Şimdi Ara

Apple iPhone 6S için ilk bükülme testi geldi (Video) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple hata bile yapsa fiyatı artıyor. Vay arkadaş kim okudu üflediyse sırtları yere gelmiyor. Hangi papaz okudu üfledi bunları?

• Ilk çıktığından beri 6 kullanıyorum. Herhangi bir bükülme, eğilme sorunu yaşamadım ama bu şekilde bir sağlamlaştırma, (bence) ram arttırımından daha iyi olmuş diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık daha az bükülüyor inanılmaz yok satar bu tilifon...

• 6S çıktı mı ben mi mağaradayım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 6s'e bükülmeme özelliği koymuşlar ve farkını istiyor adamlar bunda büyütecek ne var:D büküleni istersen 6 alıyorsun.

• 4000 liraya çıkar o zaman

• İyi haber.. 6s 2 gb ramda olursa tadından yenmez

• içinde ciddi miktarda çinko varmış da fiyatı artacakmışda.

kilosu kaça bu çinkonun.
  • AMİRAL model kullanmak artık gerçekden zengin işi oldu...allah dan zamanında birkaç amiral model telefon kullandık da içimizde kalmayacak :) bundan sonra kendi adıma söyleyeyim amiral gemi cihaz almam imkansız...en son 3 sene once htc almıştım, öyle gözüküyor ki birkaç 3 sene daha geçirecegim htc ile :) cep telefonu olmuş 3000,3900 tl .... nedir arkadaş bu...görende uzaya mekik fırlatıyoruz sanacak...banene kasası çinko imiş,işlemcisi bilmem neymiş... face e girsin,birkaç whatsapp mesajı, birkaç forum sitesi dolaşırım hee unutmadan birkaç da resim begenip,koşan adam ile altın topladımı tamamdır..gerek yok 3000 tl vermeye ki 800 tl lik cihaz da yapıyor aynısını...

farkına varmadan fakirleşiyoruz galiba :)

• quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

Zinc, Çinko demek. Adam şöyle diyor: Çinko kullanılmasıyla, cihazın maliyeti biraz artıyor, dolayısıyla bu maliyet artışı, fiyat artışı demek. Buna hazır olun. Bir de, Çinko kullanılması bir açıdan kötü, çünkü bu şekilde oksitlenmeye daha açık olacak. Daha çabuk paslanacak.

Çinko paslanmayan bir elementtir.Aslında paslanır fakat o kadar sık atom dizilişi vardırki paslanma tabakası sadece üst tarafta kalır (Ve parlaklığını yitirmez) yani bakır yeşillerşirken demir kahverengi olurken çinko ve aliminyum parlaklığını korur.Zaten arayer olarak kullanılmıştır muhtemelen direk olarak çinko katman atamazlar bir birleri içinde çözünmüş yer alan-arayer ilişiği ile kompozit tarz bir metaldir o.

Ama arkadaşın dediği gibi çinkonun maliyeti bu iki üç elementi karıştırmak ne kadar pahalı ki ? ama türkiye ye en az 100 en fazla 300 tl yasıyacaktır
    Ram de muhtemelen artmıştır ve bir kaç özellik ile note 5 fiyatlandırması ile yada s6 edge + fiyatıyla çıkar belki başta 100-200 fazla olur ama bekleyelim görelim derim

Artık 3000leri bulduk :D hadi hayırlısı

• muhtemelen iPhone 6s'e yeni dolar kuru yansılıtır.O zaman fiyatlar çok ilginç bir hale gelir.
  • Hah çinko maliyetliymiş desene 4 binleri rahat görürüz artık. Neyseki alacak gücüm yokta umrumda değil. 2009 da aldık bikere 6 sene oldu hala kullanıyom güç bela :)
  • bükülme sorunu ancak çözülmüş ama kar marjı aynı kalsın diye fark tüketiciden çıkarılacak

dünyada herşeyin fiyatı 1 artıyorken türkiye'de 2 artıyor.lanet olsun TL maaş alıyoruz.alacak durumum var ama enayi gibi hissediyorum.hergün fakirleşiyoruz.enflasyon 8% arttı.dolar 37% arttı.yani 1 senede hayat bize 48% pahalılandı.maaşına en çok zam alan kişi 20% zam almış olsa bile fakirleşmiş durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 25 Ağustos 2015; 9:35:12 >
  • Fiyatı açıklanınca merak ediyorum tepkileri. =)
  • Rusya da kriz var dolar 3 katı arttı ülkede . Ancak Putin halkına değil firmalara büyük ödetiyor . Türkiye deki gibi halka kitlenmiyor fiyat farkı.
    ,Orda krizden önce 1 tl olan şey 1tl burda 1tl 3 tl oluyor anlamak güç.

• Hala iphone alan falan kaldı mı günümüzde?
  • videodaki eleman kasa maliyetinin 5 kat arttığını söylemiş fakat kasanın maliyeti zaten ne ki? adamlar yüksek teknolojiden çakıyo fiyatı malzeme maliyetinden değil ki. beklenenin aksine ben 6s in fiyatının da standart fiyat olmasını bekliyorum eski 4, 4s, 5, 5s nasıl fiyatlandıysa abd de aynı o şekilde fiyatlanır. tabi türkiyede yeni kur etkisiyle de uçuk kaçık fiyatlar çekeceklerdir orası ayrı.

• 3000 li rakamlar, bana göre bir telefon için ütopik rakamlar.almak isteyen elbette alabilir.hayatın pahalılığından, paranın zor kazanıldığından şikayet eden birçok insanın 1 dk düşünmeden 3 bin lirayı telefona vermesi de ayrı bir ironi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

Hala daha pahali olabilir diyorsunuz, Kardesim 5000 lira olunca mı rahatlayacaksiniz?

bir rahatlama geldi sanırım artık hocam

http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-7-plus-256-gb-apple-turkiye-garantili-p-HBV000001SYEO

• quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

Hala daha pahali olabilir diyorsunuz, Kardesim 5000 lira olunca mı rahatlayacaksiniz?

bir rahatlama geldi sanırım artık hocam

http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-7-plus-256-gb-apple-turkiye-garantili-p-HBV000001SYEO

Aynen bir rahatlama olmuştur şimdiki hedef 7500 tl o zaman orgazmin derinliklerinde dolasaçaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.