Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11631164116511661167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    appstoreden destek uygulamasını indirin, şarj konusunu seçip sohbet ederseniz ordan yardımcı olacaklar.
  • Tesekkurler kardesim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _recoo

bende de 10 yüklü, bayarya ömrünü ciddi düşürüyor diye update etmedim. karşılaştırmaları izleyin isterseniz malum siteden.

Alıntıları Göster
    Şimdi güncellemezseniz seneye mecburi güncelleyeceksiniz. Şuan bir çok uygulama en son ios 10’a destek veriyor. Seneye hiç biri desteklemeyecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    bunun senesi mi var hocam zaten destek kesildi. ben olsam durabildiğim kadar durup sonra geçerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Şimdi güncellemezseniz seneye mecburi güncelleyeceksiniz. Şuan bir çok uygulama en son ios 10’a destek veriyor. Seneye hiç biri desteklemeyecek.

Alıntıları Göster
    Ben yine de şansımı zorlamaktan yanayım, banka uygulamaları yetiyor şimdilik sosyal medya pek kullanmıyorum zaten.
  • kill_them_all kullanıcısına yanıt
    Hocam Sorun benim 6 plusta da ortaya cikti, cozum bulabildin mi?

• Arkadaşlar telefonum kendi kendine sesli moddan sessiz moda geçiyor. İçinden çıkılmaz bir hâl aldı. Servis de bu problemin çözülemeyeceğini söylüyor. Telefonu böyle mi kullanacağız? Yapacak bir şey yok mu? Yeni 6 plusı 2499’a verelim dediler de yazılım desteği bitmiş bir telefona para vermek istemedim açıkçası... Ne yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanıMüdavim -- 23 Aralık 2019; 13:25:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • donanıMüdavim kullanıcısına yanıt
    temizlemeyi denediniz mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

temizlemeyi denediniz mi
    Denemedim, nasıl yapabilirim?

• İkinci eli 1000tl civarı ediyorken ben olsam zaman kaybetmeden satardım. Satıp android e geçtim şahsen. En azından elimde pili uzun giden, daha hızlı, kamerası ve ekran renk canlılığı keskinliği çok daha yüksek, erişebilirlik olarak daha esnek, donanım olarak daha zengin bir cihaz oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FelixCrail -- 23 Aralık 2019; 16:4:55 >
  • donanıMüdavim kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=rvAtQcFltFE
  • quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

https://www.youtube.com/watch?v=rvAtQcFltFE
    Teşekkürler, çok uğraştım ama işe yaramadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: FelixCrail

İkinci eli 1000tl civarı ediyorken ben olsam zaman kaybetmeden satardım. Satıp android e geçtim şahsen. En azından elimde pili uzun giden, daha hızlı, kamerası ve ekran renk canlılığı keskinliği çok daha yüksek, erişebilirlik olarak daha esnek, donanım olarak daha zengin bir cihaz oldu.
    1000₺’e bu dediklerinize sahip hangi android cihaz var? Ciddi soruyorum belki geçebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: nondas

Hocam Sorun benim 6 plusta da ortaya cikti, cozum bulabildin mi?
    bu telefonların o zamanki cıkan bazı serilerinde kamera arızalıymıs. kamerayı değiştirmek gerekiyor.
  • kill_them_all kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    1350-1500tl bütçe ile samsung, huawei veya xiaomi de mantıklı modeller bulabilirsiniz. Mesela 1400e amoled ekranlı samsung a20 olabilir. İphone ekranı kadar kaliteli olsun derseniz lcd ekranlı xiaomi note 8 mantıklı seçimler.Ben 2900e samsung a70 aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FelixCrail -- 24 Aralık 2019; 17:52:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FelixCrail

1350-1500tl bütçe ile samsung, huawei veya xiaomi de mantıklı modeller bulabilirsiniz. Mesela 1400e amoled ekranlı samsung a20 olabilir. İphone ekranı kadar kaliteli olsun derseniz lcd ekranlı xiaomi note 8 mantıklı seçimler.Ben 2900e samsung a70 aldım
    Ekranı amoled olmasının çok bir amacı yok benim için. Kasmadan donmadan saçma salak hataları olmadan kullanabileceğim bir telefon lazım.

• Nette bu fiyattaki cihazları araştırıp yorumları okuyun derim. Hoş her yorum doğru olmayabiliyorda. Mesela benim a70 için parmak izi okumada sorun yaşıyorum diyenler varken ben hiç yaşamadım.

Kendime bu telefonu 2900e alırken 4300e 2.el iphone 8 plus'ı da eşime aldım. Bende neden yüz tanıma yok, neden o yok bu yok dedi 😊 iphone artık gereksiz pahalı bir marka oldu.

Mediamarkt'ta iphone 11 pro ile huawei mate 30 pro yan yana idi. iphone ekran renk kalitesi hala geriden geliyor. Huawei deki 50x zoom zaten ayrı bir boyut.3000tl daha ucuz olan huawei iphone göre daha özellikli. Bence artık insanlar markadan çok verdiği paranın karşılığını alabileceği cihazları almalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FelixCrail -- 24 Aralık 2019; 23:1:48 >
  • Ksusursuz temizlikte iPhone 6 16 GB, pil performansı %90, kulaklık hariç tam kutulu bir cihazım var, bu cihazı arkadaşım istiyor. Sizce fiyat olarak ederi nedir bu durumdaki cihazların? Yakın zamanda benzer cihaz satan oldu mu acaba?

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    1000 tl olabilir

• 
Sayfa: önceki 11631164116511661167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.