Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1097. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10951096109710981099
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam. Geçmedim ben de bekliyorum ama geçmeyi düşünmüyorum nette bakınca :) Güncelleme icin arada bir hatırlatma soruyordu pin kodu girersem yükleyecekti. Ben de kesin çözümü telefona 55-60 gb kadar dizi/film yerleştirdim. Şimdi boş alanım 900mb. Hal böyle olunca telefon istese de güncellemeyi indiremiyor yüklemek icin Birkaç arkadasım gece mesaj geldi sanıp bakıp pin kodunu girince yüklemiş istemeden. Benim gibi iOS 10 da olup da geçmemek icin uyarı gelmesini istemeyen varsa telefonun hafızasını max 1 gb boş yer kalacak şekilde doldururlarsa ve saklama alanı düzenleme kısmında iOS 11 i telefon indirmişse onu silin sonra doldurun indiremeyecek kadar. Şimdi ne uyarı kaldı ne bişe tam gaz 10.3.3 devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurkarakas94 O kullanıcısına yanıt
    Bu kadar uğraşmanıza gerek yok. TV os beta profili yüklerseniz 10.3.3’ten güncelleme yapmıyor zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurkarakas94

Aynen hocam. Geçmedim ben de bekliyorum ama geçmeyi düşünmüyorum nette bakınca :) Güncelleme icin arada bir hatırlatma soruyordu pin kodu girersem yükleyecekti. Ben de kesin çözümü telefona 55-60 gb kadar dizi/film yerleştirdim. Şimdi boş alanım 900mb. Hal böyle olunca telefon istese de güncellemeyi indiremiyor yüklemek icin Birkaç arkadasım gece mesaj geldi sanıp bakıp pin kodunu girince yüklemiş istemeden. Benim gibi iOS 10 da olup da geçmemek icin uyarı gelmesini istemeyen varsa telefonun hafızasını max 1 gb boş yer kalacak şekilde doldururlarsa ve saklama alanı düzenleme kısmında iOS 11 i telefon indirmişse onu silin sonra doldurun indiremeyecek kadar. Şimdi ne uyarı kaldı ne bişe tam gaz 10.3.3 devam

Telefonu güncellemelerden sakınmak için başka bir yol yokmu içini doldurmak dışında. Kendi kendine birde yazılımı indiriyor. Yanlışlıkla kuracam diye kormaya başladım🤔

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Tvos beta nasıl yükleyebilirim link varsa yazabilirmisin?

Sagolun hocam bilgi icin. Telefonda yere de ihtiyaç duymadığım icin şimdilik böyle kullanırım ama dediğiniz olayı buldum. Telefonun hafızasını doldurmadan da aşağıdaki sayfada anlatılanları yaparsanız güncelleme uyarısından kurtuluyormuşuz arkadaşlar.

http://www.idownloadblog.com/2016/08/18/how-to-stop-iphone-asking-to-install-ios-updates/

• Arkadşalar sizin de garanti belgenizde 2013 yazıyor mu ?

Telefonu alalı evet 3 yıl oldu ama 3 yıl önce fark etmiştim apple ı arayıp sorduğumda geçiştirdiler

Acaba vergi kaçakçılığı falan mı yaptılar hiç de anlamam bu ilten ..

Dh yç halkına sormak aklıma yeni geliyor

• ultrAslanOzZzY kullanıcısına yanıt
    Hocam hangisini aldınız? sizin gibi kararsızlık yaşıyorum

• Scrite S kullanıcısına yanıt
    TV OS Beta Profile bu linkten bulabilirsiniz.

• onurkarakas94 O kullanıcısına yanıt
    Evet benim bahsettigim yöntem bu. JB yapılabilir bir sürümde değilseniz bu yöntem en ideal olanıdır.

• Arkadaşlar 16 gb iphone 6plus satmak isteyen varsa bana özel mesaj atabilir.
  • iPhone 6 telefonum var arkadaşlar. iOS 11.1.1 yükledikten sonra aramalarda sesim karşıya gitmemeye başladı. Bir süre bu şekilde bir süre kullandım sonra kendi kendine düzeldi. Ama bu seferde hoparlörden konuşurken ses gitmemeye başladı. Suan hem hoparlörden hemde mikrofondan ses çok az ve cızırtılı gidiyor. Video çekerken de ses çok az çıkıyor ve arka fonda kesintisiz bir cızırtı var. Sebebi ne olabilir sizce ?

• hkeles71 kullanıcısına yanıt
    Cihazın mikrofonuna toz kaçmış olabilir. Emin olmak adına mikrofonlu kulaklık ile video çekmeyi ve arama yapmayı deneyin. Eğer karşı tarafa ses düzgünce giderse mikrofon ile alakalı problem olduğunu anlamış olursunuz.

Denedim hocam kulaklıkla kullanınca ne kamera da ne de aramada hiçbir sıkıntı yok. Mikrofondan olduğu belli ama durup dururken neden bozulsun ki ? Hem de tam güncellemenin üstüne

• hkeles71 kullanıcısına yanıt
    Yani yazılım ile alakalı
    Bir sorun olduğunu düşünüyorsanız iTunes uzerinden cihazı sıfırlamanızı öneririm. Ancak durum donanımsal duruyor. Yazılımsal sıfırlama sonucu sıkıntı devam ederse Apple yetkili servisleri ile görüşmenizi öneririm.

• Eşimde iphone 6s var. Çok ilginç bir sorunla karşı karşıyayız. Telefonla beni aradığında hiç sesi gelmiyor. Benim de sesim gitmiyor. Hoparlörü açık kapattıktan sonra normal görüşmeye devam edebiliyoruz. Bazen de hiç olmuyor. Ses cızırtılı veya kısık değil. Ya hiç gelmiyor ya da sorunsuz bir şekilde geliyor. Bu neden kaynaklanıyor olabilir?
  • prestiggge P kullanıcısına yanıt
    Yani ayarlarda böyle bir özelliği aktive edebileceğiniz ayar yok. Büyük ihtimal yazılımsal bir sorundur. Cihazı iTunes uzerinden restore etmenizi öneririm.

• Arkadaşlar iphone 6 32 gb alıcam 2000TL ye sizce alınır mı ? Kaç yıl götürür?
    Telefona ağır oyun yüklemem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HümanistAdam kullanıcısına yanıt
    Alınmaz 6s almaya bak hocam.

Ha standart kullanıcı isen güncelleme yapmadan götürürde bütçeyi biraz daha zorlayarak 6s alırsan daha iyi olur.

• Scrite S kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam uzun sure kullanacağım için iphone 7 aldım

• HümanistAdam kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsın hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 10951096109710981099
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.