Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11481149115011511152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eşimin kullandığı telefonu satmayı planlıyoruz, ilgilenen arkadaşlar için linki aşağıda paylaşıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-ios-10.3.3-iphone-6-16gb-gumus-640269560/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9E021187E

Telefonun ahizesinde sıkıntı yaşayan var mı? Ekran değiştikten sonra çok az ses gelmeye başladı yeni telefon alıp bunun elini yüzünü düzeltip anneme vermek istiyorum ama biraz sıkıntılı.
    1)Ahizesini değiştirmem lazım(kesin)
    2)Pilini değiştirmem lazım(çok aciliyeti yok)
    Kasada vuruklar var ve ses açma kapama tuşu bu yüzden kendi kendine çalışıyor.
    3)Kasa da değişecek(bunun da aciliyeti yok ama gerekli)
    Sizce kendin başıma hepsini halledebilir miyim, ayrı ayrı veya hepsi birlikte ne kadar tutar ve en son telefoncuda ne kadar tutar? Teşekkürler..
    Ahizenin orayı bir diş fırçası ile temizleyip sonra da elektirikli süpürge ile çektir. Daha önce yaşamıştık eşimin telefonunda garanti varken garantiden telefon değişimi yapılmıştı. Şimdi sesi yine az çıkıyordu dediğim şekilde yaptım ve ses fena değil şu an.

• arkadaşlar batarya sipariş verdim, kendim takarım dedim taktımda ahize sesi gelmiyor konuşmada, sonra dur bi daha bakayım dedim dokunmatiği gitti :D baya şanssızım sanırım napmak lazım ekran mı gitti
  • housedaki topal doktor kullanıcısına yanıt
    Soketleri düzgün takamamışsındır hocam ekrandan giden 4 5 tane var😂 bi bak derim

• Mobile legend oynayıp cihazı çok ısınan kasan varmı? İ6

• iPhone 6 cihazımın darbe sonucu kasası hafif yamuldu. Garantisi daha devam ediyor. Garantiye göndersem para ile ücretli değişim olur mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oksiladoo O kullanıcısına yanıt
    Benim telefonun dokunmatiğinde sıkıntı vardı. Daha önce ekranı değiştirmişlerdi internetten araştırdım bu dokunmatik algılamama hatası işlemci kaynaklıymış o yüzden telefon komple değişti. Ekranda, mikrofonda falan sıkıntı olunca o parçaları değiştiriyolar ama işlemci ve ana kart arızalıysa ve garanti de varsa komple telefon değişiyor.

• Cihazda kullanımda sıkıntı yok şu an ama çok milimetrik bi yamukluk var garanti kapsamında değişim olmaz herhalde değil mi? Apple ın sitesinde 1899 lira karşılığında 0 ı ile değiştirdiklerini gördüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ejderya2k E kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen kullanıcı hatası derler ama garanti varsa bir şansınızı deneyin 6 serisinde bu yamulmalar kronikti çünkü

• İphone 6 cihazım suya düştü kapattım 3 gün pirinçte beklettim ama açılmadı bir daha, sanırım anakart yandı.

Garantisi bitti ki bitmese de geçersizdir sanırım, telefoncuya verdim. Telefoncu tanıdık olduğu için fiyat konusunu konuşmadık iş bitince halledeceğiz.

Daha önce başına bu iş gelen var mı? Telefon bir daha randıman tutmaz pertten toplanan araba gibi olur diyor millet ama doğru mudur yoksa yapıldıktan sonra sıkıntı çıkarmaz mı?

Ayrıca bir arkadaşım da yaptırdıktan sonra 1.000 liraya ona satmam konusunda ısrarcı. Telefon 16gb tr alınma, ezik çizik yok ama malum suya düşme durumu var. Sizce 1.000 liraya satıp başka bir telefon almalı mıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

İphone 6 cihazım suya düştü kapattım 3 gün pirinçte beklettim ama açılmadı bir daha, sanırım anakart yandı.

Garantisi bitti ki bitmese de geçersizdir sanırım, telefoncuya verdim. Telefoncu tanıdık olduğu için fiyat konusunu konuşmadık iş bitince halledeceğiz.

Daha önce başına bu iş gelen var mı? Telefon bir daha randıman tutmaz pertten toplanan araba gibi olur diyor millet ama doğru mudur yoksa yapıldıktan sonra sıkıntı çıkarmaz mı?

Ayrıca bir arkadaşım da yaptırdıktan sonra 1.000 liraya ona satmam konusunda ısrarcı. Telefon 16gb tr alınma, ezik çizik yok ama malum suya düşme durumu var. Sizce 1.000 liraya satıp başka bir telefon almalı mıyım ?
    Anakart yandıysa zaten başka bir anakart takar ve sorunsuz kullanırsınız randıman falan hikaye. 1.000₺ satarsınız da yerine ne alırsınız o paraya?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    Hocam şarj soketi, hoparlör, kulaklık soketi vs sıkıntı çıkarır muhakkak diyorlar ama bilmiyorum bana da mantıklı geldi. Daha önce başınıza geldi mi veya yakınınızda gördünüz mü?

Başka bir arkadaşımda iphone7 var 2.000 lira istiyor yerine satarsam onu alırım.

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımın başına geldi tüm parçaları değiştirttik jack girişi hariç sorun çıkmadı. Bende suya düşürdüm ama pirinçle kurtarmıştım zamanında.

• Arkadaşlar iphone 6 cihazım çok nadir de olsa arada birşeyler oluyor biz hızlanıyor dillere destan 6s gibi çalışıyor 1 dakika boyunca mesela anında ayarlara giriyor facebook vb uygulamaları açıyor animasyonlar hızlanıyor ama 1 dakika sonra eski haline geri dönüyor...acaba arka planda cihazı ağırlaştıran bir uygulama mı var bu uygulamayı tespit etmemiz mümkünmüdür ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

Arkadaşlar iphone 6 cihazım çok nadir de olsa arada birşeyler oluyor biz hızlanıyor dillere destan 6s gibi çalışıyor 1 dakika boyunca mesela anında ayarlara giriyor facebook vb uygulamaları açıyor animasyonlar hızlanıyor ama 1 dakika sonra eski haline geri dönüyor...acaba arka planda cihazı ağırlaştıran bir uygulama mı var bu uygulamayı tespit etmemiz mümkünmüdür ?
    O bende de oluyor psikolojik sanırsam. Spotify arkada açıkken inanılmaz mesela bir yavaşlama söz konusu oluyor.

• Uzun kavga dövüs ve gümrük sorunlarından sonra 2 adet iphone 6 (2200 mAh) nohon batarya geldi. Allah bizim gümrükle kimseyi uğraştırmasın. diğerini de satiliga koydum letgoya

• cihaz 9 ocakta ofis iletişim'e gönderildi.Bugün itibarıyla 15 gün olmuş oluyor hala ses seda yok.Daha dün aradığımda apple onarım merkezine yollanmış cihaz... peki 13 gün boyunca bu cihaz ofis iletişimde yattı mı? ayrıca 14 günden sonra bana cihaz temin edilmesi lazım ama her çalışanında farklı bir fikir var kem küm edip duruyorlar.Yasal süreç 20 günmüş hede hödö.Ayrıca ilk aldığım zamanda bunlara yollamıştım cihazı arıza vardı.Sorunlu cihazda kusur bulamamışlar format atıp geri yolladılar.(Buda 9 gün sürdü!! Format atıp yollamaları 9 gün şaka değil.) İstanbulda yaşayan arkadaşlar ofis iletişimden mümkünse uzak dursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: medizinischen Labor

cihaz 9 ocakta ofis iletişim'e gönderildi.Bugün itibarıyla 15 gün olmuş oluyor hala ses seda yok.Daha dün aradığımda apple onarım merkezine yollanmış cihaz... peki 13 gün boyunca bu cihaz ofis iletişimde yattı mı? ayrıca 14 günden sonra bana cihaz temin edilmesi lazım ama her çalışanında farklı bir fikir var kem küm edip duruyorlar.Yasal süreç 20 günmüş hede hödö.Ayrıca ilk aldığım zamanda bunlara yollamıştım cihazı arıza vardı.Sorunlu cihazda kusur bulamamışlar format atıp geri yolladılar.(Buda 9 gün sürdü!! Format atıp yollamaları 9 gün şaka değil.) İstanbulda yaşayan arkadaşlar ofis iletişimden mümkünse uzak dursun.
    apple ile görüşüp onarım kimliği alın internetten kontrol edin isterseniz merkez serviste o kadar uzun kalıyor ise mutlaka bir sebebi vardır ya da servise ulaşmamıştır normalde 2-3 güne sonuç çıkıyor merkez serviste

• Bu en son güncellemede bayağı bi su gibi gidiyor şarjım ya bir de bataryam yeni %100 yani 8.4.1 güncellemesini istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Hocam bana iyi geldi açıkcası.

Merhaba bu ekran süresini sizmi aliyorsunuz banada söyleyin lütfen 4 saati görmüyor benim ekran bir de bataryam yeni olduğu halde
  • 
Sayfa: önceki 11481149115011511152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.