Şimdi Ara

APPLE IPhone 6 16gb cep telefonu fiyat:1999 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
2
Favori
4.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 66
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • John Denver (7 mesaj) f@ithline (4 mesaj) kofonur (3 mesaj) rock_starr (3 mesaj) cumuut (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (36 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (10 mesaj)
  • @
-1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> APPLE IPhone 6 16gb cep telefonu fiyat:1999 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    93 Mesaj
    Bu kafayı bende yaşamak istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1799 Mesaj

Niye böyle bir genelleme yapıyorsunuz? micro sd kart diye bir şey var bu dünyada.
    |
    |
    Booker DeWitt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5213 Mesaj
    Burda atıp tutanların hepsi bu telefonu 1999 a alir ama ulasamiyorlar ancak laf ediyorlar. Kedi ciger misali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    141 Mesaj
    Ben aldim izdaham birbirini ezme gibi durumlar yasanmadi orginazsyon cok duzenliydi sirayla iceri girdik ilk 40 ksiyi aldilar digerleri bekledi. kasadan direk telefonlari alip ciktik. Fakat calisanlar cakallik yapmaya calistilar. 25 kisiye telelefonu sattiktan sonra stok bitti dediler yermi bagri yanik anadolu cocugu kalan 15 kisi bagira cagira tartismayla telefonlari alabildiler gece 4 de siraya giren insanlarin haklarini yiyeceklerdi kalan telefonlari satmayip kendilerine alacaklardi rezaletti. Merak edenlere duyulur

• Yarbay
    2513 Mesaj

|
    |
    rock_starr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1837 Mesaj
    16 GB alınmaz paranızı çöpe atmayın.Ben o hatayı yaptım telefonda 0 resim 0 video var boş alan 2 GB.Program listesini atsam gülersiniz hiç bir şey yok.
  • Yüzbaşı
    796 Mesaj
    ederi 1000 lira olan telefona 2000 lira verecen ve bunun icin saatlerce sirada bekleyecen. Adamlar nasil bir marka algisi yaratmis ole.
    Diger yandan bu telefonu alanlarin buyuk bir kismI ozelliklerinden dolayi degil amblemI icin aliyorlar. Dusunsenize hava atacaginiz kisi sizi 200 lira ucuza almak icin o kadar sira beklediginizi duyarsa...

• Yüzbaşı
    776 Mesaj

Merak ettim nelerin yüklü olduğunu paylaşır mısınız?

|
    |
    Angamaite kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj
    Haber veren arkadaşa teşekkürler. Kuzenim istiyordu ne zamandır ip6yı. Erken gidip mağaza çalışanlarının girdiği kapıdan girmeyi denedik olmadı zaten sırada ilk 40'a girebildim hiç umudum yoktu ama

|
    |
  • Çavuş
    50 Mesaj
    iphone 6 64 gb olanı Batum'dan 2200 e arkadaşa aldık...
    |
    |
  • Yarbay
    5213 Mesaj
    Aslında sıcak olmayan bir fiyat daha 10 gün önce hızlıaldan 2050 ye alındı bu telefon ama zamdan sonra almak isteyenler için iyi fiyattı fırsatta bitti zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2832 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kadir_yilmaz

ederi 1000 lira olan telefona 2000 lira verecen ve bunun icin saatlerce sirada bekleyecen. Adamlar nasil bir marka algisi yaratmis ole.
    Diger yandan bu telefonu alanlarin buyuk bir kismI ozelliklerinden dolayi degil amblemI icin aliyorlar. Dusunsenize hava atacaginiz kisi sizi 200 lira ucuza almak icin o kadar sira beklediginizi duyarsa...

işte sizin gibi telefonu doğru düzgün kullanmayıp belkide hiç kullanamayan kişiler anca böyle boş yorum yapar. ederi 1000 tl hı hı tamam.
  • Yarbay
    3377 Mesaj
    Tv fırsatı olur mu acep?

|
    |
  • Yarbay
    5026 Mesaj
    turkiye kucuk abd olmus, yazik

|
    |
  • Binbaşı
    1744 Mesaj
    Çok hızlı geri düşer merak etmeyin 6s veya 7 çıkıyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    796 Mesaj

Klasik apple fenomeni

|
    |
    brkbrktgl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2832 Mesaj
    quote:

Klasik apple fenomeni

fenomenlikle ne alakası var ? bende iphone un fiyatını pahalı buluyorum. ancak iphone a 1000 lira eder demenizinde kullanmadığınız anlamına geliyor. ön yargılı davranıyorsun. bunun başka bir açıklaması olamaz.
    |
    |
  • Yarbay
    4337 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

işte sizin gibi telefonu doğru düzgün kullanmayıp belkide hiç kullanamayan kişiler anca böyle boş yorum yapar. ederi 1000 tl hı hı tamam.

ne yapıyorsun Allah aşkına? Yamultma işlerimi?

• Yarbay
    2832 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

ne yapıyorsun Allah aşkına? Yamultma işlerimi?

Boşver arkadaşım ne yaptığımı. Almayın siz. Alanlarada karışmayın.

|
    |

• Binbaşı
    1022 Mesaj

Kacta oradaydiniz hocam. En erken 6da gelebukirdim kalmaz diye gelmedim. iyi mi yaptim bilmbilmiyorum

|
    |
    kadir_yilmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,460
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.