Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (980. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şimdilik bir sıkıntı bir donma görmedim hocam... sabahtanberi kullanıyorum telefonu ..
  • cedric... C kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Ben de zaten 6sPlus var sondakine gerek yok ama Ccleaner ve Winterboard için bile JB beklenir! WB yerine aşağıdaki gelmiş bi de...

https://www.youtube.com/watch?v=axqmiHXFazA
  • Arkadaslar merhaba, iphone da whatsapp'ta birinin ne zaman online oldugunu gormemizi sağlayacak bir uygulama var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 9.3 yükleyenler bu yeni sürümle neler değişti, ne gibi? özellikler geldi? yeni sürümü yüklemeye değermi? paylaşırlarsa sevinirim.
  • Hayirdir iphoneami gecis yaptin

• LastShip L kullanıcısına yanıt
    arkadaşımla değiştim 3 günlük. Whatsapp yedeklerini falan giris yapmadan gorebiliyor muyum ?

• Ekstrem değişiklik olarak night shift özelliği gelmiş denilebilir belki gece gözleri yormuyor gerçekten yatağa yatınca telefonla uğraşırken telefonun ışığı gözleri kamaştırıp gözlerini kısmak zorunda kalıyorduk bu özellikle o sorun gitmiş ben baya sevdim pil ömrüne gelince artı veya eksi bişey farketmedim henüz birde kaydettiğin notlara istersen şifre koyabiliyorsun genel olarak bu şekilde ikisinide dene tarafını seç

• quote:

Orijinalden alıntı: gölge05

Ekstrem değişiklik olarak night shift özelliği gelmiş denilebilir belki gece gözleri yormuyor gerçekten yatağa yatınca telefonla uğraşırken telefonun ışığı gözleri kamaştırıp gözlerini kısmak zorunda kalıyorduk bu özellikle o sorun gitmiş ben baya sevdim pil ömrüne gelince artı veya eksi bişey farketmedim henüz birde kaydettiğin notlara istersen şifre koyabiliyorsun genel olarak bu şekilde ikisinide dene tarafını seç

Night shift özeliğini nasıl açıyoruz ben bulamadımda tarif edersen sevinirim dostum.
  • Lanceloth L kullanıcısına yanıt
    Ayarlar--> ekran ve parlaklıktan açabilirsin ayrıca alttan hızlı menüyü yukarı çekince kısa yolu mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: gölge05

Ayarlar--> ekran ve parlaklıktan açabilirsin ayrıca alttan hızlı menüyü yukarı çekince kısa yolu mevcut

Çok teşekkür ederim.
  • Rica ederim

• Arkadaşlar şarj performansı nedir ? Ekran görüntüsü atabilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar 6 aylik iphone 6 cihazimda temperli cami cikarinca ekranin sol ustte screen clicking denilen ekranin oynama sorununu kesfettim, akasyadan randevu aldim degisim yaparlar mi ne demeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhancosar8

arkadaslar 6 aylik iphone 6 cihazimda temperli cami cikarinca ekranin sol ustte screen clicking denilen ekranin oynama sorununu kesfettim, akasyadan randevu aldim degisim yaparlar mi ne demeliyim?

Zaten bilinen bir sorun; sadece düşme çarpma yok ama ekranımda bastırınca ses gelme sorunu başladı diyin yeterli. Değişim olur mutlaka!
  • Hayir goremezsin, model neydi

• quote:

Orijinalden alıntı: YXZ

Arkadaşlar şarj performansı nedir ? Ekran görüntüsü atabilir misiniz

Yüzde 10 uda sen koy
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

• Ali.Cevik kullanıcısına yanıt
    Hocam bendede bu sorun mevcut.Telefon düşmedi hiç ama anlamadım.Ön kamerada hilal şeklinde kayma problemide mevcut.Bakalım neler olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onegogh

Hocam bendede bu sorun mevcut.Telefon düşmedi hiç ama anlamadım.Ön kamerada hilal şeklinde kayma problemide mevcut.Bakalım neler olacak :)

Değişim hayırlı olsun :) Bu sayede 100 lira farkla 6s+ a geçtim çok şükür ;)
  • Ali.Cevik kullanıcısına yanıt
    Hocam benim endişem şu;1 yıl olacak neredeyse cihaz alınalı,Şimdimi aklınıza geldi felan deyip ortada bırakırlar mı diye düşünüyorum.Ben yeni farkettim bu ekrana bastırınca gelen çıt çıt sesini.1 aydırda randevu alamıyordum kısmet diyelim. Hocam bu arada değişim kararı çıkınca üst modele geçebiliyormuyuz yoksa siz satıp mı geçtiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onegogh

Hocam benim endişem şu;1 yıl olacak neredeyse cihaz alınalı,Şimdimi aklınıza geldi felan deyip ortada bırakırlar mı diye düşünüyorum.Ben yeni farkettim bu ekrana bastırınca gelen çıt çıt sesini.1 aydırda randevu alamıyordum kısmet diyelim. Hocam bu arada değişim kararı çıkınca üst modele geçebiliyormuyuz yoksa siz satıp mı geçtiniz?

Öncelikle bu milletimize has ön yargı olayını aşalım artık :) Şimdi mi aklınıza geldi şeklinde bir yaklaşım ancak merdiven altı firmalarda yapılabilir. Apple kalitesine ulaşmış bir firmada size bu şekilde yaklaşmaya cür'et edecek kişiyi rahatlıkla şikayet edebilirsiniz. Ki kendisi ya o konumu hak etmemiş ya da ruh hali iyi değil demektir :)

Değişim kararı çıktıktan sonra üst model vermezler aynı ürün farklı renk talep edilebiliyor sadece... Ben satıp üzerine para ekleyerek aldım.

• 
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.