Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluepaw

androidden sonra ios'a hiç alışamadım ve şimdiden pişmanlık emarelerim var. sizce zamanla iyiki ios almış diyecek miyim yoksa pişmanlığa devam mı:)

Hocam bende 13 ağustostan beri kullanıyorum ilk 2 gün yadırgadım micro sd olmayışı apk yüklenememesi vb gibi ama alışmaya başladım özellikle ses ve kulaklık girişi kaliteli sistem androide göre daha kararlı ve pil süresi androide göre daha iyi ben xperia z den geçtim pişman değilim hocam sizde alışırsınız zamanla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar acilll yardımm

TURKCELDEN 4,5 AY ÖNCE IPHONE 6 PLUS UZAY GRİSİ ALDIM. SON ZAMNLARDA ASIRIDA ISINIYORDU. MERCEĞİN OLDUĞU KÖŞEDEN ARKAYA DOĞRU EĞİLME MEYDANA GELDİ. EN UFAK BİR ZORLAMA DÜŞÜRME FALAN OLMADI. YANİ HERKESİN SOYLEDİĞİ GİBİ ARKA CEBE FALAN KOYMA YOKK. 6 YILDIR APLE URUNLERİNİ KULLANIYORUM İLK DEFA SORUN YASIYORUM. SON DERECE ÖZEL KULLANIYODUM. ANCAK BU DURUM CANIMI SIKTI BEN BİRSEY YAPMADIM. TAMAMEN URETIM HATASI OLDUGUNU DUSUNUYORUM.RANDEVU ALMADAN AKASYA APPLE STORE GİTTİM. .AYAK USTU ORDAKİ GÖREVLİ BAKIP BANA ZOR KULLANDIĞIMI SÖYLEDİ Kİ BÖYLE BİŞEY YOK 1200 TL İLE DEĞİŞİM OLUR DEDİ. BEN KABUL ETMEDİM CIKTIM. RANDEVU ALDIM CUMARTESİ GORUSECEM BANA BİR AKIL VERİN ZOR DURUMDAYIM NEDEN UCRETSİZ DEĞİŞİM YOK GENELDE İNSANLARDAN DUYUYORUM ÜCRETSİZ DEĞİŞİM OLDU DİYE.APPLE MUSTERİLERİNE SAHİP CIKAR SANIYODUM AMA BENİM ŞİMDİ MAĞDURUM. @aliekin @mkeshnda @TechTR @winwin35 @Equris

• bluepaw kullanıcısına yanıt
    IOS'dan neler bekleyerek geçtiniz yazarsanız pişman olup olmayacağınızı yazabilirim :)

Bende Mart ayında geçtim IOS'a ilk kez, ilk bir iki gün garipsedim biraz ama
    Hiç pişmanlık yaşamadım
  • satenn S kullanıcısına yanıt
    Resim ekleyebilirseniz yardım etmek isteyenler açısından daha faydalı olacaktır.

CAPS'lere dikkat
  • Saki3d kullanıcısına yanıt
    ŞUAN TEK TELEFONUM VAR RESMİNİ CEKMEM SUAN PEK MUMKUN GORUNMUYOR. APPLE BOYLE UCRETSİZ DEĞİŞİM YAPIYORMU. YORUMLARINIZA VE YONLENDİRMENİZE İHTIYACIM VAR. BİRDE APPLE STOREMI GİDEYİM YOKSA APPLE ARTI SERVİSEMİ İSTANBULDA İKAMET EDİYORUM
  • satenn S kullanıcısına yanıt
    Benim servislerle ilgili bilgim yok maalesef, umarım forumdan birileri size yardımcı olabilir.
    Geçmiş olsun.
  • Hiçbir bilgim yok ama kulaklık sorunu gincellemeden değildir.

• arkadaşlar telefonu alıcam.
    distribütör garantili olması yeterlimi acaba?
  • Kardeşim kesinlikle atar yapma ordaki çalışanlara. Apple çalışanlarına sağlam haklar tanımış. Atar yaptığında kendilerini ezdirmiyorlar ve sana yardım etmek istemiyorlar.

Samimi şekilde derdini anlatıp kendini inandırman lazım. Biraz dil dökmen lazım. Bazı adiler telefonun değiştirmek için üç kağıt yaptı ve apple artık her gelene swap cihaz vermemeye başladı.
    Yani çalışanlarda kesinlikle bi önyargı söz konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkeshnda -- 17 Ağustos 2015; 15:34:58 >
  • TAMAM SAKİN BİR ŞEKİLDE HATAM OLMADIĞINI VE BU İŞLEMİN ISINMA YADA KASA ACIKLIĞI NEDNİYLE GİBİ SEBEPLERLE GERİYE DOĞRU ESNEDİĞİNİ İFADE EDECEM İNSALLAH YARDIMCI OLURLAR UCRET ODMEK İSTEMİYORUM
  • Arkadaşlar internetten iphone 6 için data kablosu aldım. Çakma olanlardan. Fakat ios ta yeni olduğum için iphone un orjinal kablo dışındaki diğer kablolara izin vermediğini bilmiyordum. Şimdi bu kabloyu telefonu bilgisayara bağlamak için kullanmanın bi yolu var mıdır...

• xxxxramsesxxxx X kullanıcısına yanıt
    Kablonun MFI sertifikası yoksa ve cihaz kabloya uyarı veriyorsa kabloyu kesip atıcaksanız,
    yan sanayi de olsa Apple sertifikalı uygun fiyatlı ürün alabilirsiniz.

aliexpress'deki en ucuz MFI kablolar yaklasık 5 dolar civarında, turkiyedeki 10-20 lira vivarında olan kablolar aliexpressde 1 dolara satılan kablolar onlardan almayın derim.

aliexpress'de NOHON, Remax, Nillkin, Rock marka ürünleri deneyebilirsiniz 5-20 dolar arası fiyat aralığında sertifikali kabloları var.
    satın almadan once ürünün yorumlarına bakın, kendi ürettikleri markaların da çakmaları mevcut sitede.

türkiyede hepsiburda da Apple'in kutusuz sarj kablosu 49 liraydı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖlüyenYörüler

Hocam kaç saat kullanım alıyorsunuz kesinlikle bir günü çıkarsın isterim whatsapp instagram aktif olarak kullanırım internette de dolanırım. Plus çok ideal de boyutuna alışılıyor mudur ?

6 plus. En iyi sonuclarimdan biri
    Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

• Yıllardır iphone kullanıyorum. Çok memnunum

• iPhone U Alıp 4 yıl kullanacaksın

• Bir 6 plus'ta benden
    Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: satenn

TAMAM SAKİN BİR ŞEKİLDE HATAM OLMADIĞINI VE BU İŞLEMİN ISINMA YADA KASA ACIKLIĞI NEDNİYLE GİBİ SEBEPLERLE GERİYE DOĞRU ESNEDİĞİNİ İFADE EDECEM İNSALLAH YARDIMCI OLURLAR UCRET ODMEK İSTEMİYORUM

Öyle şeyler söyleme. Gerçekleri söyle. Bu sorunu ben de yaşamıştım. 6'lar gerçekten sorunlu. İlk gidişimde ücret söyledi bana da. İkinci gidişimde farklı bir Genius ile görüştüm. Bana inandı. Burda mesele vicdanlı bir Genius'a denk gelmek. Yoksa işin zor. Orda halledemezsen servise gönder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burgazz B kullanıcısına yanıt
    daha neler diyorum ben maksimum 7 saat gördüm iPhone 6 da
  • cumaretsi olan randevum için dun akasya apple store gittim belki öncelik tanuınır diye ama kabul etmediler. cumartesi randevu saatinde gidecem. bakalım ne olacak. birde telefona iyice bakınca sağ tarafında ölü piksel olduğunu farkettim. acaba önceden vardı benmi fark etmedim yoksa bu kasanın eğilip acılması ölü piksele neden oluyormu ? fikri olan varmı arkadaslar.
    birde değişim olursa sıfır cihazmı veiryolar. Swaap denen seyden bahsediyolar tam fikrim yok sadece uzgunum yasadıklarımdan
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    sen nasıl birşey acaba fikrim olsun diye anlatabilirmisin?

birde cumaretsi olan randevum için dun akasya apple store gittim belki öncelik tanuınır diye ama kabul etmediler. cumartesi randevu saatinde gidecem. bakalım ne olacak. birde telefona iyice bakınca sağ tarafında ölü piksel olduğunu farkettim. acaba önceden vardı benmi fark etmedim yoksa bu kasanın eğilip acılması ölü piksele neden oluyormu ? fikri olan varmı arkadaslar.
    birde değişim olursa sıfır cihazmı veiryolar. Swaap denen seyden bahsediyolar tam fikrim yok sadece uzgunum yasadıklarımdan.. benım cihaz turkcelden alınma ve 4,5 ay oldu alalı.
  • 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.