Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (999. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen bu şarj süresini nasıl aldın hocam acaba bende 5s kullanıyorum bu kadar süre görsem takla atarım :D
  • arkadaslar bende 4 -5 aydır 5s kullanıyorum sıfır aldım sorun yoktu başlarda ama ios 10 cıktığından sonra kendi kendine kapanmaya başladı hard rest yapınca acılıyor ama sinir ediyor ne zaman kapanacağını bilmiyorum dfu mod yaptım recoryv yaptım çağre olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: melo126

Merhaba yakın bir tarihte bir arkadaşımın hediyesi 2.el bir iphone 5s elde edeceğim. Bilgi almak istiyorum siz ios kullanıcılarından. Elimde şuan huawei gr5 model telefon bulunmakta fakat donanım yetersiz geldiği için beni rahatsız ediyor. Arayüz de veya uygulama acılıp kapanırken yasadıgım donmalar takılmalar beni gercekten soğuttu. büyük ekranda full hd video ve film izlemek çok hoş gercekten. acıkcası bu telefon hakkında tek endişem ekran cozunurluğu pil in kısa sürede bitmesi ve ön kameranın kötülüğü bunlar benim insanlardan edindiğim bilgiler konu hakkında bir bilgim olsa buraya yazmazdım lütfen sopalamak yerine öğretin bana . Arkadasımın 2013 yılında cıkmıs bir iphone 5s i bile benımkinden akıcı ve performanslı oluşu sanırım bu telefonu edinmem icin yeterli bir sebep oldu.

Özellikle sormak istediğim birşey var. Bu telefon ile kendi telefonumu kıyaslarken Mobile Legend oyunun hangi grafiklerde oynandığını öğrenmem gerek. Benım telefonumda grafikleri en minimal değerlere aldığım zaman ancak akıcı bir oyun deneyimi elde ediyorum.

Fakat esas öğrenmem gereken şey ise siz değerli kullanıcılardan. Hearthstone??????? evet blizzardın bu kart oyunun müptelasıyım ben ve telefonda tek oynadığım oyun bu. Benim telefonum bu oyunda gercekten takılıyor acılma sırasında veya menülerinde gezinirken hata verip oyun kapanıcak calısmayı durduracak derecede takılıyor cok rahatsız edici birşey. Gercekten iphone 5s hearthstone u akıcı ve güzel oynatabiliyormu? İos tecrübe etmek istiyorum ve benım icin en önemli şey bu lütfen bana yardımcı olun, iyi forumlar

Hs ip4s de bile akıyor için rahat olsun oyunlarda 5s gayet hızlı bir cihaz ben 6s kullanıyorum eşimde 5s var akşam eve geçimce yükleyip senin için dener foto ayarım hatta numaranı bırakırsan bana pm den video bile atarım ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Arkadaşlar wifi sinyal yakalamaz oldu. Şayet modemle aynı odadaysanız tek diş çekiyor ve o da arada gidip geliyor.

Ağ ayarlarını birkaç kez sıfırladım ama düzelmedi.
    Çözümü var mıdır?

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

cihaz sanırım jb'li ondan tweak yüzünden bu sıkıntıyı çekiyor olabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ktaskaya

quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Arkadaşlar wifi sinyal yakalamaz oldu. Şayet modemle aynı odadaysanız tek diş çekiyor ve o da arada gidip geliyor.

Ağ ayarlarını birkaç kez sıfırladım ama düzelmedi.
    Çözümü var mıdır?

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

cihaz sanırım jb'li ondan tweak yüzünden bu sıkıntıyı çekiyor olabilirsiniz

Yok hocam, wifi da sorun olunca o tweak'i indirdim.

• Bazi uygulamalarda cokme yasiyorum. Turbo downloader adli program ile 4g sebeke uzerinden dosya insirme işleminde uygulama cokuyor. Ayni uygulam 6s plusta çökmüyor.

Ben sebekeden kaynaklandigini düşünüyorum cunku tam indirme esnasinda pil simgesinin yaninda donen yuvarlak kesiliyor, hat gidiyor ve çöküyor.

Hem de lte hep 2 dis cekiyor. Ankaranin gobeginde hemde hat turktelekom. Turkcellde 6s plusta cok yuksek cekim gucu alıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. 1.200-1400 arası annem için telefon bakıyorum. iPhone 5S'te düşünüyorum fakat birde kullanıcılarına sorim dedim. Eğer 5S'te karar kılmazsam Samsung Galaxy A5 falan alacağım o parayla. Sizin öneriniz nedir? Whatsapp, fotoğraf çekimi, instagram dışında kadının bir şey kullandığı yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Das Boot

Arkadaşlar merhaba. 1.200-1400 arası annem için telefon bakıyorum. iPhone 5S'te düşünüyorum fakat birde kullanıcılarına sorim dedim. Eğer 5S'te karar kılmazsam Samsung Galaxy A5 falan alacağım o parayla. Sizin öneriniz nedir? Whatsapp, fotoğraf çekimi, instagram dışında kadının bir şey kullandığı yok zaten.

Annenize en uygun 5s alın uzun vadede kullanır. Ayrıca eşimde A3 var A5 le aralarında pek bi fark yok zaten,onuda arada kullanıyorum kesinlikle 5s derim. Eşime 5s alacaktım ekranı biraz büyük diye a3 almak zorunda kaldım. 5s alın keyfine bakım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi net w -- 9 Aralık 2016; 10:25:07 >
  • Küçük telefon istiyorsa 5S iyi, daha büyük ekran istiyorsa HTC A9 öneririm, ben eşime aldım gayet akıcı ve şarjı 5S'ten daha iyi. Hepsiburada'da 1.199'a ithalatçı garantili satılıyor, cihaz sorunsuz diyebilirim. Ben ikinci el garantili 5S aldım iş telefonu olarak arada bir ayarlar menüsünde vs takıldığı oluyor, sadece mesaj ve arama için kullandığımdan rahatsız etmiyor.
  • Teşekkürler. Benimde gönlümden iPhone 5S geçiyordu. Sizinde tavsiyelerinizle 5S'te karar kıldım.
    @net w @sercos
  • Hocam ben de anneme 5s hediye etmiştim. Hediye olarak gayet güzel bir cihaz.

• Sizce bu telefondan s6 ya geçsem pişman olur muyum ?

• Beyler ios 10 için jb gelirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Major König -- 10 Aralık 2016; 10:50:39 >
  • mertt93 M kullanıcısına yanıt
    Olmazsın

• Beyler telefonda 3g ile ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertt93

Sizce bu telefondan s6 ya geçsem pişman olur muyum ?

Bence olursun. Yakınlarında varsa dene gör istersen.

• arkadaşlar 5s için en son ios 9 güncellemesi 9.3.5 midir acaba ?.

benim cihazda 9.3.5 yüklüde 10 a geçmeye değermi.uzun vadede kullanacağım.

• onurcngzhn34 O kullanıcısına yanıt
    5s 32 gig kullanıyorum. iOS 9 son sürüm yüklü (iOS 9.3.5). Bu şekilde gideceğim. Size de aynısını tavsiye ederim.

• Beyler sony m4 den 5s e geçicem,sizce pişman olurmuyum.Bide aldığım zaman hangi güncelleme de kullanayım sıkıntı yaratmaması için

• quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

5s 32 gig kullanıyorum. iOS 9 son sürüm yüklü (iOS 9.3.5). Bu şekilde gideceğim. Size de aynısını tavsiye ederim.

Hocam ben android 6 G3 32 GB sen geçtim insallah pişman olmam ya.ama şarjı G3'den iyi

• 
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.