Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sınırlamalar parolamı uzun süredir bulamıyorum. iOS 10 Dev beta 3 yüklü cihazda sıfırlamaya çalışıyorum bu seferde sınırlamalar istiyor yine. Ne yapmam gerekiyor ? 9.3.3'e geri dönmek istemiyorum.
  • Arkadaşlar merhaba uzun zamandır iyi şekilde wifi'den sinyal alan telefonum yaklaşık 2 haftadır çekmemeye başladı.Wifi'ile telefonu yan yana tuttuğum zaman bile maksimum 2 tık çekiyor bazen 3 oluyor.Salona gittiği zaman ise hiçbir şekilde çekmiyor wifi simgesi kayboluyor.Üstelik bazen wifiden kendi kendine çıkıyor ve 2-3
    dakika bekledikten sonra tekrar kendine geliyor.Yan dairenin wifisine de bağlanmayı denedım evin içinden ama o wifide bulmuyor.Apple store destek hattını aradım.Yazılımsal bütün testleri yaptılar.Wifi sinyal durumunun çok iyi olduğunu batarya ömrünün %95lerde olduğunu yazılımsal hiç bir sıkıntının olmadığını belirttiler.Donanımsal olabilirmiş.Böyle bir sıkıntıyla karşılaşan varmı? Önümüzdeki cuma günü için randevu aldım,acaba sonuç ne olur bilgilendirebilecek bir arkadaş varmıdır?
  • Normal kullanımda bi sorun yok ama genelde kilidi açıp kullandıgımda 2-3 sn dokunmatik donuyor sonra kendine geliyor sorun ne olabilir arkadaslar
  • arkadaşlar genpadan cihazım değiştirildi ve geldi şimdi şarj aletim yanımda yok ama bi arkadaşımdan yan sanayi iphone 5 şarj aleti buldum taksam olurmu ve kaç saat durması gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya değerleri gözükmüyor bende

iOS 10 Dev Beta 3

• Servis kalitesinden memnun musunuz arkadaşlar? Diğer markaları servise gönderiyoruz; ya bir problem bulunamamıştır ya da kullanıcı hatası deyip çoğunlukla geri gönderiyorlar! LG hariç tabii!
  • Jb yapmadan şifre ve parmak izi okuyucu varken telefonun kapatıpmasını engellemenin bir yolu var mıdır

• Arkadaslar bu live photo da herhangi bi ani kendimiz nasil secebilitiz? O 3sn fotoyu 10-20foto gibi yapip istedigimiz an olan fotoyu nasil secebilitiz?

• Beyler allahını seven bir yardım etsin bilgi versin. 6s alacam ben telefoncudan ama yurtdışı . sıfır cihazı alcam kapalı kutu fatura yok almanya ürünü 1 yıll garanti türkiyede geçiyormu bu servis değişim problemi yaşarmıyım? 2000 e alcam. A1688 ürün

• Arkadaşlar telefoncudan kapalı kutu simfree yurt dışı iphone 6s 64 gb almak istiyorum. Alırken nelere dikkat etmeliyim yardım eder misinîz ? Kutuyu orda mı açıyım imei numarıs felan he ?

• quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

Beyler allahını seven bir yardım etsin bilgi versin. 6s alacam ben telefoncudan ama yurtdışı . sıfır cihazı alcam kapalı kutu fatura yok almanya ürünü 1 yıll garanti türkiyede geçiyormu bu servis değişim problemi yaşarmıyım? 2000 e alcam. A1688 ürün

Hocam bende senin gibiyim sadece a1688 modelinin Türkiye'de 1 yıl garantili olduğunu biliyorum ve 2000 fiyat nerden alıcaksın ? Ben 2300 bulabildim en ucuz

• Bahsettigin gibiyse 1 yil Turkiye garantilidir, sorun olursa Turkiye'den alinmis gibi garanti kosullari gecerlidir.
    Urunu telefoncunun yaninda aktiflestirip
    https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/
    Bu siteden imei kontrolu yaparsaniz isiniz garanti olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: *planet*

Bahsettigin gibiyse 1 yil Turkiye garantilidir, sorun olursa Turkiye'den alinmis gibi garanti kosullari gecerlidir.

teknik servis fatura istemez demi

• Hocam 2000 liraya nerden buldunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

quote:

Orijinalden alıntı: *planet*

Bahsettigin gibiyse 1 yil Turkiye garantilidir, sorun olursa Turkiye'den alinmis gibi garanti kosullari gecerlidir.

teknik servis fatura istemez demi

Telefoncuya sormuştum fatura meselesini senin adına kesilmediği için işine yaramaz dedi ama ne kadar doğru bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kafasız24

Hocam 2000 liraya nerden buldunuz ?

konyadayım ben burdan bi adam yurtdısından getirtio her hafta 4 5 tane

• İos 9.1 deyim hala guncellemiyorum sizce iyi mi ediyorum

Alıntılayıp cevaplarmısımız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • VerKurtull kullanıcısına yanıt
    Güncelleme

• VerKurtull kullanıcısına yanıt
    Güncellemeler eskiden olduğu gibi fayda getirmiyor artık

• Tamir Vs yapılır ama değişim imkanın olmaz.

• 
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.