Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 5s için yükledim ben gayet memnunum inanın 10.2.1 den kat be kat daha iyi en azından bunun için bile yüklenir. 10.2.1 sıkıntılıydı 5s için konuşayım en azından gönül rahatlığıyla yükleyebilirsiniz arkadaşlar iyi akşamlar :)
  • hocam bilgiler için teşekkürler. düzgün güncelleme yapmak açısından iTunes ile mi güncellemeliyim? bazıları OTA yöntemini pek sağlıklı bulmuyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdilik boyle ama bilmiyorum tabi 10.2 de yine bi 5 kusur saat vardi az cok ayni kullanimla.
    Edit: Bu arada dusuk guc modu hep acikti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espheni -- 28 Mart 2017; 23:43:14 >

• 10.2.1'den geçtim. Biraz daha hızlı stabil geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cemented kullanıcısına yanıt
    10.2.1 sürümünden geçtim. Hız açısından daha iyi. İOS 9'da batarya süresi daha iyi gibiydi öyle hatırlıyorum. 10'a geçeli çok oldu. İos 9'dan daha kararlı stabil sürüm. Daha hızlı çalışıyor. Güncelleme sonrası kullanılmayan zamanlarda arka planda dosyaları düzenlediği için ilk birkaç gün bataryayı daha çok harcıyor biliyorsunuzdur. Batarya konusunda bir şey diyemem de hız açısından daha iyi.
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Renk ne hocam ? Tahmin ediyorum space gray :)

• Hocam senin cihazın rengi nedir ?? Benim teorim bu hatanın hep space gray cihazlarda olduğu yönünde..benim sıfır aldığım 5s space grayde 2 ay sonra başladı..pupa garantiden sıfır cihaz verdi ondada 1 ay sonra başladı..diğer renklerde bu sorunu hiç duymadım..kendimce bir veri tabanı oluşturuyorum böyle herkese renk sorarak :)

• iTunes dan güncellemede tamamen sıfırlanıyor telefon dikkat et
    En sağlam güncelleme öyle ama
    Ben ota yla yükledim ama tekrar kurucam iTunes ile.

10.3 durumu. %7 deyken

Pek fark yok diğer sürümlere göre batarya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 29 Mart 2017; 0:29:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: askarali

Hocam senin cihazın rengi nedir ?? Benim teorim bu hatanın hep space gray cihazlarda olduğu yönünde..benim sıfır aldığım 5s space grayde 2 ay sonra başladı..pupa garantiden sıfır cihaz verdi ondada 1 ay sonra başladı..diğer renklerde bu sorunu hiç duymadım..kendimce bir veri tabanı oluşturuyorum böyle herkese renk sorarak :)

Hocam space gray aynen.

Garanti değişir mi cihazı ?

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Hep space gray nedense..başka renklerde rastlamadım..bilen okuyan gören varsa yazsın buraya..

Benim 2 aylıktı cihazım..nokta hata yoktu..jelatini kapla sıfır diye sat kümse anlayamazdı..bursada olduğum için pupaya verdim..hiç sorgu sualsiz yenilediler cihazı..sizinki için olumlu yada olumsuz bir yorum yapamıyorum..

• Benim gibi halen 9.3.5 sürümünü kullanıp bu son sürümü merak edenler için şu videoda karşılaştırma var. Bence 9.3.5 daha hızlı, maceraya gerek yok
    İlk ios7 kurulu iken aldığımda yağ gibi akan telefon güncelleye güncelleye ne hale geldi. Bir daha sıfır telefon alırsam ihtiyaç olmadıkça güncelleme yapmam.

https://www.youtube.com/watch?v=XJ_C-YbHl_8
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

Benim gibi halen 9.3.5 sürümünü kullanıp bu son sürümü merak edenler için şu videoda karşılaştırma var. Bence 9.3.5 daha hızlı, maceraya gerek yok
    İlk ios7 kurulu iken aldığımda yağ gibi akan telefon güncelleye güncelleye ne hale geldi. Bir daha sıfır telefon alırsam ihtiyaç olmadıkça güncelleme yapmam.

Hocam hiç demeyin. Düşündükçe deli oluyorum. iOS 7 ile uçuyordu elimdeki cihaz. Macera arayıp servise verdik. iOS 9'lu cihaz gelmez mi? iOS 9 son sürüme çektim. Güncellemeyi kapattım. Gittiği yere kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

Benim gibi halen 9.3.5 sürümünü kullanıp bu son sürümü merak edenler için şu videoda karşılaştırma var. Bence 9.3.5 daha hızlı, maceraya gerek yok

Bende böyle video bekliyordum çok iyi oldu teşekkürler.
    9.3.5 ile karşılaştırıldığında 10.2 ye göre 10.3 final, açılış hızı,uygulama hızları daha iyi olmuş.
    Birkaç uygulama dışında 9.3.5 bariz daha hızlı, ancak çok aşırı hız farkı yok, max 1-2 sn sonra açılıyor ios 10.3 de.
    Bu durumda 9.3.5 ten geçilir ama benim merak ettiğim batarya durumu.
    Test sonunda 9.3.5 %100 den %90'a düştü, 10.3 ise %88 den %72 ye düştü.
    birinde %10 diğerinde %16 kayıp var.
    Tabi şunu da belirtmek gerekir %100 den %99'a düşmesi baya uzun sürüyor, telefonların ikisi de %100 olsaydı daha iyi bir test olurdu.

• skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Aslında bende sizin gibi düşünüyordum ama uygulama destekleri çekilince mecburen güncellemek gerekiyor.
    Bence telefonu güncellemeden an az etkilenen sürümde bırakmak gerekiyor. Böylece uygulama desteklerinden daha uzun süre faydalanılabilinir.
    Şu an 9.3.5 teyim böyle kalayım desem, ios 11 çıktığında ios 9 dan uygulama desteği çekildiğinde ios 11'e güncellemem gerekecek (özellikle banka uygulamaları güvenlik nedeniyle eski sürümlerde düzgün çalışmıyor)
    Şu durumda ios 10 güncelleyip en azından daha uzun süre kullanabilirim. 10.3 ip 5s için çok kötü değil, en azından 4S 9.3.5 ve ip4 7.1.2 gibi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemented -- 29 Mart 2017; 10:19:24 >
  • benim renk gold hocam ama bir kaç defa yere düşürmüşlüğüm var ondan olabilir benim ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: but you promised

quote:

Orijinalden alıntı: realite90

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Arkadaşlar benim cihazın ekranına bastırınca sağ üst Köse'ye oynuyor.

Niye söyledin be kardeşim baktım benim ekrana bastırınca da oynuyor sol hafifte sağ baya baya

hocam ekranın tam olarak neresine bastırınca ekran oynuyor? ufak dokunmalarda falan oynama oluyor mu?

Ufak dokunmalarda olmuyor öyle abartılcak birşey değil sadece bastırınca hafif esneme oluyor sağ üst ve sol üst köşe kısımlardan.

• Ha tabi düştüyse olur illaki..

• Arkadaşlar telefon çaldığında cevaplayamiyorum ara sıra takılıyor sizde de var mi bu sorun? Asıl işlevini yerine getirmiyor sinir etti. Çözümü var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ekran sorunlarının sadece space grey'de olması bana biraz garip geliyor. Sonuçta kasa aynı, renk farkı var sadece. Bu arada benim cihaz da space grey ve aynı sorunu yaşayıp servise verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

Bu ekran sorunlarının sadece space grey'de olması bana biraz garip geliyor. Sonuçta kasa aynı, renk farkı var sadece. Bu arada benim cihaz da space grey ve aynı sorunu yaşayıp servise verdim

Sanırım açık renklerdeki ve koyu renklerdeki telefonların ön panel yapıştırma silikonları farklı olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.