Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13141315131613171318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Messenger kullanıyor musunuz? Ben programı açtığımda telefon acayip ısınıyor ve dakika %2 düşme oluyordu. Programi kullanmıyorum sorun yok. Kullandığınız program yüzünden de olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayara yedekledim arkadaşlar her şeyi, iCloud dolu diyor telefonda, silerken direkt silme seçeneği çıkıyor, onun için iCloud'daki her şeyi silmeyi düşünüyorum, telefon dahil. Bilgisayardaki yedeği istediğim zaman geri telefona yükleyebilir miyim arkadaşlar?
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Apple fanligiyla ne alakasi var? Sen buraya gelip 808 i savunmaktan baska ne yaptin? Birinde kafam kadar kamera sensoru var hd olmayan bi ekrani var bi karis kalinligi var diger tarafta incecik bi telefon var ve gelip takoz 808 i savunuyorsun.

Mantik nerde?

• quote:

Orijinalden alıntı: MhmtBey

Arkadaşlar fikrinizi almak istiyorum ; şimdi 6s plus 14 ay garantisi kalmiş köşelerde biraz hırpalanma var . Bende de iphone SE var . Üzerinde 600 tl verip 6s plus almak mantıklı mı ? Bu arada benim SE 22 ay garantisi var.

SE yi bu durumda birakmaya degmez bence ilerde 7 yada 8 saklayin butcenizi

• quote:

Orijinalden alıntı: ItsTimeToChange

Messenger kullanıyor musunuz? Ben programı açtığımda telefon acayip ısınıyor ve dakika %2 düşme oluyordu. Programi kullanmıyorum sorun yok. Kullandığınız program yüzünden de olabilir.

Hocam kullanıyorum benim cihaz bu değişim programında gittim öğrendim ilgilendiler sağolsun
    5s ve 6 kullandım ben %1deyken bile 10/15 dakika kullanıyordum şimdi bu lanet telefonda (6s)
    %10 dan sonra 3 dakika da bir 9/8/7/6 oluyor sonrası direk kapanıyor ısrar edeceğim şikayet yazacağım batarya değil telefon değişsin :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefona indirdiğimiz pdf,word gibi dosyalara nereden ulaşabiliyoruz tekrar kullanmak ya da silmek için ?
  • apple.com.tr'den alınan cihazları 8 Ocak 2017 ye kadar iade ediliyor diye bir ibare gordum..
    acaba bu iphone 7 icin midir yoksa her urunu kapsar mı?
    bir de kullanıp bu sure zarfında memnun kalmayarak iade işlemi yapan var mı,boyle bir sey mumkun mu? androidden ios'a gececegim ıcın alısamama durumu olursa diye soruyorum, iade işlemi yapan var mı diye :)
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Pdf indirdiyseniz ibooktadır ama word açmak için ek bir uygulama gerekiyor eger varsa uygulama içinden erişebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iOS 10.2 sürümü ne zaman gelecek arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Parmak izi tutmayan cam ekran koruyucu önerebilir misiniz? Fiyatı uygun olmak şartı ile.
  • Arkadaşlar telefonumun ekranı böyle kırmızı oldu birden, sizce sorun nedir?

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
  • alsec_ kullanıcısına yanıt
    Kronik sorun oldugu belli servis varsa yakinda değişime gönder derim beklememin anlami yok..

• 6s ve 7plus var birini ararken sessiz bir ortamda duyuluyor ahizeden tık diye ses geliyor telefon çalmadan en başta
    Sizde sessiz bir ortamda deneyebilirmisiniz sizin ahizedende tık sesi gelecek mi?
  • Shutdown sorunu yaşayan var mı ? Benimki QV serisi olmasına rağmen ( sorunlu seriler arasında yer almıyor sanırım) kendiliğinden kapanıyor. Cihaz A1633 ABD uyruklu. Değişim programından yararlanmam mümkün mü ?

• İos 10.1 in imzasına bakmak icin girdim 2 tane 10.1.1 sürümüyle karsılasıtım 6s için 14B100ve 14B150 iki adet mi 10.1.1 yayınlandı kafam karıstı bak simdi
    Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmt10602 -- 24 Kasım 2016; 0:30:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzbeyyyyy

quote:

Orijinalden alıntı: ItsTimeToChange

Hocam kullanıyorum benim cihaz bu değişim programında gittim öğrendim ilgilendiler sağolsun
    5s ve 6 kullandım ben %1deyken bile 10/15 dakika kullanıyordum şimdi bu lanet telefonda (6s)
    %10 dan sonra 3 dakika da bir 9/8/7/6 oluyor sonrası direk kapanıyor ısrar edeceğim şikayet yazacağım batarya değil telefon değişsin :)

6s ile %1 de iken 15 dk video cektigim de oldu, %40 da snapchate girince direk kapandigi da oldu. Sorun telefonda degil, pil ve yazilim uyumlu calismiyor.

• merhaba arkadaşlar full kutu iphone 6s plus 64 gb gold renk cihazım var aynı özellikte uzay grisi siyah renk iphone 6s plus 64 gb takas edicek arkadaş varsa ulaşsın bana kafa kafaya
  • 6s 10.1.1 e gmail hesabı bağlıyamıyorum şifremi girdikten sonra ileri diyorum hesap ekle bölümüne dönüyor tekrar cözümü bilen varmı ?

• Telefonun uretim tarihine nereden bakiyosunuz

• 6s kullanıp telefon kapanma sorunu yaşayan arkadaşlar bu tamamen yazılımsal bir sorunmuş ios 10'e geçişte wi-fi ile güncelleme yaparken oluşan bir sorun batarya dan kaynaklı değil yeni güncelleştirme ile çözerler inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13141315131613171318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.