Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1068. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10661067106810691070
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam cihazda 10.2.1 varkende aynı problem vardı. Temiz kurulum yaptım olmadı. 10.3 çıkınca onuda temiz kurulum yaptım. Yine olmadı.10.3.1'e zaten geçmedim. Sadece %85 ile %100 arasını pas geçiyor cihaz. Pilde başka bir problem yok. Cihazımın garantiside bitti. Pilde sorun varsa mecburen dışarda değiştireceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurtaran_ali kullanıcısına yanıt
    Dişardan değiştirsen randuman bekleme sor soruştur kim değiştirdiyse pişman olmuştur 3-5 bakma madem kullanicisin batarya yi servisten başka bi yerde değiştirme ayrica müşteri hizmetleriyle görüşüp cihazin raporunu iste onuda kontrol et için rahat olsun..

• Arkadaşlar aranıza bugün iphone 6 64 gb modeliyle katıldım umarım memnun kalırım.
  • İphone6plus 16gb spacegray ile 3sene sonra apple dünyasına geçtim ancak 3gündür pek alışamadım ve sanki Android bana daha fazla hitap ediyor gibi

İcloud kullanmasam olurmu yararı zararı nedir?

Rehberimi nasıl düzenlerim çoklu sil vs. lazım

Appstore şifresiz parmakizsiz indirme seçeneği yokmu?

• 10.3.1 i kullanan arkadaşlar var mı ? Önerir misiniz 10.2.1 den gayet memnunum geçmeye değer mi?
  • 6 plus 64 gb kullanıyorum, 10.3.1'den memnunum cihaz kendini toparladı, serilik farkediliyor. Ota üzerinden kurdum, itunes kullanmadım. Şarj süresini gözlemliyorum, birkaç hafta kullandıktan sonra yazacağım.

• arkadaslar iphone 6 da en iyi surum hangisidir?

Suanda 8.3 sürüm yüklü 8.3 ustu surum direk yukleyebilir miyim? ornek 9.3 shift+restore ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 14 Nisan 2017; 21:21:52 >
  • 78erhan78 kullanıcısına yanıt
    Yükleyemezsin.

• cedric... C kullanıcısına yanıt
    peki şuanki sürümümden shsh alabilir miyim başlıkta yazılmış ama epey uzak kaldım iphonedan 1 seneden fazladır.8.3 şuanda.
  • 78erhan78 kullanıcısına yanıt
    Shsh kayıtları çok eskide kaldı 64 bite geçildiğinden beri çalışmıyo. Yada 64 bitle bir alakası olmasa bile ios 7 den sonrasında sürüm düşürme yapılmıyo nedenini tam bilmiyorum.

• 10.2.1 den ben de çok memnunum.Geçmeyi düşünmüyorum

• 10.3.1 de uygulamalarda donma yasamaya basladım baska yasayan varmı

• Merhabalar, iPhone 6 cihazımın ekranının sol üst köşesinde minik bir kararma var. Beyazda falan çok az belli oluyor ama, sarıda vs çok belli oluyor. Bu sebepten dolayı servise veren var mı? Cihazımın 7 ay daha garantisi var. Kasada köşelerde çok minik çizikler var, gerisi tertemiz, değişim tarzı bir durum olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkant Ayhan Karabudak -- 17 Nisan 2017; 17:56:14 >
  • Arkadaşlar 2150 tl ye vatanda iphone 6 32gb satılıyor alınır mı sizce

yada yenilenmiş 6 lar var 1700 tl ye ama 16 gb
  • 6s 32 gb vatan odea bank kredisiyle alinirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    6s nin batarya sorunu oluyormuş bildiğim kadarıyla bir arkadaşım da bataryadan dolayı telefonu satmayı düşünüyor, garantiden de bir şey çıkmadı %30'a geldiği zaman kapanıyor. Ben hiç kimseye 6 almalarını önermiyorum kesinlikle 6 yada 6 plus almayın, özellikle plus olanı, aldığım günden bu güne yani garantisi bitene kadar 3 kez servise verdim ve sorunumu da çözemediler, kilit ekranında gelen aramayı kaydırıp açamıyorum, kilit ekranında çağrı geliyor telefon siyah ekranda bekliyor bir yandan da titreme ve zil sesi var, mecburen arayanın yüzüne kapatıyorum, çok fazla araştırma yaptım çip sorunu falan filan diyorlar. Sitesinde de vardı bir yazı bununla ilgili yani kronik sorunmuş bu modelde. Kırıp atacağım bir çöpe bu gidişle. Kesinlikle kimsenin almasına vesile olmayın zaten ölmüş bir seri, benim cihazım da var diye değil kronik sorun. Kısacası her türlü kurulumu yaptım ve temizce kullanmama rağmen olmuyor. Bıktırdı.

• Benim de ilginc bir sorunum var... Ekranin sol ust kosesinde (sessiz butonuna yakin alanlar) ekranda hafif bastirinca gacırdama oluyor. Sessiz switch inin oradan ufleyince duzeliyor ama 1 gune tekrar nuksediyor. Boyle bir sey yasayan oldu mu?

• Arkadaşlar iphone 6 almayi düşünüyorum. Android kullanicisiyim ama ios işletim sistemi kullanabilirmiyim

Bana yardimci olabilirmisiniz bide kamera kalitesi nasil bana iphone 6 da 8 mp yeter mi ? Android de 13 mp eş değer mi ? Kamera da görüntü. Önemli bana bu konuda yardimci olurmusunuz ? Arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasangul01 -- 22 Nisan 2017; 8:24:20 >
  • Arkadaşlar kullanmadığım iphone 6 spigen perfect armor orijinal kılıfımı satıyorum ankara içi elden teslim edilir ilgilenen arkadaşlar pm atsın

• Selamun Aleykum arkadaşlar. Ben ilk kez Apple marka telefon almayı düşünüyorum. Bütçeme uygun olarak Iphone 6'nın 32 GB modelini almaya karar verdim fakat kafama bu telefonun bataryası takıldı. Telefonun pili 1800 mAh ve bu çok düşük bir değer. Sizce de bu değer 2150 tl'lik telefon için az değil mi? Siz iphone 6 kullanıcılarına, pili sormak istedim.

Bir diğer merak ettiğim konuysa ram konusu. Iphone 6'nın bu modelinde DDR3 1 GB'lik ram kullanılmış. Bu ram bu fiyat için çok kötü değil mi?

Yani toparlayacak olursak 2150 lira bu telefona değer mi?
  • 
Sayfa: önceki 10661067106810691070
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.