Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1084. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 1 adet spigen.com.tr'de geçerli %25 indirim çeki var. Akşam kullanacağım büyük ihtimalle, akşama kadar alacağınız ürünleri mesaj ile gönderebilirsiniz. Alıp adresinize karşı ödemeli olarak gönderebilirim. Tek kod olduğu için tek kargo oluyor mecbur. Referanslarım var, bakabilirsiniz. Kod sepette geçerli, birden fazla ürün alabilirsiniz. Sadece özelden alacağınız ürünleri göndermeniz yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar,

iOS 11 beta ya güncelleyen oldu mu telefonunu, varsa yorumlarınızı alabilir miyiz

• manalaus M kullanıcısına yanıt
    iOS 11 kullaniyorum ve dediğiniz şey oluyor. Hatta size seçeceğim olduğu bölümün ekran alıntısını atayım.

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sazan84 S kullanıcısına yanıt
    Şu an 6’de kullanıyorum ve hareketi azalt kontrastı artır seçenekleri açık olarak çok rahat kullanıyorum. Bunlar kapalı olunca yavaşlamalar takılmalar oluyor. Ayrıca batarya süresi de Hale’n düşük.

• kuzenim iphone 6 cihazını satmak istiyor bana 1000tlye bırakacağını söyledi 1 sene önce garantiden birebir değişim yapılmıştı. android kullandım bu zamana kadar biraz zorluk yaşarım diye düşünüyorum. bide cihazın bir sorunu olup olmadığını nasıl anlarım görünüş olarak çok temiz görünüyor ama bakmam gereken başka bir şey varmıdır? 2. el alanların kontrol ettiği herhangibirşey oldumu görünümü haricinde?
  • -Oxy.gen- kullanıcısına yanıt
    Donanım kontrollerini kendiniz yapın. Ses kamera mikrofon gib. Ayrıca cihazda eğilme var mı diye de kontrol edin. Alacağınız fiyata bu cihaz gayet iyi. Hayırlı olsun şimdiden.

• 6 Plus var, şarj az gitmeye başladı. Batarya değişimleri ne kadara yapılıyor?
  • iskocya İ kullanıcısına yanıt
    Apple destek sayfasından bu ücret ile alakalı bilgiyi alabilirsiniz.

• 2. El iphone 6 plus 64 alicam temiz guzel , note 5 ten skldigim icin cok fazla sknti yasarmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thaei -- 16 Ağustos 2017; 21:36:59 >
  • Thaei T kullanıcısına yanıt
    6 serisi eskimeye başladı. Yeni serinin çıkmasıyla birlikte 6S’ler ucuzlar. O zaman 6S almanızı öneririm.

• Beyler merhaba ,
    İphone 6 plus kullanıcısıyım. İos 9.3.5 kullanıyorum , ios 10.3.3 e geçmeli miyim ? Hangi sürüm daha iyi ve hızlı ?
  • EKREM ABİMİZ E kullanıcısına yanıt
    Benim tavsiyem geçmeyin. Eski sürüm daha hızlıdır. Ama IOS 11 çıkmadan önce de son kararınızı vermeniz lazım çünkü cihaz 11 ile yavaşlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 11 yükleyen arkadaşlar. Yeni sürümde androiddeki gibi dosya yöneticisi varmı. Ayrıca download yapılabiliyormu.

• EKREM ABİMİZ E kullanıcısına yanıt
    Cihazın yazılımının daha uzun süre gitmesi adına 10’a geçmenizi öneririm ama 11 cihazı yavaşlatacak. Son sürüm olarak 10.3.3’te kalırsınız. Tabii iOS 10 ile gelen yeni müzik çaları vs. beğenmeme durumu olabilir.

• klawye kullanıcısına yanıt
    Dosya yöneticisinden kasıtları iCloud Drive uygulamasına başka bulut hesaplarını ekleme özelliklerini getirip Files diye uygulama sundular. Halbuki iCloud Drive dan adam gibi farkı yok. Ve sorduklarınız hiçbiri olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

Dosya yöneticisinden kasıtları iCloud Drive uygulamasına başka bulut hesaplarını ekleme özelliklerini getirip Files diye uygulama sundular. Halbuki iCloud Drive dan adam gibi farkı yok. Ve sorduklarınız hiçbiri olmuyor.

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

Dostum şu fotoda download diye bi klasör gördüm. Ayrıca bi kendi sitesinde tüm dosyaların artık bir yerde görüneceğini belirtmiş. Örneğin in my phone kısmına girince ne görünüyor. Hiç yeni sürümde bişeler indirmeyi denedinmi tarayıcıdan.

Aceba ilerleyen sürümlerde bunlar gerçekleşmezmi. Eğer o kadar övdükleri ios bu ise lanet olsun. Android bundan bin kat daha güzel. Bu ne lanet bi işletim sitemi çıktı ya. Download bile yapamıyorsun. Dosya aktarmak ise zulüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klawye -- 18 Ağustos 2017; 23:17:23 >

Sizin dediğiniz şu an Apple’ın izlediği politikaları ile ters düşen bir durum. Öyle bir özellikle getirseler iOS en güvenli sistem demezlerdi. O dediğiniz klasörü de resmî atan arkadaş kendi oluşturmuş. Normalde öyle bir klasör yok. Hani internette bulunan bir resmî dosyalara atıyorsunuz ama bu sadece buluta eklemenize yardımcı oluyor. Aynı işlemi galeriden de yapabiliyorsunuz. Ben bu sizin özelliği kullanabilmek adına TDownloader denilen programı kullanıyorum. İnternetten her türlü dosyayı hemen hemen indirebiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

Sizin dediğiniz şu an Apple’ın izlediği politikaları ile ters düşen bir durum. Öyle bir özellikle getirseler iOS en güvenli sistem demezlerdi. O dediğiniz klasörü de resmî atan arkadaş kendi oluşturmuş. Normalde öyle bir klasör yok. Hani internette bulunan bir resmî dosyalara atıyorsunuz ama bu sadece buluta eklemenize yardımcı oluyor. Aynı işlemi galeriden de yapabiliyorsunuz. Ben bu sizin özelliği kullanabilmek adına TDownloader denilen programı kullanıyorum. İnternetten her türlü dosyayı hemen hemen indirebiliyorsunuz.

Dowlander programları tam olara işe yaramıyor örneğin indirdiği müziği müzik playerde görüntüleyemiyorum ve boş yere sistemde yer kaplıyor ayrıca reklamlarla boğuşmak dırumunda kalıyorum.

İos, kesinlikle gördüğüm en ilkel işletim sitemi. Adamlar denetim merkezine hücresel veri açma kapama tuşunu koymayı daha yeni akıl etmişler ve bide büyük bir devrim yapmış gibi sunuyorlar. Bir çok kısıtlama mevcut. Ayrıca inanılmaz dercede kullanışsız.😒

Malesef hayal kırıklığına uğradım. Bir umut ios 11 de android gibi kullanışlı olur diye düşünmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klawye -- 19 Ağustos 2017; 0:36:36 >

Bu tercih meselesi. Lisanssız kullanımı engellemesi aslında sanatçılar film yapımcıları için avantaj. Android bu konuda izin veriyor ama güvenlik adına çok hassas ve açık. Tercih burada alan kişiye kalıyor.

• HEPINIZE MERHABA DOSTLAR 1 SENE ONCE IPHONE 6 16GB TELEFONUM SUYA DUSTUGU ICIN BOZULMUSTU YURTDISINDAN GELME OLDUGU ICIN SERVISTE YAPMADI FAKAT BANA 1500 TL KARŞILIGINDA SIFIR IPHONE 6 16GB VERECEKLERINI SOYLEDILER.
    BUNU YAKLASIK 1 SENE ONCE DEMISLERDI GECEN HAFTALARDA ARADIM YINE BU SEKILDE BI TEKLIFTE BULUNDULAR BEN KENDIME TEL AYARLADIM KENDIM ICIN DEGIL FAKAT BI AKRABAMIZ ICIN ALMAYI DUSUNUYORUM ARIZALI TELEFONU VERIP 1500TL YE SIFIR IPHONE 6 16GB ALINIR MI SU SAATTEN SONRA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.
    BIRKAC GUN ICINDE ONA GORE ALACAGIM YA DA ALMAYACAGIM CEVAPLARINIZ ICIN TESEKKURLER.
  • 
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.