Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (794. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Saki3d

Hayırlı olsun,
    %20'nin altına inmeden şarj etmeniz pil için sağlıklı,
    Ayda bir kere %20 altına indiğinizde full şarj yapmak pil ömrünü uzatıyor diye okudum.
    şarj ederken telefonu kullanmamanız pil ömrünü olumlu etkiliyormuş.

Yanlis bilgi. Bataryayi tamamen bitirmedigin surece istediginiz kadar istediginiz zaman sarj edin bir etkisi olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir için Apple teknik servisini önerirsiniz?
    Değişim mi yapıyorlar onarım mı
    Ekranın sol üstünden bastırınca ses geliyor ve hoparlörde bazen cızırtı oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • unusual_pscho kullanıcısına yanıt
    Telefonda kişilere girdiğinizde kimleri görüyorsanız onlar telefonda kalır.
  • Arkadaşlar bilgisayarın USB'si üzerinde şarj yaparken iphone 6 ne kadar sürede şarj oluyor? Ben mesela bugün %18 iken taktım 3 saatte falan full oldu. Normal midir?
  • Arkadaşlar merhaba... İphone 6 64 gb ile bende aramıza katıldım. İos ta daha 2. günüm. O yüzden zaman zaman sorularıma sizi rahatsız edecem. Daha alışamadım android den sonra. İlk sorum swiftkey klavye yükledim. Ama otomatik tamamlamayı ve düzeltmeye ayarlardan kapatmama rağmen kapanmıyor. İkinci sorumda rehber de kişiler için ayrı gruplar oluşturabiliyormuyuz. Gruplara tıkladığımda sadece İ cloud ve Outlook çıkıyor. Grup ekleme çıkmıyor. Şimdiden teşekkürler...

• kilecerme kullanıcısına yanıt
    normal arkadaşım benimde o civarlarda oluyor bi sıkıntı yok

• 8.4 şarjları nasıl gidiyor arkadaşlar.. Ben hiç memnun değilim 9 saat bekleme süresi aldım 5 saat kullanım.
    8.3 e geri dönüş var mı hala

edit: Arkadaşlar iCloud'la sorunlarım var, anlamıyorum bi türlü.

Ayarlardan iCloud'a devam ettiğimde e-mail adresim görünüyor,
    Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

*iCloud'a girdiğimde böyle bir hata alıyorum,

*iPhone'i bul'a girip kapat dediğimde Apple Kimliğimin şifresini istiyor ve giriyorum, daha sonra..

*iCloud'a geri dönüp çıkış yap dediğimde bu hatayı alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YXZ -- 12 Ağustos 2015; 2:19:37 >
  • xxxxramsesxxxx X kullanıcısına yanıt
    Swiftkey uygulamasini acip,
    keyboard settings, advanced settings, Auto Correct i kapatin.

Ben bu şekilde sorunsuz kullanıyorum

• Ark bi yardımcı olursanız.Şarj cihazı tel taktığımda şarj sesi bi gidip bi geliyo.Öteki ise hiç şarj etmiyor.3 ayrı cihazda da durum bu.
    Şarj cihazı garantiye girermi.
  • Arkadaşlar Iphone6 cihaz almayı düşünüyorumda daha önce hiç Iphone telefon kullanmadım sizlere sormak istediğim telefonu ilk alınca neler yapmalıyım telefonda problem veya ölü pixsel varmı yokmu bunları görmem için neler yapmalıyım paylaşırsanız sevinirim.
  • Aksesuarlar da "Kullanıcı kaynaklı" değil ise garantiye kapsamında diye biliyorum.
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Bende iPhone 'a yeni geçtim (Mart ayında)
    Vodafone bayisinden aldım, şansıma mı yoksa her keze mi öyle davranıyorlar bilmiyorum,
    Telefonun kamerasından, ölü pixeline, mikrofon - kulaklık sesinden, kasada / ekranda problem var mı diye birlikte kontrol ettik.
    Aldığımdan beri sıkıntım yok çok şükür.

Kasa açıklığına dikkat edin bir kaç kişide kasa açıklığı vardı forumda (daha eski sayfaları gezin derim örnekler için.)
    telefonun home tuşunun yan tarafalarına basınca çıt çıt sesi geliyormu onu kontrol edin,
    Kamerayı açıp elinizle kamerayı kapatıp ekrana bakın nokta şeklinde ölü pixel var mi, imkanınız varsa kırmızı, yeşil,mavi düz renkli resimler çekip ekranı inceleyebilirsiniz.
    sim kartınızı almadan taktırırlarsa takıp birini arayıp konuşun microfon / ses sorunu var mı diye.
    fiziksel bir kusuru varmı onu da gözle / elle kontrol edin.

Aklıma gelen bunlar şimdilik.
  • arkadaslar benım usb kablosunda sorun var kablonun ucundaki parçada sorun var sarjda olmuyor pc de calışmıyor..yedekle idar ediyorum orjınalı zorlu centerda değiştirebilirmiyim..değiştirmek için randevumu gerekli..
  • Max 3000 TL bütçe var iphone 6 Plus alınabilir... Mi.. Önümüzdeki ay yeni iphone lar yolda birde bu iphone 6 Plus en ucuz nerden alınabilir.

• 2400-2500 e kadar iphone 6 arıyorum bende. Taksitli bi şekilde ? bilen var mı ? telefonculardan almak ne kadar sağlıklıdır ?
  • İp 6 plus ile 10 saat 5 dakika kullanım aldım. Nasıl sizce? Plus a yeni geçtim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirkumsali S kullanıcısına yanıt
    zaman olarak iyi ancak bunun asıl göstergesi interneti ne sıklıkla kullansın parlaklık ayarın nasıldı 3g acıkmıydı wifi? fotograf cektın mı vıdeo gonderdın mı dıye uzar uzar bu tamamen senın kullanıs seklıne baglı sen dıyeceksın benım acımdan gayet basarılı dıye bılmem anlatabıldım mı.
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    3g yerine wifi açık sürekli. Video hariç her şey var. Şuan yine 5 saat 30dakika oldu ve yüzde 50 şarjım var. Ama oyun sürem az. Bir de oyun deneyim biraz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi günler. Safari 2 günde 250 mb internetimi yedi arkadaşlar bu normal mi acaba? Yeni iphone kullanıcısıyım şimdiden teşekkür ederim..

• sirkumsali S kullanıcısına yanıt
    iPhone 6 da en fazla 7,5 saat gördüm sizin kullanım gayet iyi 2,5 saat az değil
  • 
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.