Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1030. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim iphone5s cihazım iOS 8.4.1 yüklü şuanda. acaba ios 10.2.1'e yükselteyim mi yükseltenler memnun mu avantajı var mı?
  • Hergün 2 kere şarja takıyorum pilin anası ağladı.
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    Avantajı var hocam tabi yükseltenler memnun mu bilmem ama güncel ve yeni uygulamalar kullanıyorsanız illaki güncellemeniz gerekecek.

Eski sürümde kalırsanız belki daha yüksek fiyata satabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran görüntüsünün videosunu kaydetme programlarından hangisini öneriyorsunuz ?

Şuan airshou kullanıyorum ama pek beğenmedim açması kapatması durdurması bir dert

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar
    2,5 yıllık 5s deneyiminden sonra bir ara kardeşimle değiştiğim asus zenfone 2 kullanmıştım memnun kalmıştım sonra tekrar 5s e dönmüştüm geri değişerek.
    sonra telefonumun arka kamerası netlemeyi bıraktı yakın çekim yapamıyordum,100 tl dediler kamera değişimine bende büyük ekran istemem sonucunda 100 tl kameraya verene kadar note 4 le takasladım ve memnunum.hız performans olarak bir fark göremedim.gönül note 5 istiyordu ama bütçem elvermedi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemented

Saat ayarı otomatikte saat dilimi Etc/GMT-3
    Üst barda normal ama saat uygulamasında bir saat önceyi gösteriyor.
    Sürüm 9.3.5
    Sürümden mi kaynaklıyor, yoksa benim ayarlarda mı sorun var?
    İos 10 da galiba böyle bir soru yok.
    9.3.5 te olanlar kontrol edebilir mi?

Bende de aynı. iOS 9.3.5 kullanıyorum.

• Ben iPhone 5s iOS 9.3.5 kullanıyorum.

Dünden beri devam eden bir sorun var.

Apple müzikte şuan hiç bir albüm açılmıyor. Yani albümleri görüntüleyemiyorum.Tıkladığımda karşıma boş bir beyaz sayfa çıkıyor.

Ama arama yapınca çıkan şarkıları dinleyebiliyorum. Şarkının bulunduğu albümü görüntüleyemiyorum.

Aynı zamanda listelerde yüklenmiyor. Editörlerin seçtikleri kısmıda aynı şekilde. Editörlerin seçtikleri kısmında bulunan Halk,Alternatif,Dans gibi başlıklara ise hiç tıklanmıyor. Tıklamaya çalışıyorum hiç bir şey olmuyor.

Aynı albümleri iTunes Store'da açabiliyorum. Orada sorun yok.

Spotify'da da denedim bir sorun yok.

Birde siz kontrol edermisiniz?

Edit:Apple desteğe yazdım sorunu. Adam telefonu güncelle diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 18 Mart 2017; 19:41:51 >

• 5s note4 takası yapayım mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 10.2.1 de durum böyle.

• İphone 5s kullanıcısıyım. 1 hafta önce herhangi bir uygulama veya ayarlara müdahale etmediğim halde telefonumdaki uygulamalardan (facebook, swarm, Whatsapp, twitter vb) hiç bir şekilde bildirim ve masaj gelmiyor. Bana yardımcı olabilir misiniz...
  • serhax1 S kullanıcısına yanıt
    Hocam tüm cihazlarda buna benzer olaylar olabiliyor. Donanımsal bir sorun olduğunu sanmıyorum. O yüzden yedek alıp cihaza reset atarsanız sorun ortadan kalkacaktır diye düşünüyorum.

• iPhone 5s iOS 10.2.1 ya da 10.3 kullanan var mı?Şarj durumu nasıl?

iOS 9.3.5 kullanıyorum. Apple Müzik bende kullanılamaz hale geldi.Hiç bir albümü açamıyorum.

Son çare olarak telefonu güncellemeyi düşünüyorum.

• iphone 5simi kamerada toz olmasından dolayı zorlu apple stora götürdüm. kamerayı ve ekranı değiştirip teslim ettiler. ben yeni telefon verirler diye düşünmüştüm aslında. ama olsun sorunum giderildi sonuçta.
  • Kullanıma göre değişken birşey şarj ama normal kullanımda 6 saat wifi 24 saat bekleme alıyorum ben. iOS 10.2.1 ile. Bu aralar bir saçmalıyor, hantallık geliyor arada.

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Note4 şarjı yazın hiç dayanmaz diyim size. Android 7 almayacaktı sanırım birde. Çok ısınan bir telefon.

• Arkadaşlar 5se apple da 2350tl fakat hepsiburada da 1950 tl. Yanında demo da yazmıyor. Güvenilir mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Arkadaşlar 5se apple da 2350tl fakat hepsiburada da 1950 tl. Yanında demo da yazmıyor. Güvenilir mi sizce?

5se değil, SE hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Arkadaşlar 5se apple da 2350tl fakat hepsiburada da 1950 tl. Yanında demo da yazmıyor. Güvenilir mi sizce?

5se değil, SE hocam.

Evet hocam yanlış yazmışım. Direk Iphone SE demek istedim.
  • ben 3 aylık 5s cihazımı aynıı sorundan bursada pupaya verdim.. 9gün sonra sıfırını verdiler..

• 
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.