Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1035. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cemented

quote:

Orijinalden alıntı: askarali

Hocam rekorları zorluyorsun pil performansı olarak..daha ne istiyorsun gözünü seveyim kurcalama cihazı..ios 10.3 olacaksında ne olacak uzaya mı çıkacak cihazın ?? Gidebildiğin yere kadar git..ilerde uygulamalar desteklenmediği zaman o uygulamayı tarayıcıdan aç ama bu cihaza yazık etme bence ;)

Haklısın ama ilerde ios 9 dan sonra ios 11'e mecbur kalmayalım.
    işçep falan kullanıyorum, bazı uygulamaları tarayıcıdan açılmıyor.
    Sırf uygulama desteği daha uzun süre almak için güncelleme yapmak istiyorum yoksa ios 10 zaten ekstra bir özellik getirmiyor.

Aynı dusuncedeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• "Güncelleme yapmayın" trollüğünü zamanında kim uydurdu yahu?

Her zaman güncel versiyon kullanın. Saf gibi eski versiyon kullanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 2 Nisan 2017; 3:25:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cemented kullanıcısına yanıt
    9.3.5 ile 10.3 arasındaki fark bana sorarsanız çok yok. Uygulamalara giriş süresini karşılaştıracak olursam 9.3.5 de daha kısa sürede açılıyordu çoğu uygulama. Fakat diğer konularda 10.3 gayet güzel. Hatta animasyonların hızlanmış olmasından dolayı telefon daha serileşmiş gibi hissediliyor. Şarj süresine gelecek olursam. Ben ios 9 ile ios 10 arasında fark görmedim. Tabii bunun yanına bir tırnak açmak lazım, güncellemeyi ilk yüklediğim zamanlar bataryanın sapıttığı oldu. Ama 1 hafta içinde tekrar normale döndü.

Youtubeden karşılaştırma videolarını izleyerek, düşünüp ona göre güncellersiniz.

• 9.3.2 den geçtim şuan için iyi gibi şarj süresini yazıcam full doldurdum bitirmeye çalışıyorum.

Kötü yanı sadece kilit ekranını kaydırma özelliği gitmiş bu çok saçma home tuşuna basınca kilit kalkıyor begenmedim bu durumu.

• Bende 9.3.5 teyim ama galiba ios 10 un son surumunde guncellerim ios 11 oncesi 9.3.5 e devam

• Cnm telefonum. Cok ozledim seni...

Su sinav senem gecsin de bi iphone 7 alsam...

• Arkadaşlar 5-6-7 saat ekran süresi alıp oyun oynayan kimseyi görmedim :) varmıdır hem online oyun oynayıp hemde 6 saat ekran görüntüsü alabilen ?

• Telefonumun bataryasını acilen değişmem gerek. İstanbul'da en ucuz ve iyi bir şekilde nerde yaptırabilirim?
  • 10.3 e geçmiştim şarj olayını hatırlatıcaktım.

10.3 te şarj 9.3.2 deki gibi aynı, 5 saat 30 dakikayı çok rahat gördüm. 10.3 ün bence en kötü yanı kilit ekranı saçmalığı. Ayrıca telefondaki memüler daha basitten daha zora evrilmiş. Ha geçip geçmeme kararı sizin ama geçmeyin sonuna kadar dayanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Telefonumun bataryasını acilen değişmem gerek. İstanbul'da en ucuz ve iyi bir şekilde nerde yaptırabilirim?

Up

• 10.3.1 yayilandi..

• Telefonum da yaşadığım bir sorun için Ayarlar-Genel-Sıfırla başlığından Ağ ayarlarını sıfırladım. Sıfırlamadan önce Wifi'ye bağlıydım.

Sıfırlama sonrası telefon otomatik kapanıp açıldı. Telefon tekrar açılınca kendi otomatik olarak Hücresel veriyi açmış yani LTE'ye bağlanmış.

Bende hemen 5 saniye içinde kapattım hücresel veriyi. 5 saniye için benim hattımdan 4 lira kesildi. Toplam kullanım 192.24 kB olarak gözüküyor.

Bunun tekrar olmamasını nasıl engelleyebilirim?Yani Telefon Ağ ayarlarını sıfırlama sonrası kapanıp açılınca hücresel veriye bağlanmasın.

Telefon iPhone 5s

Edit: Yanlış anlaşılma olmasın. Benim telefonum her kapanıp açıldığında hücresel veriyi açmıyor zaten.

Bahsettiğim olay Ağ ayarlarını sıfırlama sonrası telefonunun kendini kapatıp açılması ve açılınca hücresel veriye bağlı açılması olayı.

• Aklıma gelen tek çözüm ufakta olsa bir internet paketi satın almak bence :(

• bunu engelleyemezsin ağ ayar sıfırlamayla.
    2 çözümü var
    1- Sıfırlamayı sim kart çıkartıp yapman lazım
    2-Ya da tel açıldıktan hemen sonra hızlı erişimden Uçak moduna alman lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal yollardan 9.3.2ye geri dönebilir miyim ? Yani indirsem hangi ı tunnes ile yükleyebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: sese61

Normal yollardan 9.3.2ye geri dönebilir miyim ? Yani indirsem hangi ı tunnes ile yükleyebilir miyim?

Geri Dönüş yok hocam malesef
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sagolun. 10.3 güzel ama kilit ekranını kaydırarak açmayı kaldırmışlar alışamadım bu yenisine

• sanırım 5s ios 10 ile tamam diyecek, en azından kullanıcı gözünde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 senedir 5s kullanıyorum ekranı hafızası gerçekten sıktı telefon çok temiz ama note 4 e geçmeyi düsünüyorum.

• Arkadaşlar sizce 5s icin en iyi sürüm hangisi 10.2.1 mi 10.3 mü 10.3.1 mi? Yarın kısmetse dfu mode alıp sıfırlacağım baya cache felan birikti. Artık sadece whatsapp retrica inshot tarzı uygulamalae kullanmayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.