalar aşınıyor, ama önceden de gün ortasında telefonusz kalıp ankesorle arama yaptığımı hatırlıyorrum, sorun sadece yazılımsal olsa apple milyon dolarlık değişim programı yerine bir kaç mb lık güncelleme yayınlar çözerdi.
  • Yurt dışından alınma 14 aylık 6s de değişim kapsamına uygun mu acaba bende versem servise

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdışından alınan ürünlerde garanti süresi 1 yıl. Programa dahil ama ücretli olacaktır sizinki muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler daha önce mesaj yazarken mesela kamera yazdıgımda onun emojisi cıkıyordu simdi cikmiyo bişeyi mi kapattım acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar özellikle 16 gb iphone sahipleri için uğraşmadan saniyeler içerisinde hiçbir internet bağlantısı vs gerektirmeden tüm verilerinizi yedekleyebileceğiniz sandisk kablosuz flash belleklerden var elimde. Hafızaları 32 gb dır. Almak isteyen arkadaşlar bana özel mesaj atarlarsa sevinirim.
  • Avrupadan yeni alınmış 32gb ve 128 gb 2 adet 6s i 2 haftadır kullanıyoruz. 32 olan temmuz 2016 üretimiyken, 128 olan kasım 2015 üretimi yani 1 yıl önce üretilmiş. 32lik bataryası yarı dolu gelmişken, 128 olan beklerken boşalmış olsa gerek açılmıyordu. Batterry life programıyla kontrolde 32 olana %100 performans verirken ,128 olana %99 performans verdi. Ne kadar fark eder bilmiyorum ama daha baştan kayıplı başlıyoruz eski üretim denk gelirsek. Hiç kafaya takmamalı mı?

• Arkadaşlar ücretsiz müzik indirebileceğim güzel bir uygulama tavsiyeniz var mı ?
  • Değişimden gelen 6s plus da bataryada sıkıntı vardı.geceleri hersey kapalı beklemede %10-12 şarj yiyordu gece 12 den sabah 9 a kadar götürdüm bireysel iletişime bir şey yok demişler servis raporunda.yani son guncelemede mi sıkıntı var telefonda mı anlamadım.telefon ile hiç bir şey yapmadan beklemede %12 şarj yemesi çok skıntı gerçekten.arızalı degısen 6s plusım bile bu kadar yemiyordu beklemede şarjı

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Bende hiç bilmiyorum be dostum. Durumum seninle aynı Nokia dan ip ye.
    Egemek senelerdir var pupa yeni açılmış. İkiside resmi ve yetkili servis. Ben birbirleri arasında bir fark olacağını zannetmiyorum. Zaten hangisine verirsen ver İstanbul'a gidecek orda değişim olacak. Neyse sen verde benide haberdar et ne kadar zamanda hallolacak. Birde sana zahmet değişim nedeni olarak pil derlerse onuda haber ver pil değişimi yapacaklarsa telefonu açtırmadan önce iyicene düşüneyim

• Enola kullanıcısına yanıt
    Egemek'e vereceğim. Sana da haber veririm.

Ben 808'den sen N8'den geçtin. En sonunda burada buluştuk. Duruyor mu N8?

• Arkadaşlar iyi akşamlar 10 aylık 6s im ile aranıza takılmış bulunmaktayım

• Arkadaslar cihazda son surum yuklu 6s fakat asphalt 8 de takilmalar mevcut bu durum sizdede var mi. Birde hucresel verinin bir kisayolunu filan yok mu surekli ayarlar dan mi acmak zorundayiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kararsizkalanadam

Koyulukla ilgili fotoğraf atma sansiniz var mi?

sol alt ve sağ üst koyu gibi

• momenty kullanıcısına yanıt
    Telefonu alalı 14.günüm benimde ekranın üst kısmı soluk alt kısmı parlak. Aldıgım yere degişim talep ettim reddettiler. Mahkemeye gittim bende bakalım ne olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kararsizkalanadam

Arkadaşlar telefonum resimdeki gibi(son parlaklik) bana sari gibi geliyor sizce oyle mi

Arkadaşlar bu ekran sari degil di mi

• Arkadaslar 6S 32gb telefon var. Daha alali 1 hafta oldu zaten telefonun seri no dan da baktim 1 ay once uretilmis telefon. Daha almama 1 hafta olmasina ragmen bi kere duvar kagidini degistirirken kitlendi resmen guc ve orta tus ile reset attim. Bide bugun arabada bluetooth a baglicam ekrani actim yine kitlendi. 1 hafta olmadi daha alali 2 dir kitleniyor home + power tusu ile reset atmak zorunda kaliyorum 10sn ye geri aciliyor ama sinir bozucu. Neden olur bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: borasezer

6s ve 7plus var birini ararken sessiz bir ortamda duyuluyor ahizeden tık diye ses geliyor telefon çalmadan en başta
    Sizde sessiz bir ortamda deneyebilirmisiniz sizin ahizedende tık sesi gelecek mi?

Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum.Bu sorunu çözebilen varmıdır acaba ?

• 
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.