Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1015. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon dün ilk kez dusuk güç modunda iken %13 civarından kapandi birden elimde cihaz henüz 6-7 aylık 10.2 nin hatası bu zaten insallah ileride düzeltilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet gözüm gibi baktığım 5s telefonumu geçen kar yağdığında 4.kattan aşağı düşürdüm. sol üst köşe tamda dik gelecek şekilde düştü. İyi olan yanı;
    bumber kılıf takılı olduğu için telefon dağılmadı, ve anakartın olduğu tarafa düşmediği için sistemsel bir zarar görmedi.
    Ancak;
    Titreşim düğmesinin olduğu yer yamuldu, ve ekranda çizgiler oluştu, ekranın yarısını dokunmatiği çalışmadı.
    Telefoncuya götürdüm, kasayı düzeltsek bile ekranın tırnakları tekrar atar atar dediği için kasayı değiştirdi, birde yeni ekran taktı, hoparlörden ses cızırtılı geliyordu. Onu değiştirdi Toplam 265 TL ye mâl oldu.

Yeni ekran biraz mat ve galiba ekrandan kaynaklı olduğunu düşündüğüm için şarjı çok çabuk bitiyor, ses yine cızırtılı geliyor muhtemelen anakarttan kaynaklanıyor. Hepsi bu :(

Biraz da telefondan soğudum, ne de olsa orjinalliği bozuldu.
    Sevindiğim taraf ise telefon komple dağılıp tamamen çöp olmadı. Birde komşumuz 80bin TL'ye sıfır aldığı aracı, 15 dk önce oradan alıp garaja indirmişti, eğer Araç teli düşürdüğüm yerde duruyor olsaydı muhtemelen benim telefon aracın üzerine düşecekti birde komşunun aracının zararıyla uğraşaktık. Neyse sağlık olsun buna şükür.
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Hocam şuraya videosunu yükledim bakabilirsin.Komple ekranda oluyo.

https://youtu.be/PagghXHImCg

• hemserim durum vahim valla nasil kullaniyorsun o sekilde :) dandirikten dandik bise takmis gibi sanki oraya. gecmis olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamii61

Hocam şuraya videosunu yükledim bakabilirsin.Komple ekranda oluyo.

https://youtu.be/PagghXHImCg

Kıyaslama isterseniz teknoloji mağazasına gidip bi kullanın cihazı 5s yoksa se de bakabilirsiniz ayni cihaz zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

quote:

Orijinalden alıntı: mertt93

Farkedenler olmuştur instagrama girip daha sonra ana sayfada geçildiğinde daha sonra tekrar instagrama girmeye çalışıldığında sayfa yeniden yükleniyor.ios 9 yüklü 5s de böyle bi problem yok,ios 10.2 yüklü iPhone 6 dada yok.benim telefon 10.2 iPhone 5s.var mıdır bunun bi çözümü,sinirimi bozmaya başladı😡

Merhaba,

İos 9.3.2 yüklü iphone 5s ama aynı sorun bende de var ınstagramı arka plana alıp geri açınca yeniden yüklüyor en baş habere atıyor.

Çözemedim bende bir türlü.

Hocam bahsettiğiniz olay benim kullandığım 5s'de de mevcut 9.3.5 yüklü galiba uygulama güncellendikçe artık ram yetersiz geliyor gibi düşünüyorum çözümüne bakındım biraz ama bulamadım hiç
  • Arkadaşlar doğum gününe özel 1399 tl diyor doğum günü derken neyi kasdediyo herkezemi 1399 yoksa doğum günü olanlara mı

Apple iPhone 5s [ANA KONU]:)

• Birde ben 5s i alsam bana 3yıl gidermi dayanırmı yani.

• memo13579 kullanıcısına yanıt
    Temiz de kullanırsanız neden olmasın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo13579

Arkadaşlar doğum gününe özel 1399 tl diyor doğum günü derken neyi kasdediyo herkezemi 1399 yoksa doğum günü olanlara mı

Apple iPhone 5s [ANA KONU]:)

herkese hocam media marketin doğum yılı olarak lanse edildi herhalde bende yazdım googleye bende de aynı fiyat çıkıyor
  • Beyler kilit ekranı tasarımını seslerini vs. Beğenmediğim için iOS 10 a geçmedim iOS 9 da kaldım. Ama zırt pırt güncelle falan diye yazı çıkıyor ekranda. Bunu kapatmanın bir yolu var mı?

• Rena34 kullanıcısına yanıt
    watchOS profilini yükle telefonu kapat aç bir daha güncelleme sormaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Node

+1

Ben de bu şekilde kapattım. "Yazılımız güncel" uyarısı alıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Node

watchOS nedir ve Nasıl yükleyebilirim

• Rena34 kullanıcısına yanıt
    Şuradan watchOS beta profilini indirip kurun.

https://regmyudid.cc/downloads/profiles/

Telefon kapanıp açılacak. Başka bir işlem yok.

https://forum.donanimhaber.com/ios-guncellemelerini-kapatma--116673943

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Node -- 24 Ocak 2017; 19:55:17 >
  • Arkadaşlar telefonum değişimden gelecek swap cihaz diyorlar sanırım verdikleri telefona acaba orijinal ile arada fark yaşar miyim satarken falan anlaşılır mı swap cihaz olduğu kullananlar var mı memnunlar mi acaba??

• ios 10.3 beta 1 çıktı arkadaşlar.

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 24 Ocak 2017; 22:56:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

ios 10.3 beta 1 çıktı arkadaşlar.

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Hiç beta yüklemedim daha önce. Dark mode var mi acaba 10.3 betada?

• Rdmsy kullanıcısına yanıt
    yükledim 10.3 beta1 i. şuan için yok.

ayarlar menüsü nün en üstüne Apple ID menüsü gelmiş. Farkettiğim bu şimdilik :)

• Selam arkadaşlar.

3 senedir samsung galaxy s4 kullanıyordum ve telefon değiştirmeye karar verdim.Telefonda genel olarak whatsapp, facebook, youtube vs kullanıyorum.Oyun oynamıyorum.Öyle en son model olsun takıntım yok ve sadece işimi görmesi yeterli.Sizce iphone 5s almalı mıyım ? 2 sene felan işimi görür mü ?

• 
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.