Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1074. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10721073107410751076
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6s plus pil verisi dusuk guc modunda kullandim surekli wifiye bagli sekilde

Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu_rock01 kullanıcısına yanıt
    Pil verilerinde hangi uygulama ne kadar ekranda ne kadar arkaplanda çalışmış gösterebilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: byserhatt

Pil verilerinde hangi uygulama ne kadar ekranda ne kadar arkaplanda çalışmış gösterebilir misin?

telefonu sarja taktım malesef ılk ucu whatshap facebook ve ınstagram cekıyordu ama
  • ObtObt kullanıcısına yanıt
    Bazı IT şirketleri vardır ve bunlar apple'a ya da samsung'a "ben sizin ürünlerinize ait aksesuarları üretmek istiyorum" diyerek başvururlar. Apple da öncelikle bu şirketle ilgili araştırmalarını tamamladıktan sonra üretim için gerekli onayı verir. Üretimden sonra numune ürünler apple tarafından test edilir. Hatta yapılan anlaşma dahilinde apple yetkilileri üretim esnasında o şirketin üretim bandını yerinde denetleyip gözlemleyebilme yetkisine sahiptir. Apple'ın uyguladığı testlerden başarılı olarak geçen ürünler satış için hazırdır. Apple izin vermediği sürece, ürünün kutusunda vs apple logosu ve apple ismi geçemez.

• _EsEsLee_ kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde o kadar kaplamıyor ben okuyucu indirdim. Sağ olun öneri için.

• 6S tsmc işlemcili satan varmı aranızda ......

• FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sese benzer bir ses bendede olmaya başladı. Tıkladığımda çift tıklıyormuş gibi ses geliyo. Nasıl geçer bir bilginiz var mı?

• fufaze F kullanıcısına yanıt
    Servisten başka çözüm yok sanırım.

• FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    Son gunlerde telefonda cekmeme durumu oluyor. Note kullanirken de bu basimin belasiydi, 6s plusta da bu illet yakami birakmiyor.

Ankarada, bahceli 7. Caddedeyim, arayanlar ulasamamis kisa sureli. Hadi gecen haftalarda rize vs gezdim dag bayir normal dedim de baskentte hem de en luks mekanlardan bazilarinin bulundugu bir yerde nasil boyle bir sey olur aklim almiyor.

Sorunu sebeke ayarlarindan 3gye getirerek cozdum. Ozellikle 3g ile lte arasi gecislerde hat kopuyor. Tam o arada arama geliyorsa ulasilamiyor bilgisi gidiyor.

Hat turkcell, simkart yeni. Telefon ile vermislerdi. Telefonu da flagship magazasindan almistim.

• Hocam note da da durum aynıysa sorun cihazda değil alt yapıda. Turkcelle başvurmanız gerek sanırım.

• Spigen Slim Armor kılıfı satıyorum hiç kullanılmadı ilgilenenler PM atabilir. (İstanbul)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

Hocam note da da durum aynıysa sorun cihazda değil alt yapıda. Turkcelle başvurmanız gerek sanırım.

Note 4 un kronik sorunudur cekmeme problemi. Baz istasyonunun yanindayken ve cihaz sebeke var gosteriyorken dahi cekmeyebiliyordu. İphoneda oyle bir sey yok.
    Delikanli gibi cekmiyorsa cekmiyor, cekiyorsa cekiyor

5simde turk telekom hatti takili, o da gec baglaniyor mesela. Altyapi henuz oturmamis anlasilan

Ancak turkcellin altyapiyi oturtamamasina şaşırıyorum. Musteri hizmetlerini arayayim bir o zaman.

Yardiminiz icin tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 25 Ağustos 2016; 20:56:57 >

• 9.3.5 gelmiş deneyen varmı

• 9.3.5 i deneyen var mı?

• Merhaba beyler. 6s iki haftadan beri sıkıntı çıkarıyordu bana (bazı programlara girmeme, bazı menğlerde donma vs) iki kere geri yükleme yaotım düzeldi. Az önce gene aynı sorunu verdi dedim Beta sürümü yükleyeyim. Yükledim telefon yeniden başlat dedim telefon gitti, açılmıyor. Elma geliyor bi kaç sn'ye duruyor kaoanıyor. Tekefon Amerikadan gelme ve de garantisi burada geçmiyor(geçen modeli bulamadık çünkü koskoca amerikada lanet olsun) Önerilerinizi bekliyorum. Tşk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ryalp kullanıcısına yanıt
    Hocam yüklediniz mi 9.3.5i?

• 9.3.5 ile wifi performansı ciddi anlamda artmış gibi geldi bana

• benim telefonu alalı 3 ay olmuştu, ekranında sağ üst köşe bölgesinde gölge şeklinde leke vardı. Servise pupa kayseri teknik servisine gönderdim orda da kontrol için internetten sorguladığımda " Ürün Durumu : Garanti onayı bekleniyor

Servis Sonucu :

Ürünün orta sağ kısmında sararma mevcuttur.Garanti kapsamı içerisinde incelenmek Üzere Apple Onarım Merkezine gönderilmiştir."

şeklinde not düşmüşler. Acep telefonu Teleservice firmasına mı gönderiyorlar ? Bilgisi olan var mı ? iphone lar arızalandığında ana servisi neresi oluyor.

Birde ekranı ön camı ile birlikte mi değiştiriyorlar yoksa sadece cam dan ekranı ayırıp ekranı mı değiştiriyorlar veya telefonu alalı 3 ay kadar olmuştu cihazı komple yenisi ile değiştirebilirler mi ?
  • Chrome safariden daha hızlı ve kulanımı kolay.

Mesajım bulunsun diye yazıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kararver -- 25 Ağustos 2016; 21:47:39 >
  • 9.3.5 yükledim ota üzerinden bana bi fark gelmedi telefon çok ısınıyor gibi geldi bana gene dfu mod yükleme yolu göründü of nefret ediyorum baştan yüklemekten

• 
Sayfa: önceki 10721073107410751076
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.