Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (798. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün son gelen güncellemeyi yükledim. iphone 6 plus kullanıcısıyım. Kulaklıktan ses o kadar az geliyor ki neredeyse hiç duyulmuyor. Sıfır kulaklık taktım ondada aynı şekilde acayip kısık. Acaba bu son sürümden dolayı mı ses gitti yoksa girişte mi sorun olmuştur? Kulaklığı pc ye takıyorum ses yüksek geliyor. Fakat tele takınca kısık. Ne yapmam gerekir?
  • ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsü atayım buyrun,bi bakın.. Ben normal 6 kullanıyorum note4 ten geçtim hem 6 hemde Sony m4 Aqua var elimde..

Saygılarımla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pro-black kullanıcısına yanıt
    Size güveniyorum.. Sizin kullandığınız renk ne olarak geçiyor spigen sitesinde?

Saygılarımla..

• 8.3'e dönüş var mı eski müzik uygulamasını özledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb_caner

Arkadaşlar bugün son gelen güncellemeyi yükledim. iphone 6 plus kullanıcısıyım. Kulaklıktan ses o kadar az geliyor ki neredeyse hiç duyulmuyor. Sıfır kulaklık taktım ondada aynı şekilde acayip kısık. Acaba bu son sürümden dolayı mı ses gitti yoksa girişte mi sorun olmuştur? Kulaklığı pc ye takıyorum ses yüksek geliyor. Fakat tele takınca kısık. Ne yapmam gerekir?

Hocam son güncellemeyi bende yükledim.ıphone 6 plus 16gb kullanıyorum ses de benim sıkıntı yok yanlız iphone kulaklığını hiç açmadım senheiser cx300 kullanıyorum.

• Bende 6plus kullanıyorum.Son güncellemeyi yaptım ama bende hiçbir fark olmadı.akşam da kulaklıkla müzik dinledim ondada fark yoktu.Kulaklık girişinde bir sıkıntı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: c.arda

Size güveniyorum.. Sizin kullandığınız renk ne olarak geçiyor spigen sitesinde?

Saygılarımla..

Metal Slate diye geçiyor hocam

• Acaba siyah mi daha yaygin beyaz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: halil4242

Bende 6plus kullanıyorum.Son güncellemeyi yaptım ama bende hiçbir fark olmadı.akşam da kulaklıkla müzik dinledim ondada fark yoktu.Kulaklık girişinde bir sıkıntı olabilir.

Peki eski sürüme Dönme imkanım var mı? Benim telefonu Amerika'dan aldım. Garanti oluyor mu bunlarda? bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlanta34 -- 16 Ağustos 2015; 12:52:53 >
  • Saki3d kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkürler. En yakın zamanda inceliycrm 👍🏼 geri dönüş yaparım

Önerin için çok sağol dostum 👍🏻 hoş duruyor yakın zamanda incelerim

• kulaklıktan memnunmusunuz bende almayı düşünüyorum da

• Arkadaşlar bu son Güncelleme den sonra sanki şarj daha hızlı bitmeye başladı gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

kulaklıktan memnunmusunuz bende almayı düşünüyorum da

Xperia z varken kullanıyodum çok tatmin etmiyordu normal bir kulaklık gibiydi fakat iphone 6 plus a geçince çok büyük fark gördüm mükemmel bir uyum var cx300 2 ile. Tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: curaly

Arkadaşlar ben ios beta test programına katılmıştım.En son ios 9 public beta 3 güncellemesi gelmişti.Yüklemedim onu şimdi ios 8.4.1 yayınlanmış ama telefon o güncellemeyi görmüyor.Profiller kısmından beta tester profilini sildiğim halde ne yaptıysam o güncellemeyi alamıyorum var mıdır bunun çözümü ?

UP

Teşekkür ediyorum..

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

quote:

Orijinalden alıntı: omromr64

Beyler bugün 1 ay oldu iphone 6 16gb imi alalı. Şu anlık sıkıntı yok aşırı derecede memnunum. Beklenenin üzerinde bi cihaza kavuştum. Tek sıkıntı dandik bir kılıf kullandım. İçine toz kaçıp hareket ettikçe baya çizilme oldu telefonun kenarını. Acayip canımı sıkıyor. Dün yeni kılıf aldım bakalım tekrar yaşicak mıyım. Bunun dılında ekran gıcırdaması bendede var. Ama şimdilik bişey yapmayı düşünmüyorum👍🏻

http://www.spigen.com.tr/Spigen-Apple-iPhone-6-Kilif-Ultra-Hybrid,PR-562.html

Şu kılıfı öneririm hocam bende alalı 1 hafta oldu alalı. Bunu aldim cok memnun kaldim

merhaba
    bunun arka kısmı şeffafmı acaba

• selam arkadaşlar bana yardımcı olabilir misiniz.

ben şuanda samsung ace telefonunu kullanıyorum. whatsaptan başka uygulamam yok.
    iphone 6 alıcam. kolay şekilde alışır mıyım? kullanılması okadar zor değildir herhalde:)

hafta sonu baktım biraz. ön kamerasında baya ayrıntıya yer veriliyordu. yani yüzünde ne var ne yok gösteriyordu. bunun herhangi bir düzeltma ayarı falan varmı ?

kılıf olarak ne tavsiye edersiniz
    kırılmaz cam anlamalımıyım
    hem kırılmaz cam hemde çizilmesin diye üstüne şeffaf kapmı alıcam?

bana yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _asmunikal_

quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

quote:

Orijinalden alıntı: omromr64

Beyler bugün 1 ay oldu iphone 6 16gb imi alalı. Şu anlık sıkıntı yok aşırı derecede memnunum. Beklenenin üzerinde bi cihaza kavuştum. Tek sıkıntı dandik bir kılıf kullandım. İçine toz kaçıp hareket ettikçe baya çizilme oldu telefonun kenarını. Acayip canımı sıkıyor. Dün yeni kılıf aldım bakalım tekrar yaşicak mıyım. Bunun dılında ekran gıcırdaması bendede var. Ama şimdilik bişey yapmayı düşünmüyorum👍🏻

http://www.spigen.com.tr/Spigen-Apple-iPhone-6-Kilif-Ultra-Hybrid,PR-562.html

Şu kılıfı öneririm hocam bende alalı 1 hafta oldu alalı. Bunu aldim cok memnun kaldim

merhaba
    bunun arka kısmı şeffafmı acaba

Hocam arkası saydam polikarbon malzeme ile kaplı.

Cizilmesin diye kapatiyor arkasini

• androidden sonra ios'a hiç alışamadım ve şimdiden pişmanlık emarelerim var. sizce zamanla iyiki ios almış diyecek miyim yoksa pişmanlığa devam mı:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluepaw -- 17 Ağustos 2015; 10:23:44 >
  • 
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.