Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merak edip araştırmaya çalışanlar olabilir diye not düşüyorum, dün itibariyle sıfır iPhone 6 aldım. Çok memnunum, tahmin ettiğimden daha hızlı çalışıyor. 11.2 yüklü geldi. Başka alternatifi olmayıp da almayı düşünenler bence alabilir.
  • Red-Label R kullanıcısına yanıt
    10.3.3'den beri yan sanayi ekran kullanıyorum hiç bir sürümde sorun olmadı. Şuanda da 11.4 B1 kurulu.
  • burakcuhadaroglu kullanıcısına yanıt
    İphone 8lerde oluyomuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • delgren D kullanıcısına yanıt
    Sağlıkla, keyifle kullan... Ben olsam 6 Plus kullanırdım ekranı daha büyük diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguz Ozcan -- 13 Nisan 2018; 22:54:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba şu an sırasıyla iphone 6-6 plus-6s-6s plus ın 64 gb ikinci el piyasasında temiz olanına verilecek fiyatlar sırasıyla nedir ? Piyasayı iyi bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celciusavogadro

Arkadaşlar merhaba şu an sırasıyla iphone 6-6 plus-6s-6s plus ın 64 gb ikinci el piyasasında temiz olanına verilecek fiyatlar sırasıyla nedir ? Piyasayı iyi bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum
    1400-1700-1900-2200 +/-100TL
  • albatros86 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam @albatros86

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatros86

1400-1700-1900-2200 +/-100TL

Alıntıları Göster
    iPhone 6'ya 1400 çok. Bursa'da 10 aylık ama garantisi 1 ay kalan telefonu 1050 liraya aldım. Ufak tefek nokta çizikleri var. 1200 verilirse tertemiz telefon alınır.

• Arkadaşlar merhaba.

Telefonumda Youtube yorumlarında dolaşırken inanılmaz bir şekilde kasıyor. Öyle ki bazen hareket bile etmiyor ya da çok çok sonradan hareket ediyor. Sizlerde de böyle bir sorun var mı? Varsa nasıl çözebiliriz?

Telefon : iPhone 6 16 GB 10.3 yüklü.

• Sirrüs kullanıcısına yanıt
    Eğer cihazın bataryasında deformasyon gerçekleştiyse cihaz kendini korumaya almıştır. Bu da ancak ios 11’de kapatılabiliyor. Fakat Youtube uygulamasında iPhone 8’de dahi bu kasılmalar oluyor. Kimileri Google’ın bilerek yaptığını söylüyor. Eğer bu durum sadece Youtube’da gerçekleşiyorsa uygulama kaynaklı bir durum.

• Hafızayı da fazla doldurmamak lazım

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Bu kadar ciddi bir kasma sadece YouTube uygulamasında yorumlara bakarken oluyor. Bir donmada Instagram uygulamasındaki "superzoom" modunda oluyor. (Ondada donma sonrası ses problemi oluyor.)

• Sirrüs kullanıcısına yanıt
    Genel anlamda bu uygulamaların iPhone 6 için tam olarak güncellenmemesi. Bokeh efektini bile vermediler zaten. Çok sıkıntı oluşturuyorsa cihazı sıfırlayın ve yeni cihaz olarak ayarlayarak kurulum yapın. O şekilde belki bir miktar açılabilir ama uygulama kaynaklı olduğu in yapılacak fazla işlem yok.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Telefonu sıfırladım lakin değişen bir şey olmadı. Neyse ki videoları izleyebiliyorum. Artık idare edeceğiz.

İlginiz için teşekkürler.

• Arkadaşlar merhaba, iphone 6 telefonumu su dolu temizlik kovasına düşürdüm ve sonrasında çıkardığımda telefon çalışıyordu. şarja bağladığımda ekranda şarj oluyor işareti vardı ama telefon sonrasında kapandı ve bir daha açılmıyor. İstanbulda nerede tamir ettirebilirim ve tahmini ne kadar masraf çıkar?
  • ilkdostun kullanıcısına yanıt
    Apple tahmini olarak yeni cihaz değişimi isteyeceği için yüksek tamir ücreti çıkartır. Siz Eminönü’nde Hasırcılar Çarşısı denilen yere götürürseniz orada yardımcı olurlar. Hangi parça bozuk olduğunu bilemediğim için fiyat konusunda bir şey diyemiyorum.

• iOS 11.3.1 kuran oldu mu iPhone 6 cihazına? Performans nasıl?
  • Akşam bu ürünü sipariş geçeceğim kılıf için.Pek memnun olmayanlar da var ama bakalım..

Silikon değil sert kılıf istiyordum ama uygun bulamadım.

https://tr.aliexpress.com/item/Phone-Case-For-iPhone-7-6-6s-Baseus-Ultra-Thin-Slim-PP-Frosted-Cover-For-iPhone/32814684688.html
  • Arkadaşlar iPhone 6'da 11.3 sürümünü kullananlar bir karşılaştırma yapabilir mi 10.3.3 ile? Güncellemeye değer mi sizce?

• canocan_07 kullanıcısına yanıt
    iOS 11 ile iOS 10 karşılaştırmaları var YouTube'da. Oradan bakabilirsin. iOS 11 ilerleyen sürümlerde hız konusunda çok gelişemedi maalesef. Bu yüzden Aple, iOS 12 ile performansa daha fazla önem verecek. Sana tavsiyem biraz daha yakın yüklenme tarihli videoyu izlemen. Az çok bir fikir edinirsin.
  • 
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.