Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11111112111311141115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Arkadaşlar Iphone 6 64GB kullanan biri olarak 11.2.5 ile Son arananlar ekranında ve bazen uygulama geçişlerinde kasılmalar yaşayan birtek ben miyim? Cihaz benim eski Andorid telefonuma dondu resmen.

ip6 cihazı resmi olarak öldü hocam. Aynı kasılmalar herkeste var.
  • Telefonu kullananların yorumları nasıl? Güncel kullanım ihtiyaçlarını karşılıyor mu? Kullanamadığınız /Desteklemediği yada kastığı uygulamalar oldu mu cihazınızda?

Note 2'imin kırılmasından ve tamir olmamasından sonra yeni cihaz arayışına girdim aklımda Note 5 vardı fakat o kadar masrafa gerek yok diye düşündüm ve şuan buradayım yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.. (Cihazı büyük ihtimal 2. el alacağım ve onun içinde şunu sorayım, bataryayı elle değiştiren oldu mu ciddi bir iş mi?)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Telefonu kullananların yorumları nasıl? Güncel kullanım ihtiyaçlarını karşılıyor mu? Kullanamadığınız /Desteklemediği yada kastığı uygulamalar oldu mu cihazınızda?

Note 2'imin kırılmasından ve tamir olmamasından sonra yeni cihaz arayışına girdim aklımda Note 5 vardı fakat o kadar masrafa gerek yok diye düşündüm ve şuan buradayım yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.. (Cihazı büyük ihtimal 2. el alacağım ve onun içinde şunu sorayım, bataryayı elle değiştiren oldu mu ciddi bir iş mi?)

Hocam 10.3.1 sürümünde 32GB Space Grey modelini kullanıyorum. Güncel kullanım ihtiyacımı karşılıyor diyebilirim oyun oynamam WhatsApp Facebook Twitter İnstagram gibi sosyal uygulamalarda açılış süreleri bir kaç saniye daha bekletiyor sadece o kadar, desteklemediği uygulama görmedim şahsen ben kasan uygulamada olmadı açıkcası. (Wot wow falan oynamıştım) 2.El alacaksanız temiz bulmanızı öneririm bataryayı da değiştirme konusunda dikkatli olun patlama riski çok yüksek. Not: IOS10'lu bulursanız sizin için iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kayınvalide ve kayinpedere telefon alicaz. 2000 lirayi geçmeyen modellerden iphone 6 onerir misiniz?

Son durumlardan sonra özellikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikselina M kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle yeni alacaksanız tavsiye etmem. Bence hala çok güzel bir cihaz ve 10.3.3 ile uzun süre daha kullanılabilir. Fakat yeni alacak olsam en az 6S alırdım.

• Bende iphone 6 alarak ailenize katıldım arkadaşlar..1900 liraya 32gb space grey aldım..ilk izlenim olarak oldukça iyi..kutu içinden 11.0.2 ile geldi..hemen 11.2.5 sürümüne güncelledim..gayet akıcı seri herhangi bir takılma donma vs olmuyor..büyük oyun oynamıyorum..küçük oyunlarda yağ gibi..ben sony xperia xz1 kullanıyordum ordan geçtim..performans olarak zirve bir cihazdı..ona rağmen eksiklik hissetmedim..kasa olarak zaten bence en güzel kasa iphone modelleri içinde..hem çok ince hemde çok hafif..eğer böyle 4.7inç olan iphone modellerinden biri alınacaksa kesinlikle alınacak olan iphone 6dır..alabiliyorsan x al tabi ama alamıyorsan ne 8 nede 7 alınmaz..en fazla uygulamaları 1-2 saniye hızlı açacak diye aynı kasadaki hatta dahada kalın ve ağır (iphone 6-129gr iphone 8-148gr) 2000 lira daha fazla veremem..hatta cam olduğu için sağlamlık açısından çok daha zayıf özellikle 8 serisi..yaptığım işler zaten belli..haber-mail-hava durumu-küçük oyunlar-sosyal medya ve klasik telefon işlemleri..bu yüzden bence amiral gemi saçmalığına kapılmadan ve bütçemi zorlamadan en güzel kararı verdim diye düşünüyorum..ne borca girdim ne kredi çektim nede taahhüt yaptım..gttim 1900lira nakit bastım aldım..en nihayetinde iletişim cihazı..aynı kasa 4.7inç iphone 8 almak isteseydim nakit alamazdım..taahhüt vs yapsamda 3800liralık cihazı olacaktı 4500 lira..onuda aynı kullancaktım..yani onun işlemcisi güçlü diye uzaya roket göndermeyecem onunla..bunun dışında 11.2.5 sürümüde oldukça stabil..bu şekilde bırakıp uzun yıllar kullanmak niyetim..daha sonrada anneme vericem cihazı..durum bu şekilde..performans beklentiniz çok yüksek değilse kesinlikle iphone 6 oldukça mantıklı bence..sokaklarda trenlerde görüyorum insanlar hala 4-4s kullanıyor..neden iphone 6 kullanılmasın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4CF12F62C -- 11 Şubat 2018; 9:3:32 >

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    10.3.1 güncellemesi ne zaman geldi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • celalsungur kullanıcısına yanıt
    Hiç bilmiyorum telefonu haziran 2017'de aldım direkt böyle çıktı hiç güncellemedim.

• gktgknk G kullanıcısına yanıt
    10.3.3’te bir uygulamaya basınca tekleme yapıyor geç giriyor uygulamaya. 11’de o olay yok. Telefonun hızı aynı. Belki de benim telefon 8 aylık olduğu için durum böyledir. Bataryasında kayıp olmadığı için telefon 11’le yavaşlamamış olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: alexaykutkiller

Merhaba arkadaşlar. Telefonumu (ip 6 32 gb) 10.3.3 sürümünden 11.3 beta sürümüne güncelledim. Telefon bariz bir şekilde hızlandı. Önceki ios 11 sürümleriyle alakası yok. Güncellemeyi düşünenler hiç düşünmesin ben çok memnunum 11.3’ten

Peki şu işlenci kısma ayarınızı kıstığınız için mi böyle oldu ?

birde ios 11 ilk yüklediğimde bana çok hızlı gelmişti .. 2 gün sonra o kadar hantallaştı ve kasılmalar başladı ki hemen ios 10 a döndüm

bide efektler ios 11 in hızlı gibi duruyo ama uygulama açılış hızları yavaş geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Telefonu kullananların yorumları nasıl? Güncel kullanım ihtiyaçlarını karşılıyor mu? Kullanamadığınız /Desteklemediği yada kastığı uygulamalar oldu mu cihazınızda?

kesinlikle 6s alın

2 kat daha hızlı .. 3d touch var

2 gb ram var bence 6 almayın 5sle hızı aynı

Ben zamanında neden 6 plus dersen eski telefonum ( galaxy s ) çöp olmuştu .. ve samsung s7 gibi güzel telefonlar çıkarmamıştı henüz

bence alcaksanız 6s alın 6 alınmaz

• Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? 1 haftadır alışveriş yapamıyorum. Kartım internet alışverişlerine açık.

• Son güncellemelerden sonra biraz düzeldi.
    Bu arada bilgisayar ve tablet kullanabildiğim yerlerde telefon kullanmayı bıraktım. Her ikisine de Whatsapp yüklenebiliyor. Diğer uygulamalar zaten var. Telefona, taşıyabileceğinden fazla yüklenmişiz. Sıkıntısını da kendimiz çekiyoruz.

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    İşlemci hızını kısma ayarı kapalı olarak geliyor 11.3 beta’da. Yani hız olarak 10.3.3’le fark yok gibi ve daha beta sürümü. resmi olarak martta çıkacak herhalde o zaman belli olur. Bir de 10.3.3’te uygulamaya girerken tekleme yapması uygulamayı 11’e oranla daha hızlı açsa bile yavaş hissettiriyor.

• Şu an telefonum bazı uygulamalarda internete bağlanamıyor. İnternet çalışıyor. Kontrol ettim. Instagram ve WhatsApp çalışırken reddit, ekşi sözlük ve e-devlet uygulamaları çalışmıyor. Birden oldu.
  • quote:

İşlemci hızını kısma ayarı kapalı olarak geliyor 11.3 beta’da. Yani hız olarak 10.3.3’le fark yok gibi ve daha beta sürümü. resmi olarak martta çıkacak herhalde o zaman belli olur. Bir de 10.3.3’te uygulamaya girerken tekleme yapması uygulamayı 11’e oranla daha hızlı açsa bile yavaş hissettiriyor.

ios 10 da uygulama açılırken teklemiyor ki ?

çok bi fark yok mu yani güç ayarını kapatınca :( üzüldüm

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Tekleme dediğim mesela instagram youtube gibi uygulamalarda uygulama ikonuna bastığın gibi girmiyor uygulamaya onu diyorum. En azından bende öyleydi :) Final sürümünde bence 10.3.3’ten daha hızlı bile olabilir belli olmaz 😂 telefonumun işlemci çalışma hızı cpu DasherX’te 1400mhz olarak gözüküyor bu arada
  • quote:

Tekleme dediğim mesela instagram youtube gibi uygulamalarda uygulama ikonuna bastığın gibi girmiyor uygulamaya onu diyorum. En azından bende öyleydi :) Final sürümünde bence 10.3.3’ten daha hızlı bile olabilir belli olmaz 😂 telefonumun işlemci çalışma hızı cpu DasherX’te 1400mhz olarak gözüküyor bu arada

Antutu skorunuzu da paylaşırsanız çok sevinirim ☺️

gerçi antutu da ben aynı gün yaptım test

şarj %90 ın üstündeyken fazla %30 larfayken az çıkyor yanıltıcı olabilir ama yine de sonucunuzu ve yüzde kaçken yaptığınızı yazarsanız çok sevinirm

• Antutu testinde bu sayıların anlamı nedir?

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: celalsungur

Antutu testinde bu sayıların anlamı nedir?

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

Açıklama yapabilecek yok mu?

• 
Sayfa: önceki 11111112111311141115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.