Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1071. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10691070107110721073
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 6 en az 3 yıl götürür. Etraftaki telefonların yarıya yakını 5s ve şimdilik sıkıntı yok.
    Ama kafam rahat olsun diyorsanız 6S ya da SE düşünün.
  • medizinischen Labor kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazın hoparlör kısmı çok fazla toz tutuyor, çok sivri olmayan bir cisimle üzerindeki tozu temizlememişsen bir de öyle dene. Bir de 6s çok belli etmiyor ancak 7 ile stereo hoparlör de gelince sesin doygunluğu arttı, çevrenizde 7 kullanan varsa ondan dolayı böyle geliyor olabilir size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

Hocam cihazın hoparlör kısmı çok fazla toz tutuyor, çok sivri olmayan bir cisimle üzerindeki tozu temizlememişsen bir de öyle dene. Bir de 6s çok belli etmiyor ancak 7 ile stereo hoparlör de gelince sesin doygunluğu arttı, çevrenizde 7 kullanan varsa ondan dolayı böyle geliyor olabilir size.

hocam cihazım daha 1 haftalık :) yani toz tutma ihtimali nedir?

hocam kardeşim ilk çıktığında almıştı iphone 6'yı o zamanlar hoparlör kalitesi çok hoşuma gidiyordu.Sanırım gelen güncellemelerden sonra değişti kalitesi biraz.Baslar azalmış,tiz sesler artmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: medizinischen Labor

quote:

hocam kardeşim ilk çıktığında almıştı iphone 6'yı o zamanlar hoparlör kalitesi çok hoşuma gidiyordu.Sanırım gelen güncellemelerden sonra değişti kalitesi biraz.Baslar azalmış,tiz sesler artmış

O zaman başka bir sıkıntı olabilir veya biz bu ses güncellemesine uzun yıllar içerisinde alıştırılmışmış olabiliriz, siz yeni aldığnız için fark ediyor olabilirsiniz sanırım bunu anlamanın tek yolu, ios 8 ile kutudan çıkan bir iphone 6 ile ios 10 ile çıkanı desibel testine tabi tutmak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: medizinischen Labor

quote:

O zaman başka bir sıkıntı olabilir veya biz bu ses güncellemesine uzun yıllar içerisinde alıştırılmışmış olabiliriz, siz yeni aldığnız için fark ediyor olabilirsiniz sanırım bunu anlamanın tek yolu, ios 8 ile kutudan çıkan bir iphone 6 ile ios 10 ile çıkanı desibel testine tabi tutmak.

aynen hocam olabilir aslında ama dediğinizi bulmak çok zor malesef :)

• hoparlörün en net ve temiz baslı ses verdiği EQ hangisi?

• 10.2.1 den 10.3.1 e geçeceğim sanırım,yorumlar da çok iyi diyen de var çok kötü diyende.
  • 10.2'den geçen biri olarak geçmenizi öneririm.
  • Arkadaşlar merhaba. İphone 6 16gb ios10.1.1 de kullanıyorum cihazı kasımda aldım 6-7 aydır bataryam batery life uygulamasında 1780 mah gözüküyordu (cihaz 1810 malum) gayet iyi diyordum bugün 1700 gösteriyor %6 kayıp var normal midir 6-7 ayda ? Günlük kullanan standart kullanıcıyım safari sosyal medya falan oyun oynanıyorum.

Edit: 10.1.1'deyim bana göre iyi 6 saat ekran alıyorum sizce guncelleme yapayım mı i6 için geçip kalınacak sürüm sizce hangisi ? Güncelleme yapmayı pek düşünmüyorum cihaz 16 olunca..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 15 Mayıs 2017; 21:34:55 >
  • Merhabalar daha önceden yazmıştım ama tekrardan soruyorum pil tüketimleriniz nasıldır ne kadar götürüyor gün içinde?

• 4 gün önce 6 32gb aldım sıfır 2.139₺ mediamark dan şimdi ekran sanki yerinden çıkacakmış gibi çatır çutur ediyor acaba bu apple değişim cihazlarınımı satıyor bu fiyattan ?
  • RazoR60 kullanıcısına yanıt
    Bir günü geçiyor hocam. İki güne yaklaşıyor.

Mesela şu an daha %25 şarj var.
    5 saat kullanım
    45 saat bekleme sürem var.
  • Hepsiburadada şu an düz 6 32 GB 1959 TL. Kredi kartimdaki puan, özel indirimlerle bana 1750 TL ye geliyor. Bu fiyata bu cihaz alinirmi. Kaç sene daha bizi götürür. Telefonda oyun oynayan birisi degilim.

• 10.2.1 kullaniyorum ne dersiniz 10.3.2'ye geçilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue mc

Hepsiburadada şu an düz 6 32 GB 1959 TL. Kredi kartimdaki puan, özel indirimlerle bana 1750 TL ye geliyor. Bu fiyata bu cihaz alinirmi. Kaç sene daha bizi götürür. Telefonda oyun oynayan birisi degilim.

Sizin telefondan ne beklediğinize bağlı bu , 2-3 sene götürür rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

quote:

Hepsiburadada şu an düz 6 32 GB 1959 TL. Kredi kartimdaki puan, özel indirimlerle bana 1750 TL ye geliyor. Bu fiyata bu cihaz alinirmi. Kaç sene daha bizi götürür. Telefonda oyun oynayan birisi degilim.

Sadece internet ve birkaç tane uygulama.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OPM

quote:

Sadece internet ve birkaç tane uygulama.

Alın o zaman tereddüt yaşamanıza gerek yok.
  • ip6 plus 64gb kullaniyorum, 2 sene oldu..artik ios a ara verecegim ikinci elleri ne durumda suan cihazimin

• quote:

Ben mediamarketten 2100 tl den aldı memnunum alin pişman etmez

• iPhone 8'e geçmeyi düşünenler var mı? iPhone 6 16 GB kullanıyorum ve aslında sıkıntım yok ama dürtüsel olarak yeni cihaza geçmeyi istiyorum. Fikriniz nedir?
  • 
Sayfa: önceki 10691070107110721073
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.