Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1032. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.507
Cevap
310
Favori
1.290.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün iphone 6s plus gümüş alıcam ama kılıf seçiminde kararsızım deri kılıf beyaz mı alsam gri mi ?
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Kapalı şarj imkanı yok diye biliyorum. Şarja taktı mı kendisi açılıveriyor.
  • Buck Fuddy kullanıcısına yanıt
    Açıkdıktan sonra tekrar kapatıp kapalı olarak şarj edilebiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limitsiztrick Bedava İnternet kullanıcısına yanıt
    Kendi kılıfları çok daha güzel özellikle silikon olanlar. Gümüş renkte hiçbiri sırıtmaz.

• Arkadaşlar iphone 6s için telefonu kalın göstermicek ince ve güzel kılıf önerebilirmisiniz.
    Bunu bildiğim iyi oldu, teşekkür ederim. Ben şu an açık olarak şarj ediyorum. Aldığımdan beri hep açık şarj ettim. Bir sıkıntı çıkmadı.
  • OgnByrm kullanıcısına yanıt
    ProCam3'ü bir inceleyin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsini satın aldım içlerinden tavsiye edebileceğim ProCam ve ProCamera olur. En kapsamlısı ProCam'dir. İmaj kalitesi olarak en iyisi Cortex Cam. HDR olarak en iyileri ProCamera ve Hydra.

• Arkadaşlar işlemcim Samsung mu TSMC mi? AIDA64 TSMC, iDevice ise Samsung.

Lirum device info yu indirin bide ordan bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: Limitsiztrick Bedava İnternet

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Kendi kılıfları çok daha güzel özellikle silikon olanlar. Gümüş renkte hiçbiri sırıtmaz.

Anladım zaten erkeklerin kullanabileceği renkleri almak istiyorum roze gri kırmızı gibi geldi bana ? Silikon alim o zaman elde kayma olur mu?

Apple'ın kılıflarında ben rastlamadım şahsen. Kılıfsız daha çok kayıyor telefon.

• Ahmtca kullanıcısına yanıt
    Lirum'dan baktım TSMC yazıyor. Yine de emin olamadım. Hangisi doğru yazıyor kafamı karıştırdılar.

Tsmc sizinki ben de aıda dan baktım Samsung yazıyordu lirumda da Samsung yazıyor :)

• Merhaba, araçta telefon koymak için kaydırmaz pad lerden kullanan var mı memnun musunuz?
    Bu ürünü almayı düşünüyorum ama çokta ucuz değil işe yaramadımı atgitsin demek için.
    http://www.hepsiburada.com/coverzone-iphone-6s-plus-remax-sarjli-pad-tutucu-3d-arac-kokusu-p-TELARACARES458810
  • 9.3.3 nasıl memnun olan varmı? şarjı nasıl gidiyor...
  • 9.3.3 te de değişiklik yok. kamera açılışta hala bazen donuyor ya da birkaç sn. siyah ekran yapıyor. bu konuda sıkıntısı olan ya da çözüm önerisi olan var mı? sifirlama da işe yaramamıştı. yazılımsal mı donanımsal mı anlamadım gitti.

• Saki3d kullanıcısına yanıt
    Nasıl bulcamki acaba

• Ayarlar içindeki menulerden birinin içindedir, bilemiyorum.
    internette aramayı denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarlike

9.3.3 te de değişiklik yok. kamera açılışta hala bazen donuyor ya da birkaç sn. siyah ekran yapıyor. bu konuda sıkıntısı olan ya da çözüm önerisi olan var mı? sifirlama da işe yaramamıştı. yazılımsal mı donanımsal mı anlamadım gitti.

Aynen kardeşim bendede kamera sorunu devam ediyor açılışta 2-3 saniye donuyo..9.3.3 yüklü. Sıkıntı teldemi güncellemedemi anlamadım valla. Bi kaç kişiyede sordum cevap veren olmadı.

• 6s plus sürekli kulaklık takılı gözüküyor neden olabilir acaba bilgisi olan var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.