Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bizdeuygun.com havale ile 2459 TL fiyatı var. 16GB olan modelden bahsediyorum.
  • arkadaşlar selamlar. orta tuşta problem yaşayan var mı 6 plus'ta? durdur yere boşluk oluştu tuşta düşmedi şaşmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spookytr

arkadaşlar selamlar. orta tuşta problem yaşayan var mı 6 plus'ta? durdur yere boşluk oluştu tuşta düşmedi şaşmadı.

Aynısı bugun başıma geldi az dokundumda tık tık etti boşluk yüzünden sonra sildim üzerini tam bastırdım daha gelmedi acsba bu bir problemmi bilemedim ben başka karşılaşan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boşuk oluştudan kastınız nedir tuşun kenarında açılmamı oldu

• arkadaşlar telefonun parmak izi okuyucusuna bir şey oldu sürekli yeniden dene diyor 3-4 kez deniyorum öyle ancak açıyor kilidi

• Ter ya da kirden kaynaklanıyor hocam. Mikrofiber bezle tuşu güzelce temizlerseniz bir de elinizi yıkarsanız sorunun çözüleceğini düşünüyorum.
  • sıcaklardan zaten telefonun camından nefret ettim yapış yapış oluyor
  • tuşa çok ufak bastırınca çıt çıt içeri giriyor. temizledim falan ama gelişme yok.

sıcaklardan acaba yapışkanda mı sorun oldu?
  • bilemiyorum şu anda aynısını yaptım bende öyle bir şey olmadı
  • arkadaşlar öncelikle merhaba yeni bir iphone 6 kullanıcısı olarak cozemedıgım bır durum var sızle paylasmak ıstedim.
    abım ve kız arkadasımın telefonunu rehberıme ısımlerıyle kaydetmeme ragmen aradıklarında yada mesaj attıklarında isimleri değilde gmail adresleri gözüküyor .bununda cozumunu bıraz arastırmam sonucu bulamadım emınımkı aynı durumla karsılasanlar olmustur aranızda yardımcı olabılırsenız sevınırım ıyıaksamlar
  • Merhaba, rhino shield bumper kullanan var mı?
    Bu ürünü almayı düşünüyorum.
  • Arkadaşın iphone 6 sında elimi hafif titretsem, ekrana geri al çıkıyor, yazı yazamıyorum diyor. Hani yazdığını silmek için kısayol olarak sallayınca ekrana cıkıyor ya, o işte. Sensörde vs sorun olabilir mi acaba. Yoksa bi restore etsek düzelir mi sizce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • caseymert kullanıcısına yanıt
    Aramalarda değilde,Mesaj olayında benzer birşey başıma gelmişti. Ayarlardan imessage yi kapatınca düzelmişti.bi ihtimal yardımı olabilir belki dedim..😀

• quote:

Orijinalden alıntı: 01cml0101

Aramalarda değilde,Mesaj olayında benzer birşey başıma gelmişti. Ayarlardan imessage yi kapatınca düzelmişti.bi ihtimal yardımı olabilir belki dedim..😀

Hocam denedim ancak olmadı.öneri için teşekkürler

• Arkadaşlar Galaxy S4'den iPhone 6'ya geçtim ama ekrana bakarken bazen pikseller gözüküyor gibi oluyor. Psikolojik midir yoksa gerçekten öyle mi bilemedim. Özellikle de ekranı kilidini açarken tuş takımın orada rakamların altındaki harfler piksel sanki.
  • İphone 6 a kılıf alıcam ama kararsız kaldım kullananlar yorum yapabilir mi? Kılıftaki önceligim koruması.

Otterbox Commuter Kılıf : 22 Dolar
    UAG Kılıf: 99 TL
    LifeProof Kılıf: 62 Dolar

Yada bu 3 kılıftan hiçbirini almayıp daha ucuz ve daha ince olan

İncipio NGP Kılıfımı alsam? Koruması nasıldır?

Ayrıca ekran koruyucu olarak önericeğiniz markalar var mı?
  • fenercag kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/user/ASDIncYYC

MobileReviewsEh incelemerini izlemenizi öneririm.
  • iphone 6 64gb ların 2. elleri kaçtan gidiyor arkadaşlar. 6s çıkınca ona geçmek istiyorum.
  • iOS 9 ne zaman gelecek bilgisi olan varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fenercag

İphone 6 a kılıf alıcam ama kararsız kaldım kullananlar yorum yapabilir mi? Kılıftaki önceligim koruması.

Otterbox Commuter Kılıf : 22 Dolar
    UAG Kılıf: 99 TL
    LifeProof Kılıf: 62 Dolar

Yada bu 3 kılıftan hiçbirini almayıp daha ucuz ve daha ince olan

İncipio NGP Kılıfımı alsam? Koruması nasıldır?

Ayrıca ekran koruyucu olarak önericeğiniz markalar var mı?

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=106704079&p=1

Şurda sohbetini yapmıştık.

• 
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.